Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
StaevneRaekke
Info
Oversigt
Program
U13 Piger B | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Amager Cup 2020
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Holdkort
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U13 Piger B
Vakant
-
Amager SK 3
-
Pulje 1
VSH 2
-
Tårnby HK
-
Ljunghusens HK Ljusblå
-
Pulje 2
CIK Håndbold
-
VSH 3
-
Pulje 3
VSH 4
-
Københavns Håndboldklub 1
-
Pulje 4
TIK Taastrup
-
Københavns Håndboldklub 2
-
Hvidovre IF 2
-
Pulje 5
FIF 2
-
HIK 2
-
Køge Håndbold A
-
Pulje 6
Køge Håndbold F
-
HIK 3
-
FIF 1
-
Finalepulje 1
VSH 2
-
Københavns Håndboldklub 1
-
FIF 2
-
Finalepulje 2
Hvidovre IF 2
-
VSH 3
-
Køge Håndbold F
-
7.-12. plads
Ljunghusens HK Ljusblå
-
VSH 4
-
Køge Håndbold A
-
7.-12. plads
CIK Håndbold
-
Københavns Håndboldklub 2
-
FIF 1
-
13.-16. plads
Tårnby HK
-
TIK Taastrup
-
HIK 2
-
HIK 3
-
Finale
FIF 2
-
Hvidovre IF 2
-
3.-4. plads
VSH 2
-
VSH 3
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=108766
Komplet kampprogram
U13 Piger B
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Pulje
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
819634
Lørdag
22-08-20
09:35
Pulje 4
Københavns Håndboldklub 2
-
TIK Taastrup
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
9 - 2
819632
Lørdag
22-08-20
10:10
Pulje 3
VSH 4
-
Københavns Håndboldklub 1
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
1 - 16
819635
Lørdag
22-08-20
10:45
Pulje 4
TIK Taastrup
-
Hvidovre IF 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
0 - 16
819633
Lørdag
22-08-20
11:20
Pulje 3
Københavns Håndboldklub 1
-
VSH 4
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
14 - 4
819636
Lørdag
22-08-20
11:55
Pulje 4
Københavns Håndboldklub 2
-
Hvidovre IF 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
6 - 9
819627
Lørdag
22-08-20
12:45
Pulje 1
Tårnby HK
-
Ljunghusens HK Ljusblå
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
5 - 12
819628
Lørdag
22-08-20
13:55
Pulje 1
Ljunghusens HK Ljusblå
-
VSH 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
12 - 13
819630
Lørdag
22-08-20
14:30
Pulje 2
CIK Håndbold
-
VSH 3
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
2 - 6
819629
Lørdag
22-08-20
15:05
Pulje 1
Tårnby HK
-
VSH 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
8 - 11
819631
Lørdag
22-08-20
15:40
Pulje 2
VSH 3
-
CIK Håndbold
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
15 - 4
819637
Lørdag
22-08-20
16:30
Pulje 5
Køge Håndbold A
-
FIF 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
3 - 12
819640
Lørdag
22-08-20
17:05
Pulje 6
Køge Håndbold F
-
FIF 1
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
10 - 7
819638
Lørdag
22-08-20
17:40
Pulje 5
FIF 2
-
HIK 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
13 - 6
819641
Lørdag
22-08-20
18:15
Pulje 6
FIF 1
-
HIK 3
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
16 - 9
819639
Lørdag
22-08-20
18:50
Pulje 5
Køge Håndbold A
-
HIK 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
15 - 7
819642
Lørdag
22-08-20
19:25
Pulje 6
Køge Håndbold F
-
HIK 3
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
10 - 4
819649
Søndag
23-08-20
09:00
7.-12. plads
Ljunghusens HK Ljusblå
-
VSH 4
Spillested
Holmens Idrætsanlæg - Hal C
- Hal C
14 - 3
819655
Søndag
23-08-20
09:00
13.-16. plads
HIK 2
-
TIK Taastrup
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
6 - 6
819656
Søndag
23-08-20
09:35
13.-16. plads
Tårnby HK
-
HIK 3
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
8 - 10
819652
Søndag
23-08-20
09:35
7.-12. plads
CIK Håndbold
-
Københavns Håndboldklub 2
Spillested
Holmens Idrætsanlæg - Hal C
- Hal C
8 - 11
819650
Søndag
23-08-20
10:10
7.-12. plads
VSH 4
-
Køge Håndbold A
Spillested
Holmens Idrætsanlæg - Hal C
- Hal C
5 - 16
819657
Søndag
23-08-20
10:10
13.-16. plads
TIK Taastrup
-
Tårnby HK
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
3 - 7
819658
Søndag
23-08-20
10:45
13.-16. plads
HIK 3
-
HIK 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
9 - 17
819653
Søndag
23-08-20
10:45
7.-12. plads
Københavns Håndboldklub 2
-
FIF 1
Spillested
Holmens Idrætsanlæg - Hal C
- Hal C
7 - 17
819651
Søndag
23-08-20
11:20
7.-12. plads
Ljunghusens HK Ljusblå
-
Køge Håndbold A
Spillested
Holmens Idrætsanlæg - Hal C
- Hal C
6 - 13
819659
Søndag
23-08-20
11:20
13.-16. plads
Tårnby HK
-
HIK 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
8 - 12
819660
Søndag
23-08-20
11:55
13.-16. plads
TIK Taastrup
-
HIK 3
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
6 - 13
819654
Søndag
23-08-20
11:55
7.-12. plads
CIK Håndbold
-
FIF 1
Spillested
Holmens Idrætsanlæg - Hal C
- Hal C
8 - 11
819643
Søndag
23-08-20
12:50
Finalepulje 1
VSH 2
-
Københavns Håndboldklub 1
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
11 - 8
819646
Søndag
23-08-20
13:25
Finalepulje 2
VSH 3
-
Hvidovre IF 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
6 - 15
819644
Søndag
23-08-20
14:00
Finalepulje 1
Københavns Håndboldklub 1
-
FIF 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
7 - 10
819647
Søndag
23-08-20
14:35
Finalepulje 2
Hvidovre IF 2
-
Køge Håndbold F
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
13 - 3
819645
Søndag
23-08-20
15:10
Finalepulje 1
VSH 2
-
FIF 2
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
5 - 10
819648
Søndag
23-08-20
15:45
Finalepulje 2
VSH 3
-
Køge Håndbold F
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
8 - 8
819662
Søndag
23-08-20
16:55
3.-4. plads
VSH 2
-
VSH 3
(3.-4. plads)
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
17 - 13
819661
Søndag
23-08-20
17:30
Finale
FIF 2
-
Hvidovre IF 2
(Finale)
Spillested
Kultur- og Idrætshuset Prismen
- Prismen
9 - 13
Til toppen