Eftermiddags-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2022
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Benn Uhrenholt Tlf: 50952667 / 50952667
Søren Westmark Larsen Tlf: 20965726 / 20965726
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=118345

Komplet kampprogram


Eftermiddags-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 25-04-22 13:00 Petanque Hjørring - Hørby PPK 3 - 3
(65 - 66)
Mandag 25-04-22 13:00 Skæve If. 3 - Præstbro 3 4 - 2
(72 - 51)
Mandag 25-04-22 14:00 Farstrup BK 5 - Vedsted 6 5 - 1
(76 - 32)
Mandag 25-04-22 14:00 IK Rosendal 4 - Tusindfryd 2 1 - 5
(46 - 77)
Tirsdag 26-04-22 14:00 Suldrup 1 - Suldrup 2 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 58)
Tirsdag 26-04-22 14:00 IK Vest 1. - IK Vest 2 - Petanquebaner 1 - 5
(42 - 68)
Tirsdag 26-04-22 14:00 IK Rosendal 1 - Tusindfryd 1 - Petanquebaner 5 - 1
(72 - 38)
Tirsdag 26-04-22 14:00 Valsgård 1 - Suldrup 3 - Petanquebaner 1 - 5
(52 - 71)
Onsdag 27-04-22 14:00 Tranum 4 - Tranum 5 2 - 4
(47 - 73)
Onsdag 27-04-22 14:00 Hadsund BK 4 - Hadsund BK 5 5 - 1
(75 - 55)
Onsdag 27-04-22 14:00 Hadsund BK 6 - Hadsund BK 7 3 - 3
(65 - 65)
Torsdag 28-04-22 13:00 Lundergård IUF 1 - Lundergård IUF 3 - Petanquebaner 3 - 3
(71 - 60)
Mandag 02-05-22 13:00 Hørby PPK - Skæve If. 3 - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 67)
Tirsdag 03-05-22 14:00 Suldrup 2 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 52)
Tirsdag 03-05-22 14:00 Hadsund BK 5 - Suldrup 1 1 - 5
(31 - 76)
Tirsdag 03-05-22 14:00 Hadsund BK 7 - Valsgård 1 6 - 0
(78 - 34)
Onsdag 04-05-22 13:00 Præstbro 3 - Harken UGF. 2 - 4
(46 - 74)
Onsdag 04-05-22 14:00 Tranum 5 - Farstrup BK 5 5 - 1
(75 - 51)
Onsdag 04-05-22 14:00 Suldrup 3 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 1 - 5
(45 - 71)
Onsdag 04-05-22 14:00 Tusindfryd 1 - Hadsund BK 6 - Petanquebaner 3 - 3
(62 - 59)
Onsdag 04-05-22 14:00 Tusindfryd 2 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 0 - 6
(41 - 78)
Onsdag 04-05-22 14:00 Vedsted 6 - Løgstør If. 3 - Petanquebaner 3 - 3
(57 - 58)
Torsdag 05-05-22 13:00 Lundergård IUF 3 - Petanque Hjørring 4 - 2
(62 - 38)
Torsdag 05-05-22 14:00 IK Vest 2 - Tranum 4 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 64)
Mandag 09-05-22 13:00 Petanque Hjørring - Skæve If. 3 3 - 3
(64 - 53)
Tirsdag 10-05-22 14:00 IK Vest 1. - Vedsted 6 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 63)
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 10-05-22 14:00 Suldrup 2 - Hadsund BK 5 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 40)
Tirsdag 10-05-22 14:00 Suldrup 1 - Tusindfryd 2 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 42)
Tirsdag 10-05-22 14:00 IK Rosendal 1 - Valsgård 1 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 36)
Tirsdag 10-05-22 14:00 Hadsund BK 7 - Tusindfryd 1 4 - 2
(72 - 48)
Onsdag 11-05-22 13:00 Harken UGF. - Hørby PPK 4 - 2
(70 - 43)
Onsdag 11-05-22 14:00 Hadsund BK 6 - Suldrup 3 6 - 0
(78 - 49)
