Damesenior +15/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere: Lars Kulle @: kulle1@stofanet.dk, tlf.: 21663985 Per Svendson @: per.svendson@mail.dk, tlf.: 22249069

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107276

Komplet kampprogram


Damesenior +15/ C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 10-08-20 18:00 Lynge Broby IF - B 73, Slagelse 1 - 5
Mandag 10-08-20 18:30 Svinninge - Tuse Næs BK 3 - 2
Mandag 10-08-20 19:00 Vipperød, Old girls - Hvidebæk IF 7 - 0
Mandag 10-08-20 19:00 Sørby Fodbold - Ringsted Piger 0 - 1
Tirsdag 11-08-20 19:00 Kirke Helsinge - Raklev G&I 3 - 3
Onsdag 12-08-20 19:00 Gislinge - Vindinge 2 - 0
Torsdag 13-08-20 19:00 Hg Fodbold - Kværkeby If 5 - 0
Mandag 17-08-20 18:30 Tuse Næs BK - Gislinge 2 - 0
Mandag 17-08-20 20:00 B 73, Slagelse - Kirke Helsinge - Grusbane 0 - 0
Tirsdag 18-08-20 19:00 FC Storebælt - Hg Fodbold - Kunstbane - lys 2 - 0
Onsdag 19-08-20 18:30 Kværkeby If - Sørby Fodbold 0 - 0
Onsdag 19-08-20 18:45 Hvidebæk IF - Svinninge 2 - 1
Torsdag 20-08-20 18:30 Raklev G&I - B 73 Slagelse(B) 3 - 0
Søndag 23-08-20 11:00 Vindinge - Vipperød, Old girls - Hal 1 1 - 7
Mandag 24-08-20 18:30 Tuse Næs BK - Hvidebæk IF 4 - 2
Mandag 24-08-20 18:30 Svinninge - Vindinge 3 - 4
Mandag 24-08-20 18:30 Ringsted Piger - Kværkeby If 5 - 2
Mandag 24-08-20 19:00 Sørby Fodbold - FC Storebælt 1 - 2
Mandag 24-08-20 19:00 Vipperød, Old girls - Gislinge 5 - 0
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 25-08-20 19:00 Lynge Broby IF - Kirke Helsinge
Torsdag 27-08-20 19:00 Hg Fodbold - Skælskør B&i 7 - 0
Mandag 31-08-20 18:30 Svinninge - Vipperød, Old girls 1 - 6
Mandag 31-08-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - Kirke Helsinge 9 - 0
Tirsdag 01-09-20 19:00 FC Storebælt - Ringsted Piger - Kunstbane - lys 1 - 0
Onsdag 02-09-20 19:00 Skælskør B&i - Kværkeby If 0 - 1
Onsdag 02-09-20 19:00 Gislinge - Hvidebæk IF 0 - 0
Torsdag 03-09-20 18:00 Lynge Broby IF - Raklev G&I 2 - 7
Torsdag 03-09-20 19:00 Sørby Fodbold - Hg Fodbold 0 - 3
Søndag 06-09-20 11:00 Vindinge - Tuse Næs BK - Hal 1 1 - 2
Mandag 07-09-20 18:00 Lynge Broby IF - B 73 Slagelse(B) 0 - 6
Mandag 07-09-20 19:00 Vipperød, Old girls - Tuse Næs BK 3 - 1
Onsdag 09-09-20 18:30 Kværkeby If - FC Storebælt 0 - 1
Onsdag 09-09-20 18:45 Hvidebæk IF - Vindinge 3 - 0
Onsdag 09-09-20 19:00 Gislinge - Svinninge 0 - 1
Onsdag 09-09-20 19:00 Skælskør B&i - Sørby Fodbold 0 - 2
Torsdag 10-09-20 18:30 Raklev G&I - B 73, Slagelse 0 - 2
Torsdag 10-09-20 19:00 Hg Fodbold - Ringsted Piger 3 - 2
Mandag 14-09-20 18:30 Tuse Næs BK - Svinninge 5 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 14-09-20 19:00 FC Storebælt - Skælskør B&i - Kunstbane - lys 3 - 0
