U13A | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturnering i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

28/8-2020: Dispensation givet til at følgende spiller kan spille på U13: Marcel Kristensen. Han er født 5/9-2006.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106631

Komplet kampprogram


U13A

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Fredag 11-09-20 17:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 1 2 - 4
Lørdag 12-09-20 12:00 Fr. Blackhawks 3 - Hjørring FK 7 - 0
Lørdag 12-09-20 15:00 Hvidovre Attack FC - Jægerspris UFC 7 - 3
Lørdag 12-09-20 16:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Midtsjælland Floorball 7 - 1
Søndag 13-09-20 10:30 Rungsted-Hørsholm FK - Stevns Floorball Klub 7 - 0
Søndag 13-09-20 10:30 Fr. Blackhawks 1 - Sindal Dragons 1 9 - 2
Søndag 13-09-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Karup Comets 7 - 2
Lørdag 19-09-20 11:00 AaB Floorball 1 - Sæby Floorball 3 - 2
Lørdag 19-09-20 13:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Rødovre FC 2 - 7
Lørdag 19-09-20 14:30 Fr. Blackhawks 3 - Karup Comets 10 - 5
Søndag 20-09-20 10:00 Copenhagen FC - Benløse FC 6 - 5
Søndag 20-09-20 10:30 Rungsted-Hørsholm FK - Hvidovre Attack FC 5 - 3
Søndag 20-09-20 12:45 Midtsjælland Floorball - HG/Næstved 6 - 2
Torsdag 24-09-20 17:30 Helsingør FT - Hvidovre Attack FC 2 - 9
Fredag 25-09-20 18:30 Strandby Elling IF - Sindal Dragons 1 4 - 1
Lørdag 26-09-20 11:00 Karup Comets - Fr. Blackhawks 1 1 - 8
Lørdag 26-09-20 12:30 Brønderslev FC - AaB Floorball 1 11 - 2
Lørdag 26-09-20 13:00 Sæby Floorball - Esbjerg Sharks FC 2 - 6
Lørdag 26-09-20 16:00 Brønderslev FC - Esbjerg Sharks FC 11 - 4
Søndag 27-09-20 10:00 Stevns Floorball Klub - Midtsjælland Floorball - Hal 1 3 - 2
Søndag 27-09-20 13:00 Jægerspris UFC - Rungsted-Hørsholm FK 1 - 6
Søndag 27-09-20 14:00 Benløse FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball 2 - 10
Tirsdag 29-09-20 17:00 Hjørring FK - Sæby Floorball 1 - 6
Onsdag 30-09-20 18:00 Fr. Blackhawks 1 - Fr. Blackhawks 3 8 - 4
Lørdag 03-10-20 11:30 Sæby Floorball - Sindal Dragons 1 4 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Lørdag 03-10-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Hjørring FK 5 - 0
Lørdag 03-10-20 15:00 Hvidovre Attack FC - Benløse FC 7 - 1
Lørdag 03-10-20 16:30 Fr. Blackhawks 3 - Strandby Elling IF 3 - 3
Søndag 04-10-20 11:00 Karup Comets - Hjørring FK 6 - 0
Søndag 04-10-20 12:00 Copenhagen FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball 1 - 9
Søndag 04-10-20 13:30 Midtsjælland Floorball - Stevns Floorball Klub 6 - 5
Søndag 04-10-20 14:45 HG/Næstved - Helsingør FT 4 - 5
Søndag 11-10-20 14:30 HG/Næstved - Stevns Floorball Klub 10 - 7
Fredag 23-10-20 18:00 Strandby Elling IF - Sæby Floorball 9 - 0
Lørdag 24-10-20 10:00 Hvidovre Attack FC - HG/Næstved 14 - 2
Lørdag 24-10-20 13:00 Benløse FC - Rungsted-Hørsholm FK 1 - 11
Søndag 25-10-20 12:30 Sindal Dragons 1 - Fr. Blackhawks 3 7 - 6
Søndag 25-10-20 14:00 Copenhagen FC - Jægerspris UFC 7 - 4
Søndag 25-10-20 15:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Stevns Floorball Klub 4 - 0
Torsdag 29-10-20 19:00 Brønderslev FC - Strandby Elling IF 2 - 2
Fredag 30-10-20 19:30 Strandby Elling IF - AaB Floorball 1 10 - 1
Lørdag 31-10-20 11:00 Karup Comets - Sindal Dragons 1 4 - 6
Lørdag 31-10-20 16:30 Rødovre FC - Copenhagen FC 10 - 0
Tirsdag 03-11-20 17:00 Hjørring FK - Sindal Dragons 1 2 - 17
Fredag 06-11-20 18:00 Benløse FC - HG/Næstved 13 - 6