Onsdag 11-05-22 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 4 4 - 2
(4 - 2)
Onsdag 11-05-22 14:00 Tranum 4 - Farstrup BK 5 3 - 3
(59 - 64)
Onsdag 11-05-22 14:00 Løgstør If. 3 - Tranum 5 2 - 4
(46 - 63)
Torsdag 12-05-22 13:00 Lundergård IUF 1 - Præstbro 3 - Petanquebaner 2 - 4
(54 - 73)
Mandag 16-05-22 13:00 Skæve If. 3 - Harken UGF. 3 - 3
(65 - 65)
Mandag 16-05-22 13:00 Hørby PPK - Lundergård IUF 1 - Petanquebaner 1 - 5
(46 - 77)
Mandag 16-05-22 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 5 3 - 3
(63 - 58)
Mandag 16-05-22 14:00 Farstrup BK 5 - Løgstør If. 3 2 - 4
(56 - 70)
Tirsdag 17-05-22 14:00 Valsgård 1 - Tusindfryd 1 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 65)
Tirsdag 17-05-22 14:00 Suldrup 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 5 - 1
(72 - 34)
Onsdag 18-05-22 13:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 3 3 - 3
(56 - 55)
Onsdag 18-05-22 14:00 Tusindfryd 2 - Suldrup 2 - Petanquebaner 3 - 3
(53 - 61)
Onsdag 18-05-22 14:00 Tranum 5 - IK Vest 1. 3 - 3
(47 - 60)
Onsdag 18-05-22 14:00 Vedsted 6 - IK Vest 2 - Petanquebaner 4 - 2
(58 - 48)
Onsdag 18-05-22 14:00 Suldrup 3 - Hadsund BK 7 - Petanquebaner 1 - 5
(56 - 72)
Onsdag 18-05-22 14:00 Hadsund BK 6 - IK Rosendal 1 3 - 3
(64 - 44)
Mandag 23-05-22 13:00 Petanque Hjørring - Harken UGF. 3 - 3
(54 - 70)
Tirsdag 24-05-22 14:00 IK Vest 1. - Farstrup BK 5 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 60)
Onsdag 25-05-22 14:00 Tranum 4 - Løgstør If. 3 1 - 5
(44 - 70)
Torsdag 26-05-22 13:00 Lundergård IUF 1 - Skæve If. 3 - Petanquebaner 4 - 2
(76 - 51)
Torsdag 26-05-22 14:00 IK Vest 2 - Tranum 5 - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 44)
Mandag 30-05-22 13:00 Skæve If. 3 - Lundergård IUF 3 2 - 4
(52 - 72)
Mandag 30-05-22 14:00 IK Rosendal 4 - Suldrup 1 1 - 5
(51 - 69)
Mandag 30-05-22 14:00 Farstrup BK 5 - IK Vest 2 4 - 2
(61 - 52)
Tirsdag 31-05-22 13:00 Lundergård IUF 3 - Hørby PPK 3 - 3
(60 - 66)
Tirsdag 31-05-22 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 6 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 61)
Tirsdag 31-05-22 14:00 IK Rosendal 1 - Hadsund BK 7 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 30)
Tirsdag 31-05-22 14:00 Hadsund BK 5 - Tusindfryd 2 6 - 0
(78 - 50)
Onsdag 01-06-22 13:00 Præstbro 3 - Petanque Hjørring 1 - 5
(58 - 71)
Onsdag 01-06-22 13:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 1 5 - 1
(68 - 45)
Onsdag 01-06-22 14:00 Hadsund BK 4 - Suldrup 2 2 - 4
(56 - 68)
Onsdag 01-06-22 14:00 Tusindfryd 1 - Suldrup 3 - Petanquebaner 2 - 4
(60 - 70)
Onsdag 01-06-22 14:00 Løgstør If. 3 - IK Vest 1. 2 - 4
(58 - 75)
Onsdag 01-06-22 14:00 Vedsted 6 - Tranum 4 - Petanquebaner 3 - 3
(49 - 66)
Tirsdag 07-06-22 14:00 IK Vest 1. - Tranum 4 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 53)
Onsdag 08-06-22 13:00 Præstbro 3 - Hørby PPK 4 - 2
(70 - 38)
Onsdag 08-06-22 14:00 Vedsted 6 - Tranum 5 - Petanquebaner 2 - 4
(52 - 68)
Torsdag 09-06-22 13:00 Lundergård IUF 3 - Harken UGF. 4 - 2
(59 - 48)
