B-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112109

Komplet kampprogram


B-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 03-05-21 18:30 Hjallerup 2 - Ingstrup 1 3 - 3
(74 - 66)
Mandag 03-05-21 18:30 Vodskov 4 - Hornum 1 2 - 4
(55 - 56)
Mandag 03-05-21 18:30 Aars 4 - IK Vest 1. - Petanquebaner 2 - 4
(64 - 62)
Mandag 03-05-21 18:30 Aars 2 - Gundersted 1 - Petanquebaner 2 - 4
(63 - 68)
Mandag 03-05-21 18:30 Gug Petanque 11 - Mou IF 1 3 - 3
(54 - 61)
Mandag 03-05-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 4 - 2
(75 - 57)
Tirsdag 04-05-21 18:30 BFFI 1 - Dall Ferslev If. - Petanquebaner 4 - 2
(63 - 45)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Bislev IF 2 3 - 3
(66 - 62)
Tirsdag 04-05-21 18:30 IK Vest 2 - Bislev IF 1 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 53)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Blære IF 1 1 - 5
(56 - 74)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Morsø 12 - Morsø 3 3 - 3
(64 - 50)
Tirsdag 04-05-21 18:45 Oddense 2 - Oddense 1 4 - 2
(66 - 69)
Torsdag 06-05-21 17:30 Østervrå IF 2 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 57)
Torsdag 06-05-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Blære IF 3 5 - 1
(65 - 48)
Torsdag 06-05-21 18:30 Farsø 4 - Hornum 2 3 - 3
(53 - 65)
Torsdag 06-05-21 18:30 Farstrup BK 3 - Farsø 2 5 - 1
(72 - 46)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Morsø 3 - Oddense 2 1 - 5
(35 - 73)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Morsø 6 - Hørdum 1 2 - 4
(62 - 56)
Mandag 17-05-21 18:30 Præstbro 2 - Hjallerup 2 4 - 2
(60 - 43)
Mandag 17-05-21 18:30 Hornum 1 - IK Vest 2 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 64)
Mandag 17-05-21 18:30 Hornum 2 - Aars 4 6 - 0
(78 - 41)
Tirsdag 18-05-21 18:30 IK Vest 1. - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner 4 - 2
(69 - 54)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Blære IF 1 - Farsø 4 6 - 0
(78 - 34)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Farsø 2 - Arentsminde IF 1 2 - 4
(58 - 70)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Bislev IF 1 - Arentsminde IF 2 2 - 4
(60 - 67)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Ingstrup 1 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner 5 - 1
(68 - 43)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Mou IF 1 - BFFI 1 4 - 2
(66 - 58)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Morsø 12 - Morsø 6 3 - 3
(70 - 67)
Tirsdag 18-05-21 18:45 Oddense 1 - Morsø 3 5 - 1
(69 - 51)
Onsdag 19-05-21 18:30 Østervrå IF 3 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 70)
Onsdag 19-05-21 18:30 Bislev IF 2 - Aars 2 3 - 3
(56 - 64)
Onsdag 19-05-21 18:30 Gundersted 1 - Farstrup BK 3 2 - 4
(56 - 67)
Onsdag 19-05-21 18:30 Blære IF 3 - Vodskov 4 4 - 2
(61 - 59)
Onsdag 19-05-21 18:30 Dall Ferslev If. - Vestbjerg 3 3 - 3
(61 - 67)
Torsdag 20-05-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Gug Petanque 11 3 - 3
(64 - 57)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Morsø 6 - Oddense 2 3 - 3
(54 - 63)
Tirsdag 25-05-21 18:45 Hørdum 1 - Morsø 12 5 - 1
(77 - 30)
Mandag 31-05-21 18:30 Hjallerup 2 - Petanque Hjørring 2 2 - 4
(56 - 62)
Mandag 31-05-21 18:30 Aars 4 - Farsø 4 - Petanquebaner 2 - 4
(53 - 72)
Mandag 31-05-21 18:30 Aars 2 - Farsø 2 - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 61)
Mandag 31-05-21 18:30 Gug Petanque 11 - Vestbjerg 3 3 - 3
(64 - 56)
