Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Oldboys +32 | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Bemærkninger
Pulje oversigt
Oldboys +32
Pulje 1
Røsnæs Sg&i
-
Buerup/reerslev If
-
Hvidebæk IF
-
Årby GIF
-
Raklev
-
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Kirke Helsinge IF
Pulje 2
Boeslunde
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
B 73, Slagelse
-
Lynge-Broby If
-
Bringstrup Sigersted If
-
Stenlille IF
Pulje 3
Tølløse Boldklub
-
Tårnborg IF
-
Slagelse Seniorklub
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Dianalund If
-
Hashøj If
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=116606
Komplet kampprogram
Oldboys +32
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
889743
Mandag
11-04-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
B 73, Slagelse
Spillested
Sorø Hallen
4 - 4
888674
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Mandag
11-04-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Dianalund If
Spillested
Sorø Hallen
3 - 0
888673
Tirsdag
12-04-22
19:00
Tårnborg IF
-
Slagelse Seniorklub
Spillested
Tårnborg hallen
3 - 7
889742
Onsdag
13-04-22
19:00
Stenlille IF
-
Boeslunde
Spillested
Stenlille-Hallen
- Hal 1
0 - 7
888677
Mandag
18-04-22
19:00
Tølløse Boldklub
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Tølløse Stadion
- Fodbold, 7-mands
4 - 2
888678
Tirsdag
19-04-22
19:00
Dianalund If
-
Tårnborg IF
Spillested
Holberghallen
6 - 3
889747
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Manglende spillere
Tirsdag
19-04-22
19:00
B 73, Slagelse
-
Stenlille IF
Spillested
Stadion Vest
3 - 0
888469
Onsdag
20-04-22
19:00
Raklev
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Røsnæshallen
9 - 0
888676
Onsdag
20-04-22
19:00
Slagelse Seniorklub
-
Hashøj If
Spillested
Nordhallen
1 - 9
889746
Onsdag
20-04-22
19:30
Lynge-Broby If
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
0 - 1
889745
Torsdag
21-04-22
19:00
Boeslunde
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Boeslundehallen
6 - 1
888471
Mandag
25-04-22
19:00
Årby GIF
-
Raklev
Spillested
Årby Fritidscenter
1 - 7
889748
Mandag
25-04-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Sorø Hallen
2 - 3
888679
Mandag
25-04-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Hashøj If
Spillested
Sorø Hallen
5 - 4
888472
Tirsdag
26-04-22
18:30
Buerup/reerslev If
-
Hvidebæk IF
Spillested
Buerup Skole spillested
2 - 4
888473
Tirsdag
26-04-22
18:30
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Kirke Helsinge IF
Spillested
Svallerup Sportplads
0 - 9
888681
Tirsdag
26-04-22
19:00
Tårnborg IF
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Tårnborg hallen
0 - 6
889750
Onsdag
27-04-22
19:00
Stenlille IF
-
Lynge-Broby If
Spillested
Stenlille-Hallen
- Hal 1
2 - 2
889749
Torsdag
28-04-22
19:00
Boeslunde
-
B 73, Slagelse
Spillested
Boeslundehallen
3 - 1
889744
Mandag
02-05-22
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Lynge-Broby If
Spillested
Bringstrup Skole
1 - 0
888475
Mandag
02-05-22
19:00
Røsnæs Sg&i
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Røsnæs Sportsplads
0 - 3
888683
Mandag
02-05-22
19:00
Tølløse Boldklub
-
Slagelse Seniorklub
Spillested
Tølløse Stadion
- Fodbold, 7-mands
8 - 0
888478
Tirsdag
03-05-22
19:00
Kirke Helsinge IF
-
Årby GIF
Spillested
Kirke Helsinge Sportsplads
10 - 2
888684
Tirsdag
03-05-22
19:00
Tårnborg IF
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Tårnborg hallen
3 - 8
888476
Onsdag
04-05-22
19:00
Hvidebæk IF
-
Raklev
Spillested
Hvidebæk Stadion
3 - 7
889751
Onsdag
04-05-22
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
B 73, Slagelse
Spillested
Bringstrup Skole
4 - 3
889753
Onsdag
04-05-22
19:00
Stenlille IF
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Stenlille-Hallen
- Hal 1
0 - 3
889752
Onsdag
04-05-22
19:30
Lynge-Broby If
-
Boeslunde
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
0 - 2
888682
Torsdag
05-05-22
19:00
Hashøj If
-
Dianalund If
Spillested
Gerlev Hallen
2 - 1
888479
Mandag
09-05-22
19:00
Årby GIF
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Årby Fritidscenter
2 - 0
888481
Mandag
09-05-22
19:00
Raklev
-
Kirke Helsinge IF
Spillested
Røsnæshallen
3 - 3
888685
Mandag
09-05-22
19:00
Dianalund If
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Holberghallen
1 - 2
888687
Mandag
09-05-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Slagelse Seniorklub
Spillested
Sorø Hallen
8 - 3
889756
Mandag
09-05-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
Boeslunde
Spillested
Sorø Hallen
2 - 2
889754
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Tirsdag
10-05-22
19:00
B 73, Slagelse
-
Lynge-Broby If
Spillested
Stadion Vest
- 8 mands kunst - bane 2
3 - 0
889755
Onsdag
11-05-22
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Stenlille IF
Spillested
Bringstrup Skole
5 - 2
888686
Torsdag
12-05-22
19:00
Hashøj If
-
Tårnborg IF
Spillested
Gerlev Hallen
9 - 1
888485
Mandag
16-05-22
18:30
Buerup/reerslev If
-
Årby GIF
Spillested
