U11A | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturnering i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106734

Komplet kampprogram


U11A

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 13-09-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Allerød Floorball 9 - 9
Søndag 13-09-20 09:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Midtsjælland Floorball 3 - 9
Mandag 14-09-20 16:30 Fr. Blackhawks 4 1 - Fr. Blackhawks 4 2 5 - 6
Lørdag 19-09-20 11:30 Fr. Blackhawks 4 2 - Aalborg Flyers FC 12 - 3
Søndag 20-09-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Hvidovre Attack FC 20 - 0
Torsdag 24-09-20 19:00 Fr. Blackhawks 4 1 - Strandby Elling IF 2 12 - 0
Lørdag 26-09-20 14:15 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks 4 1 3 - 13
Søndag 27-09-20 10:00 Jægerspris UFC - Rungsted-Hørsholm FK 1 - 8
Søndag 27-09-20 12:30 Benløse FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball 7 - 5
Lørdag 03-10-20 12:00 Hvidovre Attack FC - Benløse FC 0 - 13
Søndag 04-10-20 10:00 Aalborg Flyers FC - Brønderslev FC 7 - 9
Søndag 04-10-20 12:00 Midtsjælland Floorball - Allerød Floorball 5 - 9
Torsdag 08-10-20 19:00 Fr. Blackhawks 4 2 - Strandby Elling IF 2 21 - 3
NB!
Kamp udsat
Fredag 09-10-20 19:30 Strandby Elling IF 2 - Brønderslev FC
Lørdag 24-10-20 11:30 Benløse FC - Rungsted-Hørsholm FK 5 - 7
Lørdag 24-10-20 13:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Allerød Floorball 0 - 14
Søndag 25-10-20 11:00 Sindal Dragons - Fr. Blackhawks 4 1 2 - 13
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 28-10-20 18:00 Brønderslev FC - Sæby Floorball - Hal 1 5 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 07-11-20 10:00 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 4 1 0 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 07-11-20 13:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Jægerspris UFC 5 - 0
Søndag 08-11-20 09:00 Allerød Floorball - Hvidovre Attack FC 14 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Fredag 20-11-20 17:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 4 2 0 - 5
Søndag 22-11-20 12:00 Benløse FC - Allerød Floorball 3 - 12
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 28-11-20 10:00 Sæby Floorball - Strandby Elling IF 2 0 - 5
Lørdag 28-11-20 11:00 Sindal Dragons - Brønderslev FC 4 - 13
Lørdag 28-11-20 13:00 Hvidovre Attack FC - Jægerspris UFC 3 - 5
Søndag 29-11-20 10:30 Fr. Blackhawks 4 1 - Aalborg Flyers FC 11 - 3
Søndag 29-11-20 13:00 Midtsjælland Floorball - Benløse FC 5 - 14
Onsdag 02-12-20 18:00 Fr. Blackhawks 4 2 - Sindal Dragons
Lørdag 05-12-20 10:00 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks 4 2
Søndag 06-12-20 09:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 06-12-20 10:00 Jægerspris UFC - Benløse FC
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 06-12-20 10:00 Aalborg Flyers FC - Sæby Floorball 5 - 0
Søndag 06-12-20 10:00 Aalborg Flyers FC - Sindal Dragons
Søndag 06-12-20 13:00 Midtsjælland Floorball - Hvidovre Attack FC
Lørdag 12-12-20 09:00 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 12-12-20 10:00 Strandby Elling IF 2 - Sindal Dragons
Søndag 13-12-20 10:00 Jægerspris UFC - Midtsjælland Floorball
Torsdag 17-12-20 18:00 Strandby Elling IF 2 - Aalborg Flyers FC
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 19-12-20 11:00 Sindal Dragons - Sæby Floorball 5 - 0
Lørdag 09-01-21 13:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Hvidovre Attack FC
Søndag 10-01-21 10:00 Jægerspris UFC - Allerød Floorball
Søndag 10-01-21 11:15 Midtsjælland Floorball - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 23-01-21 10:00 Hvidovre Attack FC - Midtsjælland Floorball
Søndag 24-01-21 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 24-01-21 10:00 Benløse FC - Jægerspris UFC
Lørdag 30-01-21 10:30 Hvidovre Attack FC - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 07-02-21 09:30 Allerød Floorball - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 07-02-21 10:00 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC
Søndag 28-02-21 09:30 Vanløse-Frederiksberg Floorball - Benløse FC
Søndag 28-02-21 11:30 Rungsted-Hørsholm FK - Jægerspris UFC
Lørdag 06-03-21 11:30 Benløse FC - Midtsjælland Floorball
Søndag 14-03-21 09:30 Hvidovre Attack FC - Allerød Floorball
Søndag 14-03-21 10:00 Jægerspris UFC - Vanløse-Frederiksberg Floorball
Søndag 11-04-21 10:00 Benløse FC - Hvidovre Attack FC
Søndag 11-04-21 11:00 Allerød Floorball - Midtsjælland Floorball
Søndag 25-04-21 12:45 Midtsjælland Floorball - Jægerspris UFC
Søndag 02-05-21 09:30 Allerød Floorball - Benløse FC
Søndag 09-05-21 09:30 Allerød Floorball - Jægerspris UFC
Søndag 09-05-21 11:30 Rungsted-Hørsholm FK - Midtsjælland Floorball
Søndag 16-05-21 09:30 Allerød Floorball - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 16-05-21 10:00 Jægerspris UFC - Hvidovre Attack FC
Søndag 16-05-21 14:30 Midtsjælland Floorball - Vanløse-Frederiksberg Floorball

Til toppen