Tirsdag 01-06-21 18:30 BFFI 1 - LKB Gistrup 4 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 26)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Farstrup BK 3 5 - 1
(77 - 34)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Blære IF 1 - IK Vest 1. 2 - 4
(66 - 65)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Hornum 2 3 - 3
(70 - 70)
Tirsdag 01-06-21 18:30 IK Vest 2 - Vodskov 4 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 41)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Østervrå IF 2 - Præstbro 2 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 62)
Tirsdag 01-06-21 18:45 Oddense 2 - Hørdum 1 5 - 1
(76 - 52)
Tirsdag 01-06-21 18:45 Oddense 1 - Morsø 6 1 - 5
(48 - 70)
Onsdag 02-06-21 18:30 Østervrå IF 3 - Ingstrup 1 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 67)
Onsdag 02-06-21 18:30 Blære IF 3 - Bislev IF 1 4 - 2
(62 - 52)
Onsdag 02-06-21 18:30 Gundersted 1 - Bislev IF 2 1 - 5
(56 - 71)
Onsdag 02-06-21 18:30 Dall Ferslev If. - Mou IF 1 3 - 3
(62 - 59)
Torsdag 03-06-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Præstbro 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 33)
Torsdag 03-06-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Hornum 1 6 - 0
(78 - 31)
Mandag 07-06-21 18:30 Vodskov 4 - Bislev IF 1 3 - 3
(60 - 60)
Mandag 07-06-21 18:30 Hornum 1 - Blære IF 3 - Petanquebaner 2 - 4
(64 - 64)
Mandag 07-06-21 18:30 Præstbro 2 - Østervrå IF 3 4 - 2
(67 - 43)
Mandag 07-06-21 18:30 Aars 2 - Arentsminde IF 1 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 75)
Mandag 07-06-21 18:30 Hornum 2 - Blære IF 1 5 - 1
(73 - 40)
Mandag 07-06-21 18:30 Mou IF 1 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 57)
Tirsdag 08-06-21 18:30 BFFI 1 - Gug Petanque 11 - Petanquebaner 3 - 3
(46 - 60)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Aars 4 5 - 1
(69 - 34)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Farsø 2 - Gundersted 1 2 - 4
(58 - 63)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Østervrå IF 2 - Hjallerup 2 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 53)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Ingstrup 1 - Petanquebaner 5 - 1
(67 - 42)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Morsø 6 - Morsø 3 2 - 4
(51 - 68)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Morsø 12 - Oddense 2 4 - 2
(71 - 45)
Tirsdag 08-06-21 18:45 Hørdum 1 - Oddense 1 2 - 4
(63 - 67)
Torsdag 10-06-21 18:30 Arentsminde IF 2 - IK Vest 2 4 - 2
(70 - 60)
Torsdag 10-06-21 18:30 Farstrup BK 3 - Bislev IF 2 4 - 2
(59 - 64)
Torsdag 10-06-21 18:30 Farsø 4 - IK Vest 1. 5 - 1
(74 - 56)
Torsdag 10-06-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Dall Ferslev If. 3 - 3
(61 - 67)
Mandag 14-06-21 18:30 BFFI 1 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 49)
Mandag 14-06-21 18:30 Gug Petanque 11 - Dall Ferslev If. 3 - 3
(70 - 61)
Mandag 14-06-21 18:30 Aars 4 - Blære IF 1 - Petanquebaner 0 - 6
(48 - 78)
Mandag 14-06-21 18:30 Vodskov 4 - Arentsminde IF 2 3 - 3
(61 - 61)
Mandag 14-06-21 18:30 Hjallerup 2 - Østervrå IF 3 1 - 5
(54 - 76)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Ingstrup 1 - Præstbro 2 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 60)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner 4 - 2
(61 - 50)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Bislev IF 1 - Hornum 1 4 - 2
(63 - 47)
Tirsdag 15-06-21 18:30 IK Vest 2 - Blære IF 3 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 49)
