Old Boys +32 - 11-mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland Fodbold - Efterår 2018
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling Tlf: 79404346 / 21562181
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Old Boys +32 - 11-mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
23-05-18 19:00 Ikast FC OB - Brande OB, disp. 3 - 3
NB!
Kamp aflyst
23-05-18 19:00 Mejrup GU - Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp
23-05-18 19:00 Ikast FS OB - Hammerum IF OB 1, disp. 4 - 1
23-05-18 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Tjørring IF 6 - 1
23-05-18 19:00 Snejbjerg SG&I - Vorgod Barde M&F 3 - 1
23-05-18 19:00 Herning KFUM, disp. - Ejstrupholm IF, disp. 3 - 2
23-05-18 19:00 Haunstrup IF - Gullestrup IF, disp. 3 - 4
23-05-18 19:00 Fjelstervang If - Sunds IF, disp. 4 - 0
23-05-18 19:00 Alhedens IF - Hammerum IF OB 3 0 - 1
23-05-18 19:15 KLG, disp. - Hammerum IF OB 2, disp. 0 - 6
30-05-18 19:00 Sunds IF, disp. - Alhedens IF - Sunds IF 2 - 2
30-05-18 19:00 Gullestrup IF, disp. - Fjelstervang If 2 - 0
30-05-18 19:00 Hammerum IF OB 3 - Videbæk IF, disp. 1 - 2
30-05-18 19:00 Vorgod Barde M&F - Herning KFUM, disp. 1 - 5
30-05-18 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Snejbjerg SG&I 0 - 0
30-05-18 19:00 Ejstrupholm IF, disp. - Vildbjerg SF, disp - Ejstrupholm IF's Klubhus 4 - 2
30-05-18 19:00 Ikast FS OB - Ikast FC OB 4 - 3
30-05-18 19:00 Tjørring IF - Hammerum IF OB 1, disp. - Nordvesthallen Tjørring 0 - 1
NB!
Kamp aflyst
30-05-18 19:00 Brande OB, disp. - Mejrup GU - Brande Stadion
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
30-05-18 19:00 Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Herning Fr. OB, disp. 3 - 0
06-06-18 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Brande OB, disp. 1 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
06-06-18 19:00 Hammerum IF OB 1, disp. - Ikast FC OB 3 - 0
06-06-18 19:00 Tjørring IF - Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Nordvesthallen Tjørring 1 - 0
NB!
Kamp aflyst
06-06-18 19:00 Mejrup GU - Ikast FS OB
06-06-18 19:00 KLG, disp. - Ejstrupholm IF, disp. 2 - 2
06-06-18 19:00 Snejbjerg SG&I - Herning KFUM, disp. 1 - 1
06-06-18 19:00 Vildbjerg SF, disp - Vorgod Barde M&F 5 - 2
06-06-18 19:00 Haunstrup IF - Hammerum IF OB 3 2 - 0
06-06-18 19:00 Fjelstervang If - Alhedens IF 0 - 2
06-06-18 19:00 Videbæk IF, disp. - Sunds IF, disp. 2 - 2
06-06-18 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 1
06-06-18 19:00 Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 0 - 0
06-06-18 19:00 Virklund B 1 - ØBG Silkeborg, disp. - Virklund Hallen 3 - 4
06-06-18 19:00 Gjern IF, disp. - HA85, disp. 1 - 3
06-06-18 19:00 Funder GF - FC International, disp. 2 - 4
06-06-18 19:00 Gl. Rye IF, disp - Sorring-T. IF 3 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
06-06-18 19:00 Engesvang B - Sjørslev D. IF 0 - 3
06-06-18 19:00 Silkeborg B78, disp. - Grauballe UGF, disp. 1 - 0
06-06-18 19:00 Gødvad GIF - Engesvang Fr., disp 3 - 4
06-06-18 19:00 IF Centrum, disp. - Vinderslev IF, disp 2 - 1
11-06-18 19:00 Ejstrupholm IF, disp. - Hammerum IF OB 2, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 1 - 1
12-06-18 19:00 Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Hammerum IF OB 1, disp. 0 - 3
13-06-18 19:00 Ikast FS OB - Herning Fr. OB, disp. 2 - 3
13-06-18 19:00 Brande OB, disp. - Tjørring IF - Brande Stadion 5 - 0
NB!
