U13 Piger C (årgang 2009 & 2010) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2022
Stævneansvarlige
Johanne Toft Tlf: 79404736 / 28693057

Bemærkninger

Pulje oversigt

U13 Piger C (årgang 2009 & 2010)
Pulje 2 Københavns Håndboldklub 3 - Hillerød HK 2 - CIK Håndbold -
Pulje 3 Tårnby HK 3 - Hvidovre IF 3 - FIF 2 -
Pulje 1 Amager SK 3 - GVH 2 - Greve Håndbold 3 - Ajax København 3 -
Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 - Nr. 2 fra Pulje 1 -
5.-7. plads Nr. 2 fra Pulje 3 - Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 -
8.-10. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - Nr. 3 fra Pulje 2 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120487

Komplet kampprogram

U13 Piger C (årgang 2009 & 2010)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 20-08-22 08:30 Pulje 1 Amager SK 3 - Ajax København 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 09:05 Pulje 1 GVH 2 - Greve Håndbold 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 09:40 Pulje 2 CIK Håndbold - Københavns Håndboldklub 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 10:15 Pulje 3 Tårnby HK 3 - Hvidovre IF 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 10:50 Pulje 1 Greve Håndbold 3 - Amager SK 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 11:25 Pulje 1 Ajax København 3 - GVH 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 12:00 Pulje 2 Københavns Håndboldklub 3 - Hillerød HK 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 12:35 Pulje 3 Hvidovre IF 3 - FIF 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 13:10 Pulje 1 Amager SK 3 - GVH 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 13:45 Pulje 1 Greve Håndbold 3 - Ajax København 3 - 20*40
Lørdag 20-08-22 14:20 Pulje 2 CIK Håndbold - Hillerød HK 2 - 20*40
Lørdag 20-08-22 14:55 Pulje 3 Tårnby HK 3 - FIF 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 09:00 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 1 - 20*40
Søndag 21-08-22 09:35 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 10:10 5.-7. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 10:45 8.-10. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 11:20 Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 1 - 20*40
Søndag 21-08-22 11:55 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 3 - Nr. 1 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 12:30 5.-7. plads Nr. 2 fra Pulje 2 - Nr. 2 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 13:05 8.-10. plads Nr. 3 fra Pulje 2 - Nr. 3 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 13:40 Finalepulje Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 2 - 20*40
Søndag 21-08-22 14:15 Finalepulje Nr. 2 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 14:50 5.-7. plads Nr. 3 fra Pulje 1 - Nr. 2 fra Pulje 3 - 20*40
Søndag 21-08-22 15:25 8.-10. plads Nr. 4 fra Pulje 1 - Nr. 3 fra Pulje 3 - 20*40

Til toppen