U11 Drenge MB | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturneringen i Floorball 21/22
Turneringsansvarlige
Christina Møller Eriksen Tlf: 43262591

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112446

Komplet kampprogram


U11 Drenge MB

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Kamp aflyst
Rødovre FC - IF 62 Floorball
NB!
Kamp aflyst
HG/Næstved Dragons - Rødovre FC
NB!
Kamp aflyst
Rødovre FC - HG/Næstved Dragons
NB!
Kamp aflyst
HG/Næstved Dragons - IF 62 Floorball
NB!
Kamp aflyst
IF 62 Floorball - Rødovre FC
NB!
Kamp aflyst
IF 62 Floorball - Rødovre FC
NB!
Kamp aflyst
Rødovre FC - HG/Næstved Dragons
NB!
Kamp aflyst
HG/Næstved Dragons - IF 62 Floorball
NB!
Kamp aflyst
12:00 IF 62 Floorball - HG/Næstved Dragons
Lørdag 25-09-21 09:00 Sæby Floorball - Aalborg Flyers piger 0 - 2
Lørdag 25-09-21 09:45 Sindal Dragons - Blackhawks Q 2 - 4
Lørdag 25-09-21 10:30 Aalborg Flyers piger - Blackhawks Q 0 - 1
Lørdag 25-09-21 11:15 Sindal Dragons - Sæby Floorball 3 - 2
Lørdag 25-09-21 12:00 Blackhawks Q - Sæby Floorball 3 - 0
Lørdag 25-09-21 12:30 Sunds Seahawks FC - Sønderborg Fc - The Vikings 3 - 4
Lørdag 25-09-21 12:45 Aalborg Flyers piger - Sindal Dragons 2 - 2
Lørdag 25-09-21 13:00 Esbjerg Sharks FC - Karup Comets 3 - 4
Lørdag 25-09-21 13:30 Esbjerg Sharks FC - Sunds Seahawks FC 2 - 2
Lørdag 25-09-21 14:00 Karup Comets - Sønderborg Fc - The Vikings 3 - 2
Lørdag 25-09-21 14:30 Sønderborg Fc - The Vikings - Esbjerg Sharks FC 0 - 8
Lørdag 25-09-21 15:00 Karup Comets - Sunds Seahawks FC 2 - 5
Søndag 26-09-21 10:00 Jægerspris UFC - Hvidovre Attack FC 2 - 2
Søndag 26-09-21 10:45 Rungsted-Hørsholm FK 1 - Jægerspris UFC 3 - 6
Søndag 26-09-21 11:30 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK 1 2 - 4
Lørdag 02-10-21 10:00 Aalborg Flyers F - Blackhawks dreng 2 - 5
Lørdag 02-10-21 10:45 Brønderslev FC - Strandby Elling IF 8 - 1
Lørdag 02-10-21 11:30 Aalborg Flyers F - Brønderslev FC 0 - 7
Lørdag 02-10-21 12:00 Hørning IF Floorball - Haubro Tigers 3 - 0
Lørdag 02-10-21 12:15 Blackhawks dreng - Strandby Elling IF 5 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 02-10-21 12:30 Viborg Saints - Skanderborg RKB 0 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 02-10-21 13:00 Hørning IF Floorball - Viborg Saints 5 - 0
Lørdag 02-10-21 13:00 Haubro Tigers - Skanderborg RKB 0 - 4
Lørdag 02-10-21 13:00 Blackhawks dreng - Brønderslev FC 5 - 2
Lørdag 02-10-21 13:45 Aalborg Flyers F - Strandby Elling IF 2 - 1
Lørdag 02-10-21 14:00 Skanderborg RKB - Hørning IF Floorball 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 02-10-21 14:30 Haubro Tigers - Viborg Saints 5 - 0
Søndag 03-10-21 09:00 Lyngby FF - Helsingør FT (B) 0 - 7
Søndag 03-10-21 09:30 Rungsted-Hørsholm FK 2 - Vanløse/Fr.berg hold 1
Søndag 03-10-21 09:30 HG/Næstved Dragons - Rødovre FC 3 - 3
Søndag 03-10-21 10:00 Rungsted-Hørsholm FK 2 - Lyngby FF
Søndag 03-10-21 10:00 Blackhawks Q - Sindal Dragons 3 - 1
Søndag 03-10-21 10:15 IF 62 Floorball - HG/Næstved Dragons 0 - 15
Søndag 03-10-21 10:30 Vanløse/Fr.berg hold 1 - Helsingør FT (B) 0 - 6
Søndag 03-10-21 10:45 Aalborg Flyers piger - Sæby Floorball 1 - 1
Søndag 03-10-21 11:00 Helsingør FT (B) - Rungsted-Hørsholm FK 2