Kamp aflyst
13-06-18 19:00 Ikast FC OB - Mejrup GU
13-06-18 19:00 Herning KFUM, disp. - Vildbjerg SF, disp 2 - 3
13-06-18 19:00 Vorgod Barde M&F - KLG, disp. 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
13-06-18 19:00 ØBG Silkeborg, disp. - Silkeborg KS, disp. 0 - 3
13-06-18 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 2 - 1
13-06-18 19:00 Sunds IF, disp. - Haunstrup IF - Sunds IF 1 - 1
13-06-18 19:00 Hammerum IF OB 3 - Gullestrup IF, disp. 1 - 2
13-06-18 19:00 Alhedens IF - Videbæk IF, disp. 2 - 1
13-06-18 19:00 Grauballe UGF, disp. - IF Centrum, disp. 3 - 0
13-06-18 19:00 Vinderslev IF, disp - Gødvad GIF 0 - 1
13-06-18 19:00 Ejsing BK - B-83 4 - 1
13-06-18 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp 0 - 3
13-06-18 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 1
13-06-18 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Roslev IK 1 - 2
13-06-18 19:00 HA85, disp. - Gl. Rye IF, disp 1 - 0
13-06-18 19:00 Sorring-T. IF - Funder GF 0 - 2
13-06-18 19:00 FC International, disp. - Gjern IF, disp. 1 - 0
13-06-18 19:00 Sjørslev D. IF - Virklund B 2, disp. 1 - 0
13-06-18 19:00 FK 73 - Ans IF 0 - 4
13-06-18 19:15 Oddense Otting UGF, disp - Højslev K IF, disp 3 - 1
14-06-18 19:00 Engesvang Fr., disp - Silkeborg B78, disp. 3 - 0
NB!
Kamp udsat
20-06-18 19:00 Gødvad GIF - IF Centrum, disp.
20-06-18 19:00 Grauballe UGF, disp. - Engesvang Fr., disp 1 - 2
20-06-18 19:00 Silkeborg B78, disp. - Vinderslev IF, disp 0 - 0
20-06-18 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Stadion 5 - 2
20-06-18 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Ejsing BK 7 - 3
20-06-18 19:00 Højslev K IF, disp - Røde Stjerne FC Skive 1 - 3
20-06-18 19:00 Roslev IK - Skive Seminarium Boldklub 0 - 2
20-06-18 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Oddense Otting UGF, disp 0 - 2
NB!
Kamp udsat
20-06-18 19:00 Ans IF - Virklund B 2, disp.
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
20-06-18 19:00 Engesvang B - FK 73 0 - 3
20-06-18 19:00 Funder GF - Gl. Rye IF, disp 2 - 1
20-06-18 19:00 HA85, disp. - FC International, disp. 2 - 3
20-06-18 19:00 Gjern IF, disp. - Sorring-T. IF 2 - 2
20-06-18 19:00 Haunstrup IF - Alhedens IF 2 - 2
20-06-18 19:00 Fjelstervang If - Videbæk IF, disp. 1 - 2
20-06-18 19:00 Gullestrup IF, disp. - Sunds IF, disp. 1 - 1
20-06-18 19:00 Silkeborg KS, disp. - Virklund B 1 5 - 3
20-06-18 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 3 - 2
20-06-18 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - ØBG Silkeborg, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 2 - 5
20-06-18 19:00 KLG, disp. - Herning KFUM, disp. 2 - 2
20-06-18 19:00 Snejbjerg SG&I - Vildbjerg SF, disp 0 - 1
20-06-18 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Vorgod Barde M&F 4 - 3
20-06-18 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Ikast FC OB 2 - 4
NB!