Tirsdag 15-06-21 18:30 IK Vest 1. - Hornum 2 - Petanquebaner 1 - 5
(55 - 76)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Gundersted 1 5 - 1
(75 - 51)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Mou IF 1 - LKB Gistrup 4 2 - 4
(53 - 67)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Morsø 3 - Hørdum 1 1 - 5
(51 - 74)
Tirsdag 15-06-21 18:45 Oddense 1 - Morsø 12 3 - 3
(57 - 61)
Onsdag 16-06-21 18:30 Bislev IF 2 - Farsø 2 4 - 2
(67 - 53)
Torsdag 17-06-21 18:30 Farstrup BK 3 - Aars 2 5 - 1
(74 - 35)
Torsdag 17-06-21 18:30 Farsø 4 - Arentsminde IF 4 3 - 3
(65 - 53)
Mandag 21-06-21 18:30 Hornum 2 - Farsø 4 5 - 1
(72 - 46)
Mandag 21-06-21 18:30 Hornum 1 - Vodskov 4 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 41)
Mandag 21-06-21 18:30 Præstbro 2 - Petanque Hjørring 2 4 - 2
(62 - 47)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Ingstrup 1 - Hjallerup 2 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 56)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Bislev IF 1 - IK Vest 2 2 - 4
(51 - 59)
Tirsdag 22-06-21 18:30 IK Vest 1. - Aars 4 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 55)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Blære IF 1 - Arentsminde IF 4 4 - 2
(65 - 51)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Farsø 2 - Farstrup BK 3 6 - 0
(78 - 40)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Mou IF 1 - Gug Petanque 11 2 - 4
(59 - 69)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Morsø 3 - Morsø 12 6 - 0
(78 - 48)
Tirsdag 22-06-21 18:45 Oddense 1 - Oddense 2 1 - 5
(43 - 74)
Onsdag 23-06-21 18:30 Østervrå IF 3 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner 2 - 4
(62 - 58)
Onsdag 23-06-21 18:30 Bislev IF 2 - Arentsminde IF 1 5 - 1
(75 - 53)
Onsdag 23-06-21 18:30 Gundersted 1 - Aars 2 4 - 2
(59 - 49)
Onsdag 23-06-21 18:30 Dall Ferslev If. - BFFI 1 4 - 2
(60 - 52)
Torsdag 24-06-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Vestbjerg 3 5 - 1
(71 - 40)
Torsdag 24-06-21 18:30 Blære IF 3 - Arentsminde IF 2 2 - 4
(49 - 70)
Mandag 28-06-21 18:30 Vodskov 4 - Blære IF 3 6 - 0
(78 - 23)
Mandag 28-06-21 18:30 Aars 4 - Hornum 2 - Petanquebaner 1 - 5
(42 - 67)
Mandag 28-06-21 18:30 Aars 2 - Bislev IF 2 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 51)
Mandag 28-06-21 18:30 Hjallerup 2 - Præstbro 2 1 - 5
(44 - 68)
Mandag 28-06-21 18:30 Gug Petanque 11 - LKB Gistrup 4 2 - 4
(37 - 59)
Mandag 28-06-21 18:30 Dall Ferslev If. - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 34)
Tirsdag 29-06-21 18:30 BFFI 1 - Mou IF 1 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 39)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Østervrå IF 2 - Ingstrup 1 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 73)
Tirsdag 29-06-21 18:30 Arentsminde IF 4 - IK Vest 1. 4 - 2
(69 - 54)
Tirsdag 29-06-21 18:30 IK Vest 2 - Hornum 1 - Petanquebaner 2 - 4
(68 - 64)
Tirsdag 29-06-21 18:45 Oddense 2 - Morsø 3 0 - 6
(45 - 78)
Tirsdag 29-06-21 18:45 Hørdum 1 - Morsø 6 3 - 3
(51 - 60)
Torsdag 01-07-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Bislev IF 1 6 - 0
(78 - 37)
Torsdag 01-07-21 18:30 Farsø 4 - Blære IF 1 3 - 3
(57 - 63)
Torsdag 01-07-21 18:30 Farstrup BK 3 - Gundersted 1 4 - 2
(70 - 64)
Mandag 05-07-21 18:30 Hornum 2 - Arentsminde IF 4 4 - 2
(67 - 43)
Mandag 05-07-21 18:30 Vodskov 4 - IK Vest 2 5 - 1
(74 - 36)
Mandag 05-07-21 18:30 Hornum 1 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 48)