Søndag 03-10-21 11:00 Rødovre FC - IF 62 Floorball 16 - 0
Søndag 03-10-21 11:30 Vanløse/Fr.berg hold 1 - Lyngby FF 3 - 0
Søndag 03-10-21 11:30 Blackhawks Q - Aalborg Flyers piger 4 - 1
Søndag 03-10-21 12:00 Karup Comets - Esbjerg Sharks FC 3 - 2
Søndag 03-10-21 12:15 Sindal Dragons - Sæby Floorball 2 - 2
Søndag 03-10-21 12:30 Sønderborg Fc - The Vikings - Sunds Seahawks FC 0 - 10
Søndag 03-10-21 13:00 Sæby Floorball - Blackhawks Q 0 - 5
Søndag 03-10-21 13:00 Sønderborg Fc - The Vikings - Karup Comets 1 - 2
Søndag 03-10-21 13:30 Sunds Seahawks FC - Esbjerg Sharks FC 0 - 3
Søndag 03-10-21 13:45 Sindal Dragons - Aalborg Flyers piger 2 - 1
Søndag 03-10-21 14:00 Esbjerg Sharks FC - Sønderborg Fc - The Vikings 7 - 4
Søndag 03-10-21 14:30 Sunds Seahawks FC - Karup Comets 9 - 2
Lørdag 09-10-21 09:00 Aalborg Flyers piger - Sindal Dragons 2 - 6
Lørdag 09-10-21 09:30 Brønderslev FC - Blackhawks dreng 5 - 3
Lørdag 09-10-21 09:45 Sæby Floorball - Blackhawks Q 1 - 8
Lørdag 09-10-21 10:15 Strandby Elling IF - Aalborg Flyers F 3 - 0
Lørdag 09-10-21 10:30 Aalborg Flyers piger - Sæby Floorball 2 - 1
Lørdag 09-10-21 11:00 Brønderslev FC - Strandby Elling IF 5 - 2
Lørdag 09-10-21 11:15 Sindal Dragons - Blackhawks Q 2 - 3
Lørdag 09-10-21 11:30 Jægerspris UFC - Hvidovre Attack FC
Lørdag 09-10-21 11:45 Blackhawks dreng - Aalborg Flyers F 5 - 1
Lørdag 09-10-21 12:00 Blackhawks Q - Aalborg Flyers piger 6 - 0
Lørdag 09-10-21 12:00 Skanderborg RKB - Viborg Saints 2 - 0
Lørdag 09-10-21 12:15 Rungsted-Hørsholm FK 1 - Jægerspris UFC
Lørdag 09-10-21 12:30 Aalborg Flyers F - Brønderslev FC 2 - 6
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 09-10-21 12:30 Haubro Tigers - Hørning IF Floorball 0 - 5
Lørdag 09-10-21 12:45 Sindal Dragons - Sæby Floorball 0 - 2
Lørdag 09-10-21 13:00 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 09-10-21 13:00 Skanderborg RKB - Haubro Tigers 5 - 0
Lørdag 09-10-21 13:15 Blackhawks dreng - Strandby Elling IF 5 - 2
Lørdag 09-10-21 13:30 Viborg Saints - Hørning IF Floorball 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 09-10-21 14:00 Viborg Saints - Haubro Tigers 5 - 0
Lørdag 09-10-21 14:30 Hørning IF Floorball - Skanderborg RKB 0 - 5
Søndag 10-10-21 Sønderborg Fc - The Vikings - Karup Comets 2 - 2
Søndag 10-10-21 Karup Comets - Esbjerg Sharks FC 0 - 0
Søndag 10-10-21 10:00 Vanløse/Fr.berg hold 1 - Helsingør FT (B) 0 - 6
Søndag 10-10-21 10:30 Rungsted-Hørsholm FK 2 - Lyngby FF 6 - 0
Søndag 10-10-21 10:30 Rødovre FC - IF 62 Floorball 9 - 1
Søndag 10-10-21 11:00 Vanløse/Fr.berg hold 1 - Rungsted-Hørsholm FK 2 4 - 3
Søndag 10-10-21 11:30 Sunds Seahawks FC - Esbjerg Sharks FC 3 - 2
Søndag 10-10-21 11:30 Helsingør FT (B) - Lyngby FF 7 - 0
Søndag 10-10-21 11:30 IF 62 Floorball - HG/Næstved Dragons
Søndag 10-10-21 12:00 Lyngby FF - Vanløse/Fr.berg hold 1 0 - 3
Søndag 10-10-21 12:30 Sunds Seahawks FC - Sønderborg Fc - The Vikings 5 - 0
Søndag 10-10-21 12:30 Helsingør FT (B) - Rungsted-Hørsholm FK 2 5 - 0
Søndag 10-10-21 12:30 HG/Næstved Dragons - Rødovre FC
Søndag 10-10-21 14:30 Esbjerg Sharks FC - Sønderborg Fc - The Vikings 4 - 1
Søndag 10-10-21 15:15 Karup Comets - Sunds Seahawks FC 1 - 0