Kamp aflyst
20-06-18 19:00 Hammerum IF OB 1, disp. - Mejrup GU
20-06-18 19:00 Tjørring IF - Ikast FS OB - Nordvesthallen Tjørring 3 - 3
20-06-18 19:00 Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Brande OB, disp. 3 - 6
NB!
Udehold taberdømt
27-06-18 19:00 Ikast FS OB - Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp 3 - 0
27-06-18 19:00 Ikast FC OB - Tjørring IF 1 - 2
NB!
Kamp aflyst
27-06-18 19:00 Mejrup GU - Herning Fr. OB, disp.
27-06-18 19:00 Snejbjerg SG&I - Ejstrupholm IF, disp. 2 - 1
27-06-18 19:00 Herning KFUM, disp. - Hammerum IF OB 2, disp. 2 - 3
27-06-18 19:00 Vildbjerg SF, disp - KLG, disp. 3 - 0
27-06-18 19:00 Hammerum IF OB 3 - Fjelstervang If 1 - 4
27-06-18 19:00 Alhedens IF - Gullestrup IF, disp. 2 - 7
27-06-18 19:00 Videbæk IF, disp. - Haunstrup IF 1 - 4
27-06-18 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Røde Stjerne FC Skive 1 - 2
27-06-18 19:00 Højslev K IF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp 2 - 1
27-06-18 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Roslev IK 0 - 0
27-06-18 19:00 Virklund B 2, disp. - FK 73 - Virklund Hallen 3 - 0
27-06-18 19:00 B-83 - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp 1 - 3
27-06-18 19:00 Ejsing BK - Spøttrup Motion & Sport Balling 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
08-08-18 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Virklund B 1 3 - 0
15-08-18 19:00 Virklund B 1 - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Virklund Hallen 1 - 1
15-08-18 19:00 ØBG Silkeborg, disp. - Silkeborg KFUM 1 3 - 2
15-08-18 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 4
15-08-18 19:00 Haunstrup IF - Fjelstervang If 3 - 2
15-08-18 19:00 Hammerum IF OB 3 - Sunds IF, disp. 3 - 1
15-08-18 19:00 Gullestrup IF, disp. - Videbæk IF, disp. 4 - 0
15-08-18 19:00 KLG, disp. - Snejbjerg SG&I 0 - 4
15-08-18 19:00 Ejstrupholm IF, disp. - Vorgod Barde M&F - Ejstrupholm IF's Klubhus 4 - 1
15-08-18 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Vildbjerg SF, disp 1 - 1
15-08-18 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Hammerum IF OB 1, disp. 2 - 2
15-08-18 19:00 Brande OB, disp. - Ikast FS OB - Brande Stadion 6 - 0
15-08-18 19:00 Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Ikast FC OB 3 - 2
15-08-18 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - B-83 - Stadion 1 - 2
15-08-18 19:00 Ejsing BK - Sundsøre FK, Jebjerg, disp 5 - 2
15-08-18 19:00 IF Centrum, disp. - Engesvang Fr., disp 0 - 2
15-08-18 19:00 Vinderslev IF, disp - Grauballe UGF, disp. 2 - 0
15-08-18 19:00 Silkeborg B78, disp. - Gødvad GIF 2 - 2
15-08-18 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 4
15-08-18 19:00 Roslev IK - Højslev K IF, disp 4 - 1
15-08-18 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Skive Seminarium Boldklub 3 - 0
15-08-18 19:00 Gl. Rye IF, disp - FC International, disp. 0 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
15-08-18 19:00 Sorring-T. IF - HA85, disp. 3 - 0
15-08-18 19:00 Gjern IF, disp. - Funder GF 2 - 0
15-08-18 19:00 FK 73 - Sjørslev D. IF 1 - 3
15-08-18 19:00 Engesvang B - Ans IF 0 - 3
NB!
