Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100250

Komplet kampprogram


Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-08-19 18:30 Boldklubben FIX - AIK 65 6 - 1
Tirsdag 13-08-19 18:30 FC 4340 - Hvalsø 4 - 0
Tirsdag 13-08-19 18:30 Stenløse BK - Greve Fodbold 4 - 0
Torsdag 15-08-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Team Solrød KB 1 - 1
Torsdag 15-08-19 19:00 B 1973 Herlev - Gadstrup I.F., Fodbold 1 2 - 1
Mandag 19-08-19 20:15 Hvalsø - Boldklubben FIX - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 1 - 0
Onsdag 21-08-19 18:00 Gadstrup I.F., Fodbold 1 - FC 4340 0 - 3
Onsdag 21-08-19 18:30 Team Solrød KB - Ballerup-Skovlunde Fodbold 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 22-08-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Greve Fodbold 3 - 0
Torsdag 22-08-19 18:30 AIK 65 - B 1973 Herlev 5 - 2
Mandag 26-08-19 18:30 Boldklubben FIX - FC 4340 3 - 1
Tirsdag 27-08-19 18:30 Stenløse BK - Ballerup-Skovlunde Fodbold 4 - 2
Onsdag 28-08-19 18:00 Gadstrup I.F., Fodbold 1 - AIK 65 0 - 2
Onsdag 28-08-19 18:30 Team Solrød KB - Greve Fodbold 6 - 3
Torsdag 29-08-19 19:00 B 1973 Herlev - Hvalsø 1 - 6
Mandag 02-09-19 20:15 Hvalsø - Gadstrup I.F., Fodbold 1 - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 1 - 2
Tirsdag 03-09-19 18:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Greve Fodbold 1 - 0
Tirsdag 03-09-19 18:30 FC 4340 - AIK 65 1 - 1
Torsdag 05-09-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Stenløse BK 1 - 0
Torsdag 05-09-19 19:00 B 1973 Herlev - Boldklubben FIX 3 - 6
Mandag 09-09-19 18:30 AIK 65 - Hvalsø 3 - 2
Mandag 09-09-19 18:30 Boldklubben FIX - Gadstrup I.F., Fodbold 1 7 - 2
Tirsdag 10-09-19 18:30 Team Solrød KB - Stenløse BK 2 - 1
Onsdag 11-09-19 18:15 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Frufølge ( - LM ) 1 - 4
Torsdag 12-09-19 18:30 FC 4340 - B 1973 Herlev 2 - 1
Mandag 16-09-19 18:30 AIK 65 - Boldklubben FIX 1 - 3
Mandag 16-09-19 18:45 Greve Fodbold - Stenløse BK 1 - 3
Mandag 16-09-19 20:15 Hvalsø - FC 4340 - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 0 - 2
Onsdag 18-09-19 18:00 Team Solrød KB - Frufølge ( - LM ) 3 - 2
Onsdag 18-09-19 18:00 Gadstrup I.F., Fodbold 1 - B 1973 Herlev 6 - 0
Mandag 23-09-19 18:30 Boldklubben FIX - Hvalsø 6 - 1
Mandag 23-09-19 18:45 Greve Fodbold - Frufølge ( - LM ) 0 - 1
Tirsdag 24-09-19 18:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Team Solrød KB 4 - 3
Torsdag 26-09-19 18:30 FC 4340 - Gadstrup I.F., Fodbold 1 1 - 2
Torsdag 26-09-19 19:00 B 1973 Herlev - AIK 65 1 - 6
Mandag 30-09-19 18:45 Greve Fodbold - Team Solrød KB 4 - 3
Mandag 30-09-19 20:15 Hvalsø - B 1973 Herlev - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 4 - 1
Tirsdag 01-10-19 18:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Stenløse BK 1 - 1
Onsdag 02-10-19 18:30 AIK 65 - Gadstrup I.F., Fodbold 1 2 - 1
Torsdag 03-10-19 18:30 FC 4340 - Boldklubben FIX 1 - 4
Mandag 07-10-19 Boldklubben FIX - B 1973 Herlev 1 - 3
Mandag 07-10-19 18:30 AIK 65 - FC 4340 2 - 2
Mandag 07-10-19 18:45 Greve Fodbold - Ballerup-Skovlunde Fodbold 0 - 2
Onsdag 09-10-19 17:00 Gadstrup I.F., Fodbold 1 - Hvalsø 0 - 0
Onsdag 09-10-19 19:30 Stenløse BK - Frufølge ( - LM ) 1 - 0
Onsdag 16-10-19 18:00 Gadstrup I.F., Fodbold 1 - Boldklubben FIX 2 - 1
Mandag 21-10-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Ballerup-Skovlunde Fodbold 3 - 0
Mandag 21-10-19 20:15 Hvalsø - AIK 65 - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 3 - 2
Tirsdag 22-10-19 20:00 B 1973 Herlev - FC 4340 0 - 1
Onsdag 23-10-19 18:30 Stenløse BK - Team Solrød KB 1 - 0

Til toppen