Lørdag 16-10-21 11:15 Viborg Saints - Haubro Tigers 2 - 1
Lørdag 16-10-21 11:45 Skanderborg RKB - Hørning IF Floorball 5 - 0
Lørdag 16-10-21 12:15 Viborg Saints - Skanderborg RKB 3 - 3
Lørdag 16-10-21 12:45 Haubro Tigers - Hørning IF Floorball 1 - 3
Lørdag 16-10-21 13:15 Hørning IF Floorball - Viborg Saints 1 - 2
Lørdag 16-10-21 13:45 Haubro Tigers - Skanderborg RKB 0 - 4
Søndag 24-10-21 10:00 Haubro Tigers - Skanderborg RKB
Søndag 24-10-21 10:30 Hørning IF Floorball - Viborg Saints
Søndag 24-10-21 11:00 Haubro Tigers - Hørning IF Floorball
Søndag 24-10-21 11:30 Skanderborg RKB - Viborg Saints
Søndag 24-10-21 12:00 Skanderborg RKB - Hørning IF Floorball
Søndag 24-10-21 12:30 Viborg Saints - Haubro Tigers
Lørdag 30-10-21 09:30 IF 62 Floorball - HG/Næstved Dragons
Lørdag 30-10-21 10:15 Rødovre FC - HG/Næstved Dragons
Lørdag 30-10-21 10:30 Sindal Dragons - Sæby Floorball
Lørdag 30-10-21 11:00 Blackhawks dreng - Strandby Elling IF
Lørdag 30-10-21 11:00 IF 62 Floorball - Rødovre FC
Lørdag 30-10-21 11:45 Aalborg Flyers F - Brønderslev FC
Lørdag 30-10-21 11:45 Blackhawks Q - Aalborg Flyers piger
Lørdag 30-10-21 12:00 Sindal Dragons - Blackhawks Q
Lørdag 30-10-21 12:30 Blackhawks dreng - Aalborg Flyers F
Lørdag 30-10-21 12:45 Sæby Floorball - Aalborg Flyers piger
Lørdag 30-10-21 13:00 Helsingør FT (B) - Rungsted-Hørsholm FK 2
Lørdag 30-10-21 13:15 Strandby Elling IF - Brønderslev FC
Lørdag 30-10-21 13:30 Vanløse/Fr.berg hold 1 - Lyngby FF
Lørdag 30-10-21 13:30 Aalborg Flyers piger - Sindal Dragons
Lørdag 30-10-21 14:00 Helsingør FT (B) - Vanløse/Fr.berg hold 1
Lørdag 30-10-21 14:00 Brønderslev FC - Blackhawks dreng
Lørdag 30-10-21 14:15 Sæby Floorball - Blackhawks Q
Lørdag 30-10-21 14:30 Rungsted-Hørsholm FK 2 - Lyngby FF
Lørdag 30-10-21 14:45 Strandby Elling IF - Aalborg Flyers F
Lørdag 30-10-21 15:00 Lyngby FF - Helsingør FT (B)
Lørdag 30-10-21 15:30 Rungsted-Hørsholm FK 2 - Vanløse/Fr.berg hold 1
Søndag 31-10-21 09:00 Rungsted-Hørsholm FK 1 - Hvidovre Attack FC
Søndag 31-10-21 10:15 Hvidovre Attack FC - Jægerspris UFC
Søndag 31-10-21 10:45 Esbjerg Sharks FC - Karup Comets
Søndag 31-10-21 11:00 Jægerspris UFC - Rungsted-Hørsholm FK 1
Søndag 31-10-21 11:15 Sunds Seahawks FC - Sønderborg Fc - The Vikings
Søndag 31-10-21 11:45 Sunds Seahawks FC - Esbjerg Sharks FC
Søndag 31-10-21 12:15 Sønderborg Fc - The Vikings - Karup Comets
Søndag 31-10-21 12:45 Karup Comets - Sunds Seahawks FC
Søndag 31-10-21 13:15 Esbjerg Sharks FC - Sønderborg Fc - The Vikings
Lørdag 06-11-21 11:00 Strandby Elling IF - Brønderslev FC
Lørdag 06-11-21 11:30 Blackhawks dreng - Aalborg Flyers F
Lørdag 06-11-21 12:10 Strandby Elling IF - Blackhawks dreng
Lørdag 06-11-21 12:40 Brønderslev FC - Aalborg Flyers F
Lørdag 06-11-21 13:20 Aalborg Flyers F - Strandby Elling IF
Lørdag 06-11-21 13:50 Brønderslev FC - Blackhawks dreng
Søndag 07-11-21 09:30 Lyngby FF - Rungsted-Hørsholm FK 2
Søndag 07-11-21 10:00 Helsingør FT (B) - Vanløse/Fr.berg hold 1
Søndag 07-11-21 10:30 Lyngby FF - Helsingør FT (B)
Søndag 07-11-21 11:00 Rungsted-Hørsholm FK 2 - Vanløse/Fr.berg hold 1
Søndag 07-11-21 11:30 Vanløse/Fr.berg hold 1 - Lyngby FF - Hal 1
Søndag 07-11-21 12:00 Rungsted-Hørsholm FK 2 - Helsingør FT (B)

Til toppen