Kamp aflyst
15-08-18 20:00 Tjørring IF - Mejrup GU - Nordvesthallen Tjørring
22-08-18 19:00 Tjørring IF - Herning Fr. OB, disp. - Nordvesthallen Tjørring 6 - 2
22-08-18 19:00 Hammerum IF OB 1, disp. - Ikast FS OB 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
22-08-18 19:00 Brande OB, disp. - Ikast FC OB - Brande Stadion 3 - 0
22-08-18 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - KLG, disp. 1 - 0
22-08-18 19:00 Vorgod Barde M&F - Snejbjerg SG&I 1 - 5
22-08-18 19:00 Ejstrupholm IF, disp. - Herning KFUM, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 2 - 5
22-08-18 19:00 Gullestrup IF, disp. - Haunstrup IF 3 - 0
22-08-18 19:00 Sunds IF, disp. - Fjelstervang If - Sunds IF 3 - 1
22-08-18 19:00 Hammerum IF OB 3 - Alhedens IF 3 - 1
22-08-18 19:00 Virklund B 1 - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Virklund Hallen 1 - 1
22-08-18 19:00 Silkeborg KS, disp. - Silkeborg KFUM 1 1 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
22-08-18 19:00 Virklund B 2, disp. - Engesvang B - Virklund Hallen 3 - 0
22-08-18 19:00 Ans IF - Sjørslev D. IF 3 - 0
22-08-18 19:00 FC International, disp. - Sorring-T. IF 1 - 0
22-08-18 19:00 Gl. Rye IF, disp - Gjern IF, disp. 1 - 3
22-08-18 19:00 Funder GF - HA85, disp. 2 - 3
22-08-18 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Roslev IK 2 - 3
22-08-18 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Oddense Otting UGF, disp 0 - 3
22-08-18 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Højslev K IF, disp 1 - 2
22-08-18 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling 2 - 2
22-08-18 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - B-83 3 - 2
22-08-18 19:00 IF Centrum, disp. - Silkeborg B78, disp. 1 - 2
22-08-18 19:00 Gødvad GIF - Grauballe UGF, disp. 2 - 2
23-08-18 19:00 Engesvang Fr., disp - Vinderslev IF, disp 3 - 1
23-08-18 19:00 Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Mejrup GU 3 - 8
29-08-18 19:00 Ikast FC OB - Ikast FS OB 4 - 3
29-08-18 19:00 Hammerum IF OB 1, disp. - Tjørring IF 1 - 0
29-08-18 19:00 Mejrup GU - Brande OB, disp. 9 - 0
NB!
