U13Flex | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturnering i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106632

Komplet kampprogram


U13Flex

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 12-09-20 14:15 Skanderborg RKB - ÅFK 8 - 5
Søndag 13-09-20 11:00 Sønderborg FC - Odense FC
NB!
Kamp aflyst
Søndag 13-09-20 11:30 Lyngby FF - Hafnia FC
Søndag 13-09-20 13:00 Benløse FC 2 - Hvidovre Attack FC 2 6 - 5
Søndag 13-09-20 13:00 Mørke/Randers - Sunds Seahawks FC 4 - 2
Søndag 13-09-20 14:30 Benløse FC 3 - Vanløse-Frederiksberg Floorball 6 - 1
Lørdag 19-09-20 11:30 Sunds Seahawks FC - Skanderborg RKB 6 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 19-09-20 12:00 Odense FC - Gørding Knights 5 - 0
Lørdag 19-09-20 15:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Benløse FC 2 1 - 8
Søndag 20-09-20 09:30 Hafnia FC - Benløse FC 3 2 - 1
Søndag 20-09-20 11:00 ÅFK - Silkeborg Hurricanes 6 - 7
Søndag 20-09-20 11:00 Sønderborg FC - Mørke/Randers
Søndag 20-09-20 11:30 Lyngby FF - Hvidovre Attack FC 2 4 - 3
Lørdag 26-09-20 12:30 Skanderborg RKB - Sønderborg FC 7 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 26-09-20 13:00 Gørding Knights - ÅFK 5 - 0
NB!
Kamp udsat
Søndag 27-09-20 09:30 Benløse FC 3 - Lyngby FF
Søndag 27-09-20 11:00 Benløse FC 2 - Vanløse-Frederiksberg Floorball 8 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 27-09-20 12:00 Mørke/Randers - Odense FC 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 03-10-20 13:30 Hvidovre Attack FC 2 - Benløse FC 2 5 - 0
NB!
Kamp udsat
Søndag 04-10-20 09:30 Hafnia FC - Lyngby FF
Søndag 04-10-20 11:45 Silkeborg Hurricanes - Skanderborg RKB 1 - 3
NB!
Kamp udsat
Søndag 04-10-20 12:30 Sønderborg FC - Sunds Seahawks FC
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 04-10-20 13:00 Mørke/Randers - ÅFK 5 - 0
Søndag 18-10-20 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Vanløse-Frederiksberg Floorball 2 - 10
Torsdag 22-10-20 18:15 Lyngby FF - Benløse FC 3 1 - 3
Fredag 23-10-20 18:00 Benløse FC 2 - Benløse FC 3 2 - 7
NB!
Kamp udsat
Lørdag 24-10-20 12:00 Odense FC - Silkeborg Hurricanes
Søndag 25-10-20 09:30 Hafnia FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball 8 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 25-10-20 11:00 ÅFK - Sønderborg FC 5 - 0
Lørdag 07-11-20 11:00 Hvidovre Attack FC 2 - Benløse FC 3 3 - 3
Lørdag 07-11-20 11:00 ÅFK - Sunds Seahawks FC 7 - 6
Lørdag 07-11-20 13:30 Mørke/Randers - Skanderborg RKB 8 - 5
NB!
Kamp udsat
Søndag 08-11-20 11:00 Sønderborg FC - Gørding Knights
Søndag 08-11-20 11:30 Lyngby FF - Vanløse-Frederiksberg Floorball 8 - 1
Lørdag 14-11-20 15:45 Silkeborg Hurricanes - Mørke/Randers 2 - 6
Søndag 15-11-20 09:30 Hafnia FC - Benløse FC 2 2 - 4
Søndag 15-11-20 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Lyngby FF 4 - 8
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 21-11-20 13:00 Gørding Knights - Skanderborg RKB 0 - 5
Søndag 22-11-20 09:30 Hafnia FC - Hvidovre Attack FC 2 4 - 0
Søndag 22-11-20 10:00 Lyngby FF - Benløse FC 2 6 - 7
NB!
Kamp udsat
Søndag 22-11-20 11:30 Lyngby FF - Skælskør Eagles Floorball
Søndag 22-11-20 17:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Benløse FC 3 5 - 5
Lørdag 28-11-20 11:30 Hvidovre Attack FC 2 - Benløse FC 3 4 - 7
Lørdag 28-11-20 12:30 Sunds Seahawks FC - Mørke/Randers 6 - 9
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 28-11-20 13:00 Gørding Knights - Sunds Seahawks FC 0 - 5
Søndag 29-11-20 10:00 Hafnia FC - Lyngby FF - Hal 3 4 - 2
NB!
Kamp udsat
Søndag 29-11-20 10:00 Skælskør Eagles Floorball - Benløse FC 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 29-11-20 11:00 ÅFK - Odense FC 0 - 5
Søndag 29-11-20 12:30 Sønderborg FC - Silkeborg Hurricanes 1 - 6
Fredag 04-12-20 18:00 Benløse FC 3 - Benløse FC 2 3 - 2
Lørdag 05-12-20 13:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Lyngby FF
Lørdag 05-12-20 14:15 Skanderborg RKB - Odense FC
Søndag 06-12-20 10:00 Skælskør Eagles Floorball - Hafnia FC
NB!
Kamp udsat
Lørdag 12-12-20 10:30 Hvidovre Attack FC 2 - Lyngby FF
