U13 Piger B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2020
Stævneansvarlige
Rune Hansen Rolsted Tlf: 28292319 / 28292319
Dokumenter
Reglement Holdkort Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=108766

Komplet kampprogram

U13 Piger B

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 22-08-20 09:35 Pulje 4 Københavns Håndboldklub 2 - TIK Taastrup - Prismen 9 - 2
Lørdag 22-08-20 10:10 Pulje 3 VSH 4 - Københavns Håndboldklub 1 - Prismen 1 - 16
Lørdag 22-08-20 10:45 Pulje 4 TIK Taastrup - Hvidovre IF 2 - Prismen 0 - 16
Lørdag 22-08-20 11:20 Pulje 3 Københavns Håndboldklub 1 - VSH 4 - Prismen 14 - 4
Lørdag 22-08-20 11:55 Pulje 4 Københavns Håndboldklub 2 - Hvidovre IF 2 - Prismen 6 - 9
Lørdag 22-08-20 12:45 Pulje 1 Tårnby HK - Ljunghusens HK Ljusblå - Prismen 5 - 12
Lørdag 22-08-20 13:55 Pulje 1 Ljunghusens HK Ljusblå - VSH 2 - Prismen 12 - 13
Lørdag 22-08-20 14:30 Pulje 2 CIK Håndbold - VSH 3 - Prismen 2 - 6
Lørdag 22-08-20 15:05 Pulje 1 Tårnby HK - VSH 2 - Prismen 8 - 11
Lørdag 22-08-20 15:40 Pulje 2 VSH 3 - CIK Håndbold - Prismen 15 - 4
Lørdag 22-08-20 16:30 Pulje 5 Køge Håndbold A - FIF 2 - Prismen 3 - 12
Lørdag 22-08-20 17:05 Pulje 6 Køge Håndbold F - FIF 1 - Prismen 10 - 7
Lørdag 22-08-20 17:40 Pulje 5 FIF 2 - HIK 2 - Prismen 13 - 6
Lørdag 22-08-20 18:15 Pulje 6 FIF 1 - HIK 3 - Prismen 16 - 9
Lørdag 22-08-20 18:50 Pulje 5 Køge Håndbold A - HIK 2 - Prismen 15 - 7
Lørdag 22-08-20 19:25 Pulje 6 Køge Håndbold F - HIK 3 - Prismen 10 - 4
Søndag 23-08-20 09:00 7.-12. plads Ljunghusens HK Ljusblå - VSH 4 - Hal C 14 - 3
Søndag 23-08-20 09:00 13.-16. plads HIK 2 - TIK Taastrup - Prismen 6 - 6
Søndag 23-08-20 09:35 13.-16. plads Tårnby HK - HIK 3 - Prismen 8 - 10
Søndag 23-08-20 09:35 7.-12. plads CIK Håndbold - Københavns Håndboldklub 2 - Hal C 8 - 11
Søndag 23-08-20 10:10 7.-12. plads VSH 4 - Køge Håndbold A - Hal C 5 - 16
Søndag 23-08-20 10:10 13.-16. plads TIK Taastrup - Tårnby HK - Prismen 3 - 7
Søndag 23-08-20 10:45 13.-16. plads HIK 3 - HIK 2 - Prismen 9 - 17
Søndag 23-08-20 10:45 7.-12. plads Københavns Håndboldklub 2 - FIF 1 - Hal C 7 - 17
Søndag 23-08-20 11:20 7.-12. plads Ljunghusens HK Ljusblå - Køge Håndbold A - Hal C 6 - 13
Søndag 23-08-20 11:20 13.-16. plads Tårnby HK - HIK 2 - Prismen 8 - 12
Søndag 23-08-20 11:55 13.-16. plads TIK Taastrup - HIK 3 - Prismen 6 - 13
Søndag 23-08-20 11:55 7.-12. plads CIK Håndbold - FIF 1 - Hal C 8 - 11
Søndag 23-08-20 12:50 Finalepulje 1 VSH 2 - Københavns Håndboldklub 1 - Prismen 11 - 8
Søndag 23-08-20 13:25 Finalepulje 2 VSH 3 - Hvidovre IF 2 - Prismen 6 - 15
Søndag 23-08-20 14:00 Finalepulje 1 Københavns Håndboldklub 1 - FIF 2 - Prismen 7 - 10
Søndag 23-08-20 14:35 Finalepulje 2 Hvidovre IF 2 - Køge Håndbold F - Prismen 13 - 3
Søndag 23-08-20 15:10 Finalepulje 1 VSH 2 - FIF 2 - Prismen 5 - 10
Søndag 23-08-20 15:45 Finalepulje 2 VSH 3 - Køge Håndbold F - Prismen 8 - 8
Søndag 23-08-20 16:55 3.-4. plads VSH 2 - VSH 3 (3.-4. plads) - Prismen 17 - 13
Søndag 23-08-20 17:30 Finale FIF 2 - Hvidovre IF 2 (Finale) - Prismen 9 - 13

Til toppen