Udehold taberdømt
29-08-18 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp 3 - 0
29-08-18 19:00 Herning KFUM, disp. - Vorgod Barde M&F 3 - 0
29-08-18 19:00 Snejbjerg SG&I - Hammerum IF OB 2, disp. 3 - 2
29-08-18 19:00 Vildbjerg SF, disp - Ejstrupholm IF, disp. 3 - 0
29-08-18 19:00 ØBG Silkeborg, disp. - Virklund B 1 0 - 1
29-08-18 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 1
29-08-18 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 6 - 2
29-08-18 19:00 Alhedens IF - Sunds IF, disp. 1 - 0
29-08-18 19:00 Fjelstervang If - Gullestrup IF, disp. 0 - 1
29-08-18 19:00 Videbæk IF, disp. - Hammerum IF OB 3 4 - 0
29-08-18 19:00 Grauballe UGF, disp. - Silkeborg B78, disp. 2 - 5
29-08-18 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Sundsøre FK, Jebjerg, disp 4 - 1
29-08-18 19:00 B-83 - Ejsing BK 1 - 4
29-08-18 19:00 Vinderslev IF, disp - IF Centrum, disp. 2 - 1
29-08-18 19:00 Roslev IK - Røde Stjerne FC Skive 4 - 3
29-08-18 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Skive Seminarium Boldklub 1 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
29-08-18 19:00 Højslev K IF, disp - Oddense Otting UGF, disp 0 - 3
29-08-18 19:00 Sorring-T. IF - Gl. Rye IF, disp 1 - 3
29-08-18 19:00 FC International, disp. - Funder GF 0 - 1
29-08-18 19:00 HA85, disp. - Gjern IF, disp. 5 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
29-08-18 19:00 FK 73 - Virklund B 2, disp. 3 - 0
29-08-18 19:00 Sjørslev D. IF - Engesvang B 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
30-08-18 19:00 Engesvang Fr., disp - Gødvad GIF 3 - 0
04-09-18 18:45 Alhedens IF - Fjelstervang If 2 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
04-09-18 18:45 Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Tjørring IF 3 - 0
05-09-18 18:45 Ejstrupholm IF, disp. - KLG, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 1 - 0
05-09-18 18:45 Herning KFUM, disp. - Snejbjerg SG&I 2 - 0
05-09-18 18:45 Vorgod Barde M&F - Vildbjerg SF, disp 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
05-09-18 18:45 Brande OB, disp. - Herning Fr. OB, disp. - Brande Stadion 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
05-09-18 18:45 Ikast FC OB - Hammerum IF OB 1, disp. 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
05-09-18 18:45 Silkeborg KS, disp. - ØBG Silkeborg, disp. 3 - 0
05-09-18 18:45 Virklund B 1 - Silkeborg KFUM 1 - Virklund Hallen 0 - 6
05-09-18 18:45 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 2
05-09-18 18:45 Gødvad GIF - Vinderslev IF, disp 0 - 1
05-09-18 18:45 IF Centrum, disp. - Grauballe UGF, disp. 1 - 1
05-09-18 18:45 Silkeborg B78, disp. - Engesvang Fr., disp 5 - 3
05-09-18 18:45 Ans IF - FK 73 1 - 0
05-09-18 18:45 Virklund B 2, disp. - Sjørslev D. IF - Virklund Hallen 2 - 0
05-09-18 18:45 Funder GF - Sorring-T. IF 5 - 1
05-09-18 18:45 Gl. Rye IF, disp - HA85, disp. 6 - 3
05-09-18 18:45 Gjern IF, disp. - FC International, disp. 6 - 1
05-09-18 18:45 Skive Seminarium Boldklub - Roslev IK 2 - 0
05-09-18 18:45 Røde Stjerne FC Skive - Højslev K IF, disp 0 - 1
05-09-18 18:45 Oddense Otting UGF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 1
05-09-18 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling 3 - 0
05-09-18 19:00 Ejsing BK - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp 2 - 1
05-09-18 19:00 Sunds IF, disp. - Videbæk IF, disp. - Sunds IF 0 - 0
05-09-18 19:00 Hammerum IF OB 3 - Haunstrup IF 0 - 0
05-09-18 19:30 Ikast FS OB - Mejrup GU 1 - 4
10-09-18 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Ejstrupholm IF, disp. 7 - 1