Lørdag 07-11-20 12:30 Rødovre FC - Helsingør FT 16 - 1
Lørdag 07-11-20 15:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Jægerspris UFC 10 - 2
NB!
Kamp udsat
Søndag 08-11-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Strandby Elling IF
Søndag 08-11-20 14:30 Midtsjælland Floorball - Copenhagen FC 2 - 5
Mandag 09-11-20 18:00 Stevns Floorball Klub - Hvidovre Attack FC 3 - 5
Lørdag 14-11-20 11:00 Stevns Floorball Klub - HG/Næstved 13 - 1
Lørdag 14-11-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - AaB Floorball 1 7 - 2
Lørdag 14-11-20 12:15 Rødovre FC - Midtsjælland Floorball 8 - 2
NB!
Kamp udsat
Søndag 15-11-20 10:00 Karup Comets - Brønderslev FC
Lørdag 21-11-20 10:30 Rødovre FC - Jægerspris UFC 8 - 3
NB!
Kamp udsat
Lørdag 21-11-20 11:00 Hjørring FK - Brønderslev FC
Lørdag 21-11-20 13:00 Helsingør FT - Midtsjælland Floorball 4 - 11
Lørdag 21-11-20 13:30 Benløse FC - Stevns Floorball Klub 1 - 1
Søndag 22-11-20 12:00 Copenhagen FC - Rungsted-Hørsholm FK 3 - 7
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 24-11-20 18:00 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 3
NB!
Kamp udsat
Onsdag 25-11-20 18:30 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks 1
Lørdag 28-11-20 09:00 Hvidovre Attack FC - Rødovre FC
Lørdag 28-11-20 10:30 Fr. Blackhawks 1 - Strandby Elling IF
NB!
Kamp udsat
Lørdag 28-11-20 11:00 Hjørring FK - AaB Floorball 1
Lørdag 28-11-20 12:30 Fr. Blackhawks 3 - Esbjerg Sharks FC
Lørdag 28-11-20 16:00 Fr. Blackhawks 1 - Esbjerg Sharks FC
NB!
Kamp udsat
Søndag 29-11-20 11:30 Jægerspris UFC - HG/Næstved
NB!
Kamp udsat
Søndag 29-11-20 12:30 Karup Comets - Sæby Floorball
Søndag 29-11-20 14:45 Midtsjælland Floorball - Benløse FC
Søndag 29-11-20 15:00 Rungsted-Hørsholm FK - Helsingør FT
Søndag 29-11-20 15:00 Copenhagen FC - Stevns Floorball Klub
Fredag 04-12-20 18:30 Rødovre FC - HG/Næstved
Lørdag 05-12-20 10:00 Stevns Floorball Klub - Helsingør FT
Lørdag 05-12-20 10:00 Fr. Blackhawks 1 - Hjørring FK
Lørdag 05-12-20 10:30 Strandby Elling IF - Karup Comets
Lørdag 05-12-20 11:45 Brønderslev FC - Sæby Floorball
Lørdag 05-12-20 12:00 AaB Floorball 1 - Fr. Blackhawks 3
Lørdag 05-12-20 12:30 Sindal Dragons 1 - Esbjerg Sharks FC
Søndag 06-12-20 11:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 06-12-20 11:30 Jægerspris UFC - Benløse FC
Søndag 06-12-20 14:45 Midtsjælland Floorball - Hvidovre Attack FC
Lørdag 12-12-20 10:00 Stevns Floorball Klub - Rødovre FC
Lørdag 12-12-20 11:00 Helsingør FT - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Lørdag 12-12-20 11:30 Strandby Elling IF - Hjørring FK
Lørdag 12-12-20 12:00 Sindal Dragons 1 - Brønderslev FC
Lørdag 12-12-20 12:00 AaB Floorball 1 - Karup Comets
Lørdag 12-12-20 12:15 Hvidovre Attack FC - Copenhagen FC
Lørdag 12-12-20 14:00 Rungsted-Hørsholm FK - HG/Næstved
Søndag 13-12-20 13:00 Jægerspris UFC - Midtsjælland Floorball
Onsdag 16-12-20 18:00 Fr. Blackhawks 3 - Brønderslev FC
Torsdag 17-12-20 18:00 AaB Floorball 1 - Fr. Blackhawks 1
Lørdag 19-12-20 12:30 Sindal Dragons 1 - AaB Floorball 1
Lørdag 09-01-21 15:30 Copenhagen FC - HG/Næstved
Søndag 10-01-21 10:00 Benløse FC - Helsingør FT
Søndag 10-01-21 12:45 Midtsjælland Floorball - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 10-01-21 13:00 Jægerspris UFC - Stevns Floorball Klub
Søndag 10-01-21 14:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Hvidovre Attack FC
Fredag 15-01-21 18:30 Copenhagen FC - Helsingør FT