Mandag 05-07-21 18:30 Præstbro 2 - Østervrå IF 2 3 - 3
(61 - 59)
Mandag 05-07-21 18:30 Gug Petanque 11 - Vestbjerg 3 3 - 3
(65 - 62)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Mou IF 1 - Dall Ferslev If. 0 - 6
(47 - 78)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Ingstrup 1 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 51)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Bislev IF 1 - Blære IF 3 3 - 3
(50 - 58)
Tirsdag 06-07-21 18:30 IK Vest 1. - Blære IF 1 - Petanquebaner 1 - 5
(52 - 71)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Farsø 2 - Aars 2 2 - 4
(57 - 73)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Morsø 3 - Oddense 1 3 - 3
(60 - 56)
Tirsdag 06-07-21 18:30 Morsø 6 - Morsø 12
Onsdag 07-07-21 18:30 Bislev IF 2 - Gundersted 1 4 - 2
(64 - 58)
Torsdag 08-07-21 18:30 Farstrup BK 3 - Arentsminde IF 1 2 - 4
(52 - 69)
Torsdag 08-07-21 18:30 Farsø 4 - Aars 4 4 - 2
(70 - 52)
Torsdag 08-07-21 18:30 LKB Gistrup 4 - BFFI 1 1 - 5
(52 - 70)
Mandag 12-07-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Hjallerup 2 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 39)
Tirsdag 13-07-21 18:30 Petanque Hjørring 2 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 53)
Tirsdag 13-07-21 18:30 Morsø 12 - Hørdum 1 2 - 4
(57 - 65)
Tirsdag 13-07-21 18:45 Oddense 2 - Morsø 6 6 - 0
(78 - 46)
Tirsdag 20-07-21 18:30 Morsø 6 - Oddense 1
Tirsdag 20-07-21 18:45 Hørdum 1 - Oddense 2 3 - 3
(57 - 56)
Tirsdag 27-07-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Farsø 2
Mandag 02-08-21 18:30 Aars 4 - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner
Mandag 02-08-21 18:30 Hjallerup 2 - Østervrå IF 2
Mandag 02-08-21 18:30 Gug Petanque 11 - BFFI 1
Tirsdag 03-08-21 18:30 Mou IF 1 - Vestbjerg 3
Tirsdag 03-08-21 18:30 Ingstrup 1 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 18:30 Blære IF 1 - Hornum 2
Tirsdag 03-08-21 18:30 IK Vest 1. - Farsø 4 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 18:30 Arentsminde IF 1 - Aars 2
Tirsdag 03-08-21 18:30 IK Vest 2 - Arentsminde IF 2 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 18:30 Bislev IF 1 - Vodskov 4
Tirsdag 03-08-21 18:30 Morsø 3 - Morsø 6
Tirsdag 03-08-21 18:45 Oddense 2 - Morsø 12
Tirsdag 03-08-21 18:45 Oddense 1 - Hørdum 1
Onsdag 04-08-21 18:30 Østervrå IF 3 - Præstbro 2 - Petanquebaner
Onsdag 04-08-21 18:30 Blære IF 3 - Hornum 1
Onsdag 04-08-21 18:30 Gundersted 1 - Farsø 2
Onsdag 04-08-21 18:30 Bislev IF 2 - Farstrup BK 3
Onsdag 04-08-21 18:30 Dall Ferslev If. - LKB Gistrup 4
Mandag 09-08-21 18:30 Aars 2 - Farstrup BK 3 - Petanquebaner
Mandag 09-08-21 18:30 Hornum 2 - IK Vest 1.
Mandag 09-08-21 18:30 Hornum 1 - Bislev IF 1 - Petanquebaner
Mandag 09-08-21 18:30 Præstbro 2 - Ingstrup 1
Tirsdag 10-08-21 18:30 Østervrå IF 2 - Petanque Hjørring 2 - Petanquebaner
Tirsdag 10-08-21 18:30 Arentsminde IF 4 - Farsø 4
Tirsdag 10-08-21 18:30 Blære IF 1 - Aars 4
Tirsdag 10-08-21 18:30 Farsø 2 - Bislev IF 2
Tirsdag 10-08-21 18:30 BFFI 1 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner
Tirsdag 10-08-21 18:30 Morsø 12 - Oddense 1
Tirsdag 10-08-21 18:45 Hørdum 1 - Morsø 3
Onsdag 11-08-21 18:30 Østervrå IF 3 - Hjallerup 2 - Petanquebaner
Onsdag 11-08-21 18:30 Gundersted 1 - Arentsminde IF 1
Onsdag 11-08-21 18:30 Blære IF 3 - IK Vest 2
Onsdag 11-08-21 18:30 Dall Ferslev If. - Gug Petanque 11
Torsdag 12-08-21 18:30 LKB Gistrup 4 - Mou IF 1
Torsdag 12-08-21 18:30 Arentsminde IF 2 - Vodskov 4

Til toppen