Buerup Skole spillested
4 - 6
888483
Mandag
16-05-22
19:00
Røsnæs Sg&i
-
Raklev
Spillested
Røsnæs Sportsplads
0 - 5
888688
Mandag
16-05-22
19:00
Tølløse Boldklub
-
Hashøj If
Spillested
Tølløse Stadion
- Fodbold, 7-mands
2 - 2
888689
Mandag
16-05-22
19:00
Dianalund If
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Holberghallen
2 - 5
888690
Mandag
16-05-22
19:00
Slagelse Seniorklub
-
Tårnborg IF
Spillested
Nordhallen
3 - 1
889758
Tirsdag
17-05-22
19:00
B 73, Slagelse
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Stadion Vest
1 - 2
888484
Onsdag
18-05-22
19:00
Hvidebæk IF
-
Kirke Helsinge IF
Spillested
Hvidebæk Stadion
0 - 6
889757
Onsdag
18-05-22
19:30
Lynge-Broby If
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
2 - 4
889759
Torsdag
19-05-22
19:00
Boeslunde
-
Stenlille IF
Spillested
Boeslundehallen
5 - 0
888489
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Manglende spillere
Mandag
23-05-22
19:00
Raklev
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Røsnæshallen
3 - 0
889760
Mandag
23-05-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
Lynge-Broby If
Spillested
Sorø Hallen
2 - 1
888691
Mandag
23-05-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Sorø Hallen
2 - 3
888488
Tirsdag
24-05-22
18:30
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Hvidebæk IF
Spillested
Svallerup Sportplads
1 - 5
888490
Tirsdag
24-05-22
19:00
Kirke Helsinge IF
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Kirke Helsinge Sportsplads
0 - 3
888693
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Manglende spillere
Tirsdag
24-05-22
19:00
Tårnborg IF
-
Dianalund If
Spillested
Tårnborg hallen
3 - 0
889761
Onsdag
25-05-22
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Boeslunde
Spillested
Bringstrup Skole
0 - 14
889762
Onsdag
25-05-22
19:00
Stenlille IF
-
B 73, Slagelse
Spillested
Stenlille-Hallen
- Hal 1
0 - 5
888692
Torsdag
26-05-22
19:00
Hashøj If
-
Slagelse Seniorklub
Spillested
Gerlev Hallen
11 - 1
888493
Mandag
30-05-22
18:30
Buerup/reerslev If
-
Kirke Helsinge IF
Spillested
Buerup Skole spillested
2 - 5
888491
Mandag
30-05-22
19:00
Røsnæs Sg&i
-
Hvidebæk IF
Spillested
Røsnæs Sportsplads
0 - 3
888695
Mandag
30-05-22
19:00
Tølløse Boldklub
-
Tårnborg IF
Spillested
Tølløse Stadion
- Fodbold, 7-mands
11 - 2
888696
Mandag
30-05-22
19:00
Dianalund If
-
Slagelse Seniorklub
Spillested
Holberghallen
4 - 2
888492
Tirsdag
31-05-22
18:30
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Årby GIF
Spillested
Svallerup Sportplads
3 - 6
889765
Tirsdag
31-05-22
19:00
B 73, Slagelse
-
Boeslunde
Spillested
Stadion Vest
1 - 3
889763
Onsdag
01-06-22
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Bringstrup Skole
0 - 6
889764
Onsdag
01-06-22
19:30
Lynge-Broby If
-
Stenlille IF
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
8 - 1
888694
Torsdag
02-06-22
19:00
Hashøj If
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Gerlev Hallen
3 - 3
889766
Mandag
06-06-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
Stenlille IF
Spillested
Sorø Hallen
17 - 0
888697
Mandag
06-06-22
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Tårnborg IF
Spillested
Sorø Hallen
8 - 1
888468
Tirsdag
07-06-22
19:00
Hvidebæk IF
-
Årby GIF
Spillested
Hvidebæk Stadion
4 - 2
889768
Tirsdag
07-06-22
19:00
B 73, Slagelse
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Stadion Vest
3 - 3
888467
Onsdag
08-06-22
19:00
Røsnæs Sg&i
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Røsnæs Sportsplads
0 - 4
888698
Onsdag
08-06-22
19:00
Slagelse Seniorklub
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Nordhallen
2 - 6
888699
Torsdag
09-06-22
19:00
Dianalund If
-
Hashøj If
Spillested
Holberghallen
5 - 6
889767
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Manglende spillere
Torsdag
09-06-22
19:00
Boeslunde
-
Lynge-Broby If
Spillested
Boeslundehallen
3 - 0
888480
Mandag
13-06-22
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Svallerup Sportplads
0 - 5
888700
Mandag
13-06-22
19:00
Slagelse Seniorklub
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Nordhallen
2 - 2
888701
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Mandag
13-06-22
19:00
Tølløse Boldklub
-
Dianalund If
Spillested
Tølløse Stadion
- Fodbold, 7-mands
3 - 0
888702
Tirsdag
14-06-22
19:00
Tårnborg IF
-
Hashøj If
Spillested
Tårnborg hallen
2 - 4
889770
Onsdag
15-06-22
19:30
Lynge-Broby If
-
B 73, Slagelse
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
2 - 3
889771
Torsdag
16-06-22
19:00
Stenlille IF
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Stenlille-Hallen
- Hal 1
0 - 5
889769
NB!
Status
Udehold taberdømt
Torsdag
16-06-22
19:00
Boeslunde
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Boeslundehallen
3 - 0
888680
Mandag
20-06-22
19:00
Slagelse Seniorklub
-
Dianalund If
Spillested
Nordhallen
5 - 4
888675
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Tirsdag
21-06-22
19:00
Hashøj If
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Gerlev Hallen
3 - 0
Til toppen