Torsdag 09-06-22 13:00 Lundergård IUF 1 - Petanque Hjørring - Petanquebaner 4 - 2
(58 - 47)
Torsdag 09-06-22 14:00 IK Vest 2 - Løgstør If. 3 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 60)
Mandag 13-06-22 13:00 Hørby PPK - Petanque Hjørring - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 59)
Tirsdag 14-06-22 14:00 Hadsund BK 7 - Hadsund BK 6 4 - 2
(64 - 58)
Tirsdag 14-06-22 14:00 Hadsund BK 5 - Hadsund BK 4 3 - 3
(58 - 64)
Tirsdag 14-06-22 14:00 Suldrup 2 - Suldrup 1 - Petanquebaner 1 - 5
(47 - 71)
Onsdag 15-06-22 13:00 Præstbro 3 - Skæve If. 3 5 - 1
(67 - 47)
Onsdag 15-06-22 14:00 Suldrup 3 - Valsgård 1 - Petanquebaner 4 - 2
(57 - 47)
Onsdag 15-06-22 14:00 Tusindfryd 1 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 68)
Onsdag 15-06-22 14:00 Tusindfryd 2 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 54)
Onsdag 15-06-22 14:00 Tranum 5 - Tranum 4 5 - 1
(68 - 38)
Onsdag 15-06-22 14:00 Vedsted 6 - Farstrup BK 5 - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 44)
Torsdag 16-06-22 13:00 Lundergård IUF 3 - Lundergård IUF 1 2 - 4
(63 - 59)
Torsdag 16-06-22 14:00 IK Vest 2 - IK Vest 1. - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 58)
Mandag 20-06-22 13:00 Skæve If. 3 - Hørby PPK
Mandag 20-06-22 13:00 Petanque Hjørring - Lundergård IUF 3 2 - 4
(53 - 75)
Mandag 20-06-22 14:00 IK Rosendal 4 - Suldrup 2 3 - 3
(55 - 61)
Mandag 20-06-22 14:00 Farstrup BK 5 - Tranum 5 1 - 5
(37 - 70)
Tirsdag 21-06-22 14:00 Suldrup 1 - Hadsund BK 5 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 66)
Tirsdag 21-06-22 14:00 IK Rosendal 1 - Suldrup 3 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 65)
Tirsdag 21-06-22 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 7 - Petanquebaner 0 - 6
(37 - 78)
Onsdag 22-06-22 13:00 Harken UGF. - Præstbro 3 6 - 0
(78 - 31)
Onsdag 22-06-22 14:00 Hadsund BK 6 - Tusindfryd 1 4 - 2
(72 - 42)
Onsdag 22-06-22 14:00 Hadsund BK 4 - Tusindfryd 2 5 - 1
(5 - 1)
Onsdag 22-06-22 14:00 Tranum 4 - IK Vest 2 2 - 4
(41 - 62)
Onsdag 22-06-22 14:00 Løgstør If. 3 - Vedsted 6 1 - 5
(44 - 69)
Mandag 27-06-22 13:00 Skæve If. 3 - Petanque Hjørring 2 - 4
(57 - 70)
Mandag 27-06-22 13:00 Hørby PPK - Harken UGF. - Petanquebaner 1 - 5
(54 - 77)
Mandag 27-06-22 14:00 Farstrup BK 5 - Tranum 4
Onsdag 29-06-22 13:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 1
Onsdag 29-06-22 14:00 Tranum 5 - Løgstør If. 3
Onsdag 29-06-22 14:00 Vedsted 6 - IK Vest 1. - Petanquebaner
Tirsdag 19-07-22 14:00 IK Vest 1. - Tranum 5 - Petanquebaner
Onsdag 20-07-22 13:00 Harken UGF. - Skæve If. 3
Onsdag 20-07-22 14:00 Løgstør If. 3 - Farstrup BK 5
Torsdag 21-07-22 13:00 Lundergård IUF 1 - Hørby PPK - Petanquebaner
Torsdag 21-07-22 13:00 Lundergård IUF 3 - Præstbro 3
Torsdag 21-07-22 14:00 IK Vest 2 - Vedsted 6 - Petanquebaner
Mandag 25-07-22 13:00 Skæve If. 3 - Lundergård IUF 1
Mandag 25-07-22 13:00 Hørby PPK - Lundergård IUF 3 - Petanquebaner
Mandag 25-07-22 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 4
Mandag 25-07-22 14:00 Farstrup BK 5 - IK Vest 1.
