Pulje 1 - U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.

Info

Turnering: Winter League U10-U13 8-mands 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=42091

Stilling Winter League U10-U13 8-mands 2019/2020
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Skælskør B&I 6 4 1 1 13-8 13
2. Vemmelev 2 6 3 0 3 13-16 9
3. Greve Fodbold 1 6 3 0 3 11-9 9
4. Hg Fodbold 6 2 2 2 9-7 8
5. Sørbymagle If 6 2 0 4 7-11 6
6. Lynge-Broby IF 6 1 1 4 10-19 4
7. Fk Odsherred 6 1 0 5 5-13 3
8. Leidg plads 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Winter League U10-U13 8-mands 2019/2020
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

Winter League U10-U13 8-mands 2019/2020
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=42091

Komplet kampprogram

Winter League U10-U13 8-mands 2019/2020
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 02-11-19 11:45 RIF Fodbold - Sørbymagle If - 8 mands kunst - bane 1 2 - 0
Lørdag 02-11-19 11:45 Fk Odsherred - Greve Fodbold 1 - 8 mands kunst - bane 2 1 - 2
Lørdag 02-11-19 11:45 Vemmelev 2 - Skælskør B&I - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 1 - 4
Lørdag 02-11-19 11:45 Lynge-Broby IF - Hg Fodbold - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 0 - 0
Lørdag 02-11-19 12:17 Skælskør B&I - Lynge-Broby IF - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 4 - 2
Lørdag 02-11-19 12:17 Hg Fodbold - Vemmelev 2 - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 4 - 0
Lørdag 02-11-19 12:17 Greve Fodbold 1 - Sørbymagle If - 8 mands kunst - bane 1 0 - 3
Lørdag 02-11-19 12:17 Fk Odsherred - RIF Fodbold - 8 mands kunst - bane 2 0 - 1
Lørdag 02-11-19 12:49 Sørbymagle If - Fk Odsherred - 8 mands kunst - bane 1 3 - 1
Lørdag 02-11-19 12:49 RIF Fodbold - Greve Fodbold 1 - 8 mands kunst - bane 2 3 - 0
Lørdag 02-11-19 12:49 Vemmelev 2 - Lynge-Broby IF - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 3 - 7
Lørdag 02-11-19 12:49 Skælskør B&I - Hg Fodbold - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 0 - 0
Lørdag 23-11-19 09:30 RIF Fodbold - Hg Fodbold - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 4 - 1
Lørdag 23-11-19 09:30 Skælskør B&I - Sørbymagle If - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 1 - 0
Lørdag 23-11-19 10:02 Hg Fodbold - Skælskør B&I - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 1 - 3
Lørdag 23-11-19 10:02 Sørbymagle If - RIF Fodbold - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 1 - 4
Lørdag 23-11-19 10:34 Hg Fodbold - Sørbymagle If - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 3 - 0
Lørdag 23-11-19 10:34 RIF Fodbold - Skælskør B&I - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 4 - 1
Lørdag 23-11-19 11:45 Fk Odsherred - Vemmelev 2 - 8 mands kunst - bane 1 0 - 2
Lørdag 23-11-19 11:45 Greve Fodbold 1 - Lynge-Broby IF - 8 mands kunst - bane 2 4 - 0
Lørdag 23-11-19 12:17 Vemmelev 2 - Greve Fodbold 1 - 8 mands kunst - bane 1 2 - 0
Lørdag 23-11-19 12:17 Lynge-Broby IF - Fk Odsherred - 8 mands kunst - bane 2 0 - 3
Lørdag 23-11-19 12:49 Greve Fodbold 1 - Fk Odsherred - 8 mands kunst - bane 1 5 - 0
Lørdag 23-11-19 12:49 Lynge-Broby IF - Vemmelev 2 - 8 mands kunst - bane 2 1 - 5

Til toppen