Lørdag 12-12-20 11:30 Sunds Seahawks FC - Silkeborg Hurricanes
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 12-12-20 13:30 Mørke/Randers - Gørding Knights 5 - 0
NB!
Kamp udsat
Lørdag 12-12-20 18:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Skælskør Eagles Floorball
Søndag 13-12-20 11:00 Sønderborg FC - Skanderborg RKB
Mandag 14-12-20 18:30 Benløse FC 2 - Skælskør Eagles Floorball
Lørdag 09-01-21 12:00 Odense FC - Sunds Seahawks FC
Søndag 10-01-21 10:30 Hafnia FC - Skælskør Eagles Floorball
Søndag 10-01-21 11:00 ÅFK - Mørke/Randers
Søndag 10-01-21 11:30 Lyngby FF - Benløse FC 2
Søndag 10-01-21 13:00 Benløse FC 3 - Hafnia FC
Søndag 10-01-21 15:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Hvidovre Attack FC 2
Lørdag 16-01-21 15:45 Silkeborg Hurricanes - ÅFK
Lørdag 23-01-21 12:00 Odense FC - Sønderborg FC
Lørdag 23-01-21 13:00 Gørding Knights - Silkeborg Hurricanes
Lørdag 23-01-21 14:30 Hvidovre Attack FC 2 - Skælskør Eagles Floorball
Søndag 24-01-21 13:00 Benløse FC 2 - Benløse FC 3
Søndag 24-01-21 16:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Lyngby FF
Lørdag 30-01-21 13:00 Gørding Knights - Mørke/Randers
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 30-01-21 15:30 Hvidovre Attack FC 2 - Lyngby FF 5 - 0
Lørdag 30-01-21 15:30 Skanderborg RKB - Sunds Seahawks FC
Søndag 31-01-21 09:30 Hafnia FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 31-01-21 13:00 Benløse FC 3 - Skælskør Eagles Floorball
Lørdag 06-02-21 11:30 Sunds Seahawks FC - ÅFK
Lørdag 06-02-21 12:00 Mørke/Randers - Silkeborg Hurricanes
Lørdag 06-02-21 13:00 Gørding Knights - Odense FC
Søndag 07-02-21 10:00 Silkeborg Hurricanes - Gørding Knights
Søndag 07-02-21 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Hvidovre Attack FC 2
Søndag 21-02-21 16:00 Hvidovre Attack FC 2 - Skælskør Eagles Floorball
Lørdag 27-02-21 12:30 Skanderborg RKB - Silkeborg Hurricanes
Lørdag 27-02-21 14:00 Hvidovre Attack FC 2 - Hafnia FC
Søndag 28-02-21 11:00 Mørke/Randers - Sønderborg FC
Søndag 28-02-21 12:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Benløse FC 2
Lørdag 06-03-21 10:00 Benløse FC 2 - Hafnia FC
Lørdag 06-03-21 13:00 Gørding Knights - Sønderborg FC
Søndag 07-03-21 10:00 Benløse FC 3 - Hvidovre Attack FC 2
Søndag 07-03-21 11:30 Lyngby FF - Skælskør Eagles Floorball
Lørdag 13-03-21 11:00 ÅFK - Skanderborg RKB
Lørdag 13-03-21 12:00 Odense FC - Mørke/Randers
Lørdag 13-03-21 13:00 Benløse FC 3 - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 14-03-21 09:30 Hafnia FC - Hvidovre Attack FC 2
Søndag 14-03-21 14:00 Benløse FC 2 - Skælskør Eagles Floorball
Lørdag 27-03-21 14:00 Odense FC - Skanderborg RKB
Søndag 28-03-21 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Benløse FC 3
Lørdag 10-04-21 15:30 Skanderborg RKB - Mørke/Randers
Lørdag 10-04-21 15:45 Silkeborg Hurricanes - Sunds Seahawks FC
Søndag 11-04-21 10:00 Skælskør Eagles Floorball - Benløse FC 3
Søndag 11-04-21 14:30 Benløse FC 2 - Hvidovre Attack FC 2
Søndag 11-04-21 14:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Hafnia FC
Torsdag 22-04-21 18:15 Benløse FC 3 - Hafnia FC
Lørdag 24-04-21 11:00 Sunds Seahawks FC - Sønderborg FC
Lørdag 24-04-21 15:45 Silkeborg Hurricanes - Odense FC
Søndag 25-04-21 11:00 ÅFK - Gørding Knights
Søndag 25-04-21 11:30 Lyngby FF - Benløse FC 2
Søndag 25-04-21 13:00 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Hvidovre Attack FC 2
Lørdag 01-05-21 15:30 Benløse FC 2 - Hafnia FC
Lørdag 01-05-21 17:00 Benløse FC 3 - Lyngby FF
Søndag 02-05-21 10:00 Skælskør Eagles Floorball - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 02-05-21 12:30 Sønderborg FC - ÅFK
Lørdag 08-05-21 11:00 Sunds Seahawks FC - Gørding Knights
Lørdag 08-05-21 12:00 Odense FC - ÅFK
Lørdag 08-05-21 13:30 Hvidovre Attack FC 2 - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Lørdag 08-05-21 15:45 Silkeborg Hurricanes - Sønderborg FC
Søndag 09-05-21 10:00 Skælskør Eagles Floorball - Hafnia FC
Lørdag 15-05-21 12:00 Sunds Seahawks FC - Odense FC
Søndag 16-05-21 14:15 Skanderborg RKB - Gørding Knights

Til toppen