12-09-18 18:30 Vildbjerg SF, disp - Herning KFUM, disp. 1 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
12-09-18 18:30 Haunstrup IF - Sunds IF, disp. 3 - 0
12-09-18 18:30 Gullestrup IF, disp. - Hammerum IF OB 3 1 - 0
12-09-18 18:30 Videbæk IF, disp. - Alhedens IF 4 - 1
12-09-18 18:30 Virklund B 1 - Silkeborg KS, disp. - Virklund Hallen 2 - 3
12-09-18 18:30 ØBG Silkeborg, disp. - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 3 - 5
12-09-18 18:30 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 2
12-09-18 18:30 KLG, disp. - Vorgod Barde M&F 1 - 2
12-09-18 18:30 Spøttrup Motion & Sport Balling - Ejsing BK - Stadion 0 - 8
12-09-18 18:30 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - B-83 6 - 2
12-09-18 18:30 IF Centrum, disp. - Gødvad GIF 0 - 3
12-09-18 18:30 Røde Stjerne FC Skive - Skive Seminarium Boldklub 0 - 0
12-09-18 18:30 FC International, disp. - HA85, disp. 4 - 2
12-09-18 18:30 Sundsøre FK, Breum, disp - Højslev K IF, disp 1 - 2
12-09-18 18:30 Gl. Rye IF, disp - Funder GF 1 - 1
12-09-18 18:30 Virklund B 2, disp. - Ans IF - Virklund Hallen 1 - 3
12-09-18 19:00 FK 73 - Engesvang B 2 - 6
12-09-18 19:00 Sorring-T. IF - Gjern IF, disp. 3 - 2
12-09-18 19:00 Roslev IK - Oddense Otting UGF, disp 2 - 4
12-09-18 19:00 Vinderslev IF, disp - Silkeborg B78, disp. 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
12-09-18 19:00 Mejrup GU - Ikast FC OB 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
12-09-18 19:00 Hammerum IF OB 1, disp. - Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp 3 - 0
12-09-18 19:15 Tjørring IF - Brande OB, disp. - Nordvesthallen Tjørring 1 - 3
12-09-18 19:30 Herning Fr. OB, disp. - Ikast FS OB 1 - 2
13-09-18 18:30 Engesvang Fr., disp - Grauballe UGF, disp. 3 - 1
19-09-18 18:15 Gødvad GIF - Silkeborg B78, disp. 2 - 5
19-09-18 18:15 B-83 - Spøttrup Motion & Sport Balling 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
19-09-18 18:15 Højslev K IF, disp - Roslev IK 3 - 0
19-09-18 18:15 Sundsøre FK, Breum, disp - Røde Stjerne FC Skive 1 - 1
19-09-18 18:15 Funder GF - Gjern IF, disp. 2 - 3
19-09-18 18:15 HA85, disp. - Sorring-T. IF 6 - 4
19-09-18 18:15 FC International, disp. - Gl. Rye IF, disp 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
19-09-18 18:15 Ans IF - Engesvang B 3 - 0
19-09-18 18:15 Sjørslev D. IF - FK 73 2 - 2
19-09-18 18:15 Ikast FS OB - Tjørring IF 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
19-09-18 18:15 Brande OB, disp. - Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Brande Stadion 3 - 0
19-09-18 18:15 Ikast FC OB - Herning Fr. OB, disp. 3 - 3
19-09-18 18:15 Herning KFUM, disp. - KLG, disp. 4 - 0
19-09-18 18:15 Alhedens IF - Haunstrup IF 2 - 2
19-09-18 18:15 Videbæk IF, disp. - Fjelstervang If 4 - 0
19-09-18 18:15 Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 7 - 0
19-09-18 18:15 Silkeborg KFUM 1 - ØBG Silkeborg, disp. 2 - 0
19-09-18 18:15 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Virklund B 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 0
19-09-18 18:15 Vorgod Barde M&F - Hammerum IF OB 2, disp. 5 - 1
19-09-18 18:30 Mejrup GU - Hammerum IF OB 1, disp. 2 - 1
19-09-18 19:00 Sunds IF, disp. - Gullestrup IF, disp. - Sunds IF 2 - 1
19-09-18 19:00 Vildbjerg SF, disp - Snejbjerg SG&I 3 - 1
19-09-18 19:00 Grauballe UGF, disp. - Vinderslev IF, disp 1 - 5
19-09-18 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Ejsing BK 0 - 6
19-09-18 19:15 Skive Seminarium Boldklub - Oddense Otting UGF, disp 2 - 1
20-09-18 18:15 Engesvang Fr., disp - IF Centrum, disp. 6 - 4
25-09-18 19:00 Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp - Ikast FS OB 0 - 8
NB!
