Herre +16/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / 21158554
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=119589

Komplet kampprogram


Herre +16/C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 15-08-22 18:30 Vemmelev Boldklub - Byskov Boldklub - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 5 - 3
Onsdag 17-08-22 18:00 FC Kalundborg - FC Storebælt - Udendørs
Torsdag 18-08-22 19:00 Kundby IF - Undløse-Søndersted FC 1 - 5
Torsdag 18-08-22 19:15 B 92 - Slagelse - Årby GIF 4 - 3
Tirsdag 23-08-22 19:00 FC Storebælt - Vemmelev Boldklub 5 - 13
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 24-08-22 19:00 Årby GIF - Kundby IF - Lysbane 8 mands 3 - 0
Søndag 28-08-22 11:00 Undløse-Søndersted FC - Mørkøv IF 3 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 29-08-22 18:30 Vemmelev Boldklub - FC Kalundborg - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 31-08-22 18:00 SPI - FC Storebælt 3 - 0
Onsdag 31-08-22 19:00 Mørkøv IF - Årby GIF 3 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 01-09-22 19:00 Kundby IF - B 92 - Slagelse 3 - 0
Mandag 05-09-22 19:00 Byskov Boldklub - SPI 9 - 1
Onsdag 07-09-22 18:00 FC Kalundborg - Byskov Boldklub - Udendørs 0 - 5
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 07-09-22 18:00 SPI - Vemmelev Boldklub 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 07-09-22 19:00 Mørkøv IF - Kundby IF 3 - 0
Torsdag 08-09-22 18:00 B 92 - Slagelse - Undløse-Søndersted FC 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 11-09-22 11:00 Undløse-Søndersted FC - Årby GIF 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 14-09-22 18:00 FC Kalundborg - SPI - Udendørs 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 14-09-22 19:00 Byskov Boldklub - FC Storebælt 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 15-09-22 19:15 B 92 - Slagelse - Mørkøv IF 3 - 0
Onsdag 21-09-22 19:00 Årby GIF - B 92 - Slagelse - Lysbane 8 mands 6 - 0
Onsdag 21-09-22 19:00 Byskov Boldklub - Vemmelev Boldklub 0 - 3
Torsdag 22-09-22 19:00 FC Storebælt - FC Kalundborg 4 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 25-09-22 11:00 Undløse-Søndersted FC - Kundby IF 3 - 0
Mandag 26-09-22 18:30 Vemmelev Boldklub - FC Storebælt - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 5 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Onsdag 28-09-22 18:00 SPI - Byskov Boldklub 0 - 3
Onsdag 28-09-22 19:00 Mørkøv IF - Undløse-Søndersted FC 6 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 29-09-22 19:00 Kundby IF - Årby GIF 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 05-10-22 18:00 FC Storebælt - SPI 3 - 0
Onsdag 05-10-22 19:00 Årby GIF - Mørkøv IF - Lysbane 8 mands 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
Torsdag 06-10-22 18:00 FC Kalundborg - Vemmelev Boldklub 3 - 0
Torsdag 06-10-22 18:00 B 92 - Slagelse - Kundby IF 3 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 10-10-22 18:30 Vemmelev Boldklub - SPI - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 3 - 0
Onsdag 12-10-22 19:00 Byskov Boldklub - FC Kalundborg 4 - 3
Torsdag 13-10-22 19:00 Kundby IF - Mørkøv IF 4 - 9
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 16-10-22 11:00 Undløse-Søndersted FC - B 92 - Slagelse 3 - 0
Onsdag 26-10-22 19:00 Årby GIF - Undløse-Søndersted FC - Lysbane 8 mands 8 - 3
Onsdag 26-10-22 19:00 Mørkøv IF - B 92 - Slagelse 6 - 1
Torsdag 27-10-22 19:00 SPI - FC Kalundborg
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
Fredag 28-10-22 19:00 FC Storebælt - Byskov Boldklub 0 - 3

Til toppen