3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, efteråret 3. runde d. 03.10.21
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113121

Komplet kampprogram

3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Søndag 03-10-21 10:00 Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 3-mands 4 - 1
Søndag 03-10-21 10:00 Pulje 1 St. Merløse - Vipperød - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 3-mands 2 - 6
Søndag 03-10-21 10:00 Pulje 2 Lynge-Broby IF 1 - FC Storebælt 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 5 - 2
Søndag 03-10-21 10:00 Pulje 2 Slagelse B&I 1 - Benløse IF 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 0 - 7
Søndag 03-10-21 10:00 Pulje 4 Rørvig IF 1 - Hørve IF - Tømmerup Hallen, Bane 1 - 3-mands 3 - 5
Søndag 03-10-21 10:00 Pulje 4 Tømmerup - Rørby-Værslev IF - Tømmerup Hallen, Bane 2 - 3-mands 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 03-10-21 10:20 Pulje 4 Rørvig IF 2 - Mørkøv IF - Tømmerup Hallen, Bane 1 - 3-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 10:20 Pulje 4 Rørby-Værslev IF - Rørvig IF 1 - Tømmerup Hallen, Bane 2 - 3-mands 3 - 2
Søndag 03-10-21 10:20 Pulje 2 Lynge-Broby IF 2 - Raklev G&I 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 4 - 3
Søndag 03-10-21 10:20 Pulje 2 Benløse IF 1 - Lynge-Broby IF 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 8 - 1
Søndag 03-10-21 10:20 Pulje 1 Tuse IF - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 3-mands 6 - 1
Søndag 03-10-21 10:20 Pulje 1 Holbæk B&I 2 - St. Merløse - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 3-mands 0 - 4
Søndag 03-10-21 10:40 Pulje 1 Vipperød - Tuse IF - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 3-mands 4 - 3
Søndag 03-10-21 10:40 Pulje 1 St. Merløse - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 3-mands 2 - 3
Søndag 03-10-21 10:45 Pulje 2 FC Storebælt 1 - Lynge-Broby IF 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 2 - 5
Søndag 03-10-21 10:45 Pulje 2 Raklev G&I 1 - Slagelse B&I 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands
Søndag 03-10-21 10:45 Pulje 4 Hørve IF - Rørvig IF 2 - Tømmerup Hallen, Bane 1 - 3-mands 2 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 03-10-21 10:45 Pulje 4 Mørkøv IF - Tømmerup - Tømmerup Hallen, Bane 2 - 3-mands 0 - 3
Søndag 03-10-21 11:00 Pulje 1 Vipperød - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 3-mands 5 - 2
Søndag 03-10-21 11:00 Pulje 1 Tuse IF - St. Merløse - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 3-mands 3 - 1
Søndag 03-10-21 11:05 Pulje 2 Lynge-Broby IF 2 - Benløse IF 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 1 - 7
Søndag 03-10-21 11:05 Pulje 2 Slagelse B&I 1 - Lynge-Broby IF 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 5 - 0
Søndag 03-10-21 11:05 Pulje 4 Rørvig IF 2 - Rørby-Værslev IF - Tømmerup Hallen, Bane 1 - 3-mands 5 - 6
Søndag 03-10-21 11:05 Pulje 4 Tømmerup - Rørvig IF 1 - Tømmerup Hallen, Bane 2 - 3-mands 2 - 3
Søndag 03-10-21 11:20 Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Vipperød - Holbæk Sportsby, Bane 3 - 3-mands 2 - 4
Søndag 03-10-21 11:20 Pulje 1 Holbæk B&I 2 - Tuse IF - Holbæk Sportsby, Bane 4 - 3-mands
Søndag 03-10-21 11:30 Pulje 2 Raklev G&I 1 - FC Storebælt 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands
Søndag 03-10-21 11:30 Pulje 2 Slagelse B&I 1 - Lynge-Broby IF 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 1 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 03-10-21 11:30 Pulje 4 Mørkøv IF - Hørve IF - Tømmerup Hallen, Bane 1 - 3-mands 0 - 3
Søndag 03-10-21 11:30 Pulje 4 Tømmerup - Rørvig IF 2 - Tømmerup Hallen, Bane 2 - 3-mands 2 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 03-10-21 11:50 Pulje 4 Rørvig IF 1 - Mørkøv IF - Tømmerup Hallen, Bane 1 - 3-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 11:50 Pulje 4 Hørve IF - Rørby-Værslev IF - Tømmerup Hallen, Bane 2 - 3-mands 1 - 1
Søndag 03-10-21 11:50 Pulje 2 Lynge-Broby IF 1 - Raklev G&I 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 4 - 3
Søndag 03-10-21 11:50 Pulje 2 FC Storebælt 1 - Benløse IF 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 1 - 6
Søndag 03-10-21 12:30 Pulje 3 Lynge-Broby IF 3 - FC Storebælt 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 3 - 5
Søndag 03-10-21 12:30 Pulje 3 Slagelse B&I 2 - FS Hashøj - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands
Søndag 03-10-21 12:50 Pulje 3 Lynge-Broby IF 4 4 - Lynge-Broby IF 3 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 6 - 2
Søndag 03-10-21 12:50 Pulje 3 FC Storebælt 2 - Slagelse B&I 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 5 - 3
Søndag 03-10-21 13:10 Pulje 3 FS Hashøj - Lynge-Broby IF 4 4 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 0 - 4
Søndag 03-10-21 13:10 Pulje 3 Slagelse B&I 2 - Lynge-Broby IF 3 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 6 - 2
Søndag 03-10-21 13:30 Pulje 3 FS Hashøj - FC Storebælt 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 3 - 4
Søndag 03-10-21 13:30 Pulje 3 Lynge-Broby IF 4 4 - Slagelse B&I 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 2 - 0
Søndag 03-10-21 13:50 Pulje 3 Lynge-Broby IF 3 - FS Hashøj - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 - 3-mands 0 - 2
Søndag 03-10-21 13:50 Pulje 3 FC Storebælt 2 - Lynge-Broby IF 4 4 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 - 3-mands 3 - 6

Til toppen