Lørdag 16-01-21 10:00 Stevns Floorball Klub - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 17-01-21 14:30 Midtsjælland Floorball - Helsingør FT
Fredag 22-01-21 18:15 Benløse FC - Jægerspris UFC
Lørdag 23-01-21 10:30 Helsingør FT - Stevns Floorball Klub
Lørdag 23-01-21 13:00 Hvidovre Attack FC - Midtsjælland Floorball
Søndag 24-01-21 10:30 Rungsted-Hørsholm FK - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 24-01-21 10:45 HG/Næstved - Rødovre FC
Lørdag 30-01-21 10:30 Rødovre FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Lørdag 30-01-21 13:00 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 31-01-21 10:00 Benløse FC - Copenhagen FC
Søndag 31-01-21 12:15 HG/Næstved - Midtsjælland Floorball
Lørdag 06-02-21 10:00 Stevns Floorball Klub - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 07-02-21 12:15 HG/Næstved - Hvidovre Attack FC
Søndag 07-02-21 12:30 Jægerspris UFC - Copenhagen FC
Søndag 07-02-21 13:00 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC
Søndag 07-02-21 14:30 Midtsjælland Floorball - Rødovre FC
Søndag 14-02-21 12:45 HG/Næstved - Jægerspris UFC
Lørdag 27-02-21 12:30 Hvidovre Attack FC - Helsingør FT
Søndag 28-02-21 10:00 Copenhagen FC - Rødovre FC
Søndag 28-02-21 11:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Benløse FC
Søndag 28-02-21 13:00 Rungsted-Hørsholm FK - Jægerspris UFC
Torsdag 04-03-21 17:30 Helsingør FT - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 06-03-21 11:00 Stevns Floorball Klub - Copenhagen FC
Lørdag 06-03-21 13:00 Benløse FC - Midtsjælland Floorball
Søndag 07-03-21 10:00 Rødovre FC - Hvidovre Attack FC
Søndag 07-03-21 10:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - HG/Næstved
Torsdag 11-03-21 17:30 Helsingør FT - Rødovre FC
Søndag 14-03-21 10:45 HG/Næstved - Benløse FC
Søndag 14-03-21 12:00 Copenhagen FC - Midtsjælland Floorball
Søndag 14-03-21 12:30 Hvidovre Attack FC - Stevns Floorball Klub
Søndag 14-03-21 13:00 Jægerspris UFC - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 28-03-21 13:00 Rungsted-Hørsholm FK - Rødovre FC
Lørdag 10-04-21 11:30 Helsingør FT - HG/Næstved
Lørdag 10-04-21 13:30 Rødovre FC - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 11-04-21 11:30 Benløse FC - Hvidovre Attack FC
Søndag 11-04-21 13:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Copenhagen FC
Fredag 16-04-21 18:30 Rødovre FC - Benløse FC
Lørdag 24-04-21 10:30 Rødovre FC - Stevns Floorball Klub
Lørdag 24-04-21 14:00 Copenhagen FC - Hvidovre Attack FC
Søndag 25-04-21 11:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Helsingør FT
Søndag 25-04-21 14:15 Midtsjælland Floorball - Jægerspris UFC
Søndag 25-04-21 14:45 HG/Næstved - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 01-05-21 10:00 Stevns Floorball Klub - Benløse FC
Søndag 02-05-21 10:30 Rungsted-Hørsholm FK - Copenhagen FC
Søndag 02-05-21 10:45 HG/Næstved - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 02-05-21 11:00 Jægerspris UFC - Rødovre FC
Lørdag 08-05-21 11:30 Stevns Floorball Klub - Jægerspris UFC
Lørdag 08-05-21 11:30 Helsingør FT - Benløse FC
Lørdag 08-05-21 12:00 Hvidovre Attack FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 09-05-21 12:15 HG/Næstved - Copenhagen FC
Søndag 09-05-21 14:30 Rungsted-Hørsholm FK - Midtsjælland Floorball
Lørdag 15-05-21 11:30 Helsingør FT - Copenhagen FC
Lørdag 15-05-21 13:00 Benløse FC - Rødovre FC
Søndag 16-05-21 11:30 Jægerspris UFC - Hvidovre Attack FC
Søndag 16-05-21 16:00 Midtsjælland Floorball - Vanløse-Frederiksberg Floorball

Til toppen