Mandag 14-09-20 20:00 B 73, Slagelse - Lynge Broby IF - Grusbane 4 - 2
Onsdag 16-09-20 18:15 Kværkeby If - Hg Fodbold 1 - 4
Onsdag 16-09-20 18:45 Hvidebæk IF - Vipperød, Old girls 1 - 8
Torsdag 17-09-20 19:00 Ringsted Piger - Sørby Fodbold 3 - 0
Torsdag 17-09-20 19:00 Raklev G&I - Kirke Helsinge 2 - 2
Søndag 20-09-20 11:00 Vindinge - Gislinge - Hal 1 1 - 1
Mandag 21-09-20 18:30 Svinninge - Hvidebæk IF 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 21-09-20 19:00 Vipperød, Old girls - Vindinge 3 - 0
Mandag 21-09-20 19:00 Sørby Fodbold - Kværkeby If 0 - 1
Mandag 21-09-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - Raklev G&I 5 - 0
Onsdag 23-09-20 19:00 Kirke Helsinge - B 73, Slagelse 2 - 8
Onsdag 23-09-20 19:00 Skælskør B&i - Ringsted Piger 1 - 3
Onsdag 23-09-20 19:00 Gislinge - Tuse Næs BK 1 - 1
Torsdag 24-09-20 18:00 Hg Fodbold - FC Storebælt 0 - 2
Mandag 28-09-20 18:00 Kirke Helsinge - Lynge Broby IF 2 - 1
Mandag 28-09-20 20:00 B 73, Slagelse - B 73 Slagelse(B) - Grusbane 2 - 1
Onsdag 30-09-20 18:30 Kværkeby If - Ringsted Piger 1 - 1
Onsdag 30-09-20 18:45 Hvidebæk IF - Tuse Næs BK 0 - 1
Onsdag 30-09-20 19:00 Skælskør B&i - Hg Fodbold 1 - 3
Onsdag 30-09-20 19:00 Gislinge - Vipperød, Old girls 1 - 2
Søndag 04-10-20 11:00 Vindinge - Svinninge - Hal 1 1 - 1
Mandag 05-10-20 18:00 Ringsted Piger - FC Storebælt 3 - 1
Mandag 05-10-20 18:30 Tuse Næs BK - Vindinge 2 - 2
Mandag 05-10-20 19:00 Vipperød, Old girls - Svinninge 6 - 0
Tirsdag 06-10-20 19:00 Kirke Helsinge - B 73 Slagelse(B) 2 - 8
Onsdag 07-10-20 18:45 Hvidebæk IF - Gislinge 5 - 0
Onsdag 07-10-20 19:00 Kværkeby If - Skælskør B&i - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 0 - 1
Torsdag 08-10-20 18:30 Hg Fodbold - Sørby Fodbold 5 - 1
Mandag 12-10-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - B 73, Slagelse 2 - 2
Tirsdag 13-10-20 19:00 FC Storebælt - Sørby Fodbold - Kunstbane - lys 2 - 2
Onsdag 14-10-20 17:45 Raklev G&I - Lynge Broby IF 4 - 2
Mandag 19-10-20 18:30 Tuse Næs BK - Vipperød, Old girls 1 - 2
Mandag 19-10-20 18:30 Svinninge - Gislinge
Mandag 19-10-20 19:00 Sørby Fodbold - Skælskør B&i 0 - 0
Mandag 19-10-20 20:00 B 73, Slagelse - Raklev G&I - Grusbane 3 - 0
Mandag 19-10-20 20:00 B 73 Slagelse(B) - Lynge Broby IF 3 - 1
Tirsdag 20-10-20 19:00 Ringsted Piger - Hg Fodbold 2 - 2
Tirsdag 20-10-20 19:00 FC Storebælt - Kværkeby If - Kunstbane - lys 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 25-10-20 11:00 Vindinge - Hvidebæk IF - Hal 1 0 - 3
Mandag 26-10-20 18:30 Ringsted Piger - Skælskør B&i
Onsdag 28-10-20 19:00 Skælskør B&i - FC Storebælt

Til toppen