Tirsdag 26-07-22 14:00 Hadsund BK 5 - Suldrup 2
Tirsdag 26-07-22 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner
Onsdag 27-07-22 13:00 Harken UGF. - Petanque Hjørring
Onsdag 27-07-22 14:00 Suldrup 3 - Hadsund BK 6 - Petanquebaner
Onsdag 27-07-22 14:00 Tusindfryd 1 - Hadsund BK 7 - Petanquebaner
Onsdag 27-07-22 14:00 Tusindfryd 2 - Suldrup 1 - Petanquebaner
Onsdag 27-07-22 14:00 Løgstør If. 3 - Tranum 4
Onsdag 27-07-22 14:00 Tranum 5 - IK Vest 2
Mandag 01-08-22 13:00 Petanque Hjørring - Præstbro 3
Tirsdag 02-08-22 14:00 IK Rosendal 1 - Hadsund BK 6 - Petanquebaner
Tirsdag 02-08-22 14:00 Hadsund BK 7 - Suldrup 3
Tirsdag 02-08-22 14:00 Suldrup 2 - Tusindfryd 2 - Petanquebaner
Tirsdag 02-08-22 14:00 Hadsund BK 5 - IK Rosendal 4
Tirsdag 02-08-22 14:00 IK Vest 1. - Løgstør If. 3 - Petanquebaner
Onsdag 03-08-22 14:00 Hadsund BK 4 - Suldrup 1
Onsdag 03-08-22 14:00 Tusindfryd 1 - Valsgård 1 - Petanquebaner
Onsdag 03-08-22 14:00 Tranum 4 - Vedsted 6
Torsdag 04-08-22 13:00 Lundergård IUF 3 - Skæve If. 3
Torsdag 04-08-22 13:00 Lundergård IUF 1 - Harken UGF. - Petanquebaner
Torsdag 04-08-22 14:00 IK Vest 2 - Farstrup BK 5 - Petanquebaner
Mandag 08-08-22 13:00 Petanque Hjørring - Lundergård IUF 1
Mandag 08-08-22 13:00 Hørby PPK - Præstbro 3 - Petanquebaner
Tirsdag 09-08-22 14:00 Hadsund BK 7 - IK Rosendal 1
Tirsdag 09-08-22 14:00 Suldrup 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner
Tirsdag 09-08-22 14:00 Suldrup 2 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner
Onsdag 10-08-22 13:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 3
Onsdag 10-08-22 14:00 Suldrup 3 - Tusindfryd 1 - Petanquebaner
Onsdag 10-08-22 14:00 Hadsund BK 6 - Valsgård 1
Onsdag 10-08-22 14:00 Tusindfryd 2 - Hadsund BK 5 - Petanquebaner
Onsdag 10-08-22 14:00 Tranum 4 - IK Vest 1.
Onsdag 10-08-22 14:00 Tranum 5 - Vedsted 6
Onsdag 10-08-22 14:00 Løgstør If. 3 - IK Vest 2

Til toppen