Hjemmehold taberdømt
26-09-18 18:00 Herning Fr. OB, disp. - Mejrup GU 0 - 3
26-09-18 18:00 Fjelstervang If - Hammerum IF OB 3 4 - 1
26-09-18 18:00 Gullestrup IF, disp. - Alhedens IF 1 - 3
26-09-18 18:00 Haunstrup IF - Videbæk IF, disp. 1 - 2
26-09-18 18:00 Ejstrupholm IF, disp. - Snejbjerg SG&I - Ejstrupholm IF's Klubhus 2 - 6
26-09-18 18:00 KLG, disp. - Vildbjerg SF, disp 3 - 6
26-09-18 18:00 Silkeborg KFUM 1 - Silkeborg KS, disp. 1 - 2
26-09-18 18:00 ØBG Silkeborg, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 0 - 4
NB!
Udehold taberdømt
26-09-18 18:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Virklund B 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 0
26-09-18 18:00 B-83 - Sundsøre FK, Jebjerg, disp 1 - 4
26-09-18 18:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Stadion 5 - 3
26-09-18 18:00 Oddense Otting UGF, disp - Røde Stjerne FC Skive 1 - 1
26-09-18 18:00 Silkeborg B78, disp. - IF Centrum, disp. 2 - 0
26-09-18 18:00 Højslev K IF, disp - Skive Seminarium Boldklub 1 - 2
26-09-18 18:00 HA85, disp. - Funder GF 1 - 2
26-09-18 18:00 Sjørslev D. IF - Ans IF 2 - 1
26-09-18 18:00 Engesvang B - Virklund B 2, disp. 2 - 5
26-09-18 19:00 Sorring-T. IF - FC International, disp. 1 - 4
26-09-18 19:00 Gjern IF, disp. - Gl. Rye IF, disp 3 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
26-09-18 19:00 Roslev IK - Sundsøre FK, Breum, disp 0 - 3
26-09-18 19:00 Grauballe UGF, disp. - Gødvad GIF 2 - 0
26-09-18 19:00 Vinderslev IF, disp - Engesvang Fr., disp 7 - 0
26-09-18 19:00 Hammerum IF OB 2, disp. - Herning KFUM, disp. 3 - 1
26-09-18 19:00 Hammerum IF OB 1, disp. - Brande OB, disp. 3 - 1
26-09-18 19:15 Tjørring IF - Ikast FC OB - Nordvesthallen Tjørring 0 - 1
03-10-18 18:00 Fjelstervang If - Haunstrup IF 2 - 2
03-10-18 18:00 Ikast FS OB - Brande OB, disp. 5 - 0
03-10-18 18:00 Videbæk IF, disp. - Gullestrup IF, disp. 4 - 3
03-10-18 18:00 Vorgod Barde M&F - Ejstrupholm IF, disp. 0 - 4
03-10-18 19:00 Vildbjerg SF, disp - Hammerum IF OB 2, disp. 1 - 2
03-10-18 19:00 Mejrup GU - Tjørring IF 6 - 3
03-10-18 19:00 Ikast FC OB - Holstebro Boldklub Old Boys Afd., disp 3 - 2
03-10-18 19:00 Sunds IF, disp. - Hammerum IF OB 3 - Sunds IF 3 - 2
03-10-18 19:00 Snejbjerg SG&I - KLG, disp. 2 - 1
03-10-18 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - ØBG Silkeborg, disp. 6 - 2
03-10-18 19:00 Hammerum IF OB 1, disp. - Herning Fr. OB, disp. 0 - 1
10-10-18 19:00 Brande OB, disp. - Hammerum IF OB 1, disp. - Brande Stadion 2 - 1

Til toppen