U10 Syd - U10 drenge C/D

Info

Turnering: 8-mands forårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47637

Stilling 8-mands forårsturnering for børn og unge
U10 drenge C/D
U10 Syd

Hold Kampe V U T Score Point
1. B 73, Slagelse 1 1 1 0 0 15-0 3
2. Stillinge Idrætsforening 1 0 1 0 3-3 1
3. Fodboldklubben Sorø Freja 1 0 1 0 3-3 1
4. Svebølle/Buerup/Reerslev 0 0 0 0 0-0 0
5. Vemmelev 0 0 0 0 0-0 0
6. Benløse IF 1 0 0 1 0-15 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47637

Komplet kampprogram

8-mands forårsturnering for børn og unge
U10 drenge C/D
U10 Syd

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 15-04-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja 3 - 3
Søndag 18-04-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Benløse IF 15 - 0
Søndag 25-04-21 10:00 Benløse IF - Stillinge Idrætsforening
Søndag 25-04-21 12:00 Vemmelev - B 73, Slagelse 1 - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Onsdag 28-04-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Benløse IF
Torsdag 29-04-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Vemmelev
Søndag 02-05-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Svebølle/Buerup/Reerslev
Mandag 03-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Benløse IF - Fodbold, 8-mands
Torsdag 06-05-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - B 73, Slagelse 1
Lørdag 08-05-21 12:00 Vemmelev - Fodboldklubben Sorø Freja - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Mandag 10-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Stillinge Idrætsforening - Fodbold, 8-mands
Søndag 16-05-21 10:00 Benløse IF - Vemmelev
Søndag 16-05-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Fodboldklubben Sorø Freja
Onsdag 19-05-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Stillinge Idrætsforening
Søndag 23-05-21 10:00 Benløse IF - B 73, Slagelse 1
Søndag 23-05-21 12:00 Vemmelev - Svebølle/Buerup/Reerslev - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Mandag 24-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Fodboldklubben Sorø Freja - Fodbold, 8-mands
Torsdag 27-05-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Benløse IF
Søndag 30-05-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Vemmelev
Mandag 31-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - B 73, Slagelse 1 - Fodbold, 8-mands
Søndag 06-06-21 10:00 Benløse IF - Fodboldklubben Sorø Freja
Søndag 06-06-21 12:00 Vemmelev - Stillinge Idrætsforening - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Onsdag 09-06-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Vemmelev
Søndag 13-06-21 10:00 Benløse IF - Svebølle/Buerup/Reerslev
Søndag 13-06-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Stillinge Idrætsforening
Onsdag 16-06-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - B 73, Slagelse 1
Torsdag 17-06-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Svebølle/Buerup/Reerslev
Lørdag 19-06-21 12:00 Vemmelev - Benløse IF - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Mandag 21-06-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Svebølle/Buerup/Reerslev
Lørdag 26-06-21 11:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Vemmelev - Fodbold, 8-mands

Til toppen