U13Flex | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturneringen i Floorball
Turneringsansvarlige
Steffen Aagaard Fabricius Tlf: 24481429
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U13Flex

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
14-09-19 11:00 ÅFK - Haubro Tigers 8 - 5
14-09-19 15:00 Benløse FC 3 - Hafnia FC 1 - 5
15-09-19 11:30 Benløse FC 2 - Vanløse/Frederiksberg 2 8 - 7
22-09-19 09:30 Allerød Floorball - Jægerspris UFC 2 - 1
22-09-19 11:00 Haubro Tigers - Skanderborg RKB 4 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
22-09-19 13:00 Vanløse/Frederiksberg 2 - Herlev FC 2 - Hal 1 5 - 0
22-09-19 14:30 Hafnia FC - Hvidovre Attack FC 2 - Hal 3
22-09-19 15:00 GrevLe - Benløse FC 3 5 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
27-09-19 19:00 Herlev FC 2 - Jægerspris UFC 0 - 5
28-09-19 10:30 Benløse FC 3 - Lyngby FF - Hal B 15 - 3
28-09-19 15:00 Benløse FC 2 - Hvidovre Attack FC 2 1 - 16
29-09-19 11:30 Jægerspris UFC - Hafnia FC 7 - 4
29-09-19 12:00 Odense Floorball Club - Sønderborg FC 4 - 6
05-10-19 13:30 Hvidovre Attack FC 2 - Benløse FC 3 7 - 3
05-10-19 14:00 Skanderborg RKB - Silkeborg Hurricanes 2 - 7
06-10-19 10:00 Hafnia FC - Vanløse/Frederiksberg 2 - Hal 3 2 - 6
06-10-19 11:30 Herlev FC 2 - Allerød Floorball 7 - 2
06-10-19 13:30 Jægerspris UFC - GrevLe 2 - 5
24-10-19 18:15 Allerød Floorball - Hvidovre Attack FC 2
26-10-19 11:30 Skanderborg RKB - Sunds Seahawks FC
26-10-19 13:30 Vanløse/Frederiksberg 2 - Benløse FC 3 - Hal 1
27-10-19 10:00 Lyngby FF - Jægerspris UFC
27-10-19 12:00 GrevLe - Herlev FC 2
27-10-19 12:00 Odense Floorball Club - Gørding Knights
27-10-19 15:30 Hafnia FC - Benløse FC 2 - Hal 3
02-11-19 15:00 Hvidovre Attack FC 2 - Herlev FC 2
03-11-19 12:00 Odense Floorball Club - Gørding Knights
03-11-19 13:00 Jægerspris UFC - Allerød Floorball
03-11-19 13:30 GrevLe - Hafnia FC
03-11-19 13:30 Sunds Seahawks FC - Haubro Tigers
05-11-19 18:30 Benløse FC 2 - Benløse FC 3
05-11-19 18:30 Lyngby FF - Allerød Floorball
16-11-19 11:00 ÅFK - Sunds Seahawks FC
16-11-19 13:00 Hvidovre Attack FC 2 - Jægerspris UFC
16-11-19 15:30 Vanløse/Frederiksberg 2 - GrevLe - Hal 1
17-11-19 10:00 Benløse FC 2 - Herlev FC 2
17-11-19 11:00 Allerød Floorball - Hafnia FC
17-11-19 12:00 Gørding Knights - Odense Floorball Club
23-11-19 13:30 Vanløse/Frederiksberg 2 - Jægerspris UFC - Hal 1
24-11-19 10:00 Herlev FC 2 - Benløse FC 3
24-11-19 13:30 GrevLe - Benløse FC 2
24-11-19 13:30 Sunds Seahawks FC - Ry Floorball
24-11-19 15:30 Hafnia FC - Lyngby FF - Hal 3
30-11-19 10:00 Lyngby FF - Vanløse/Frederiksberg 2
30-11-19 11:45 Silkeborg Hurricanes - Sunds Seahawks FC
30-11-19 12:00 Gørding Knights - Sønderborg FC
30-11-19 14:00 Benløse FC 2 - Allerød Floorball
30-11-19 14:00 Hvidovre Attack FC 2 - GrevLe
30-11-19 17:00 Benløse FC 3 - Jægerspris UFC
01-12-19 11:30 Ry Floorball - Skanderborg RKB
07-12-19 11:00 ÅFK - Skanderborg RKB
08-12-19 09:30 Herlev FC 2 - Lyngby FF
08-12-19 11:00 Allerød Floorball - GrevLe
08-12-19 12:30 Sønderborg FC - Odense Floorball Club
08-12-19 13:00 Jægerspris UFC - Benløse FC 2
08-12-19 14:00 Vanløse/Frederiksberg 2 - Hvidovre Attack FC 2 - Hal 1
13-12-19 19:00 Silkeborg Hurricanes - ÅFK
14-12-19 16:00 Hvidovre Attack FC 2 - Lyngby FF
21-12-19 11:30 ÅFK - Ry Floorball 0 - 0
04-01-20 11:30 Benløse FC 2 - Jægerspris UFC - Hal A
04-01-20 14:00 Skanderborg RKB - Haubro Tigers
05-01-20 09:30 Allerød Floorball - Benløse FC 3
05-01-20 11:00 Sønderborg FC - Gørding Knights
05-01-20 11:30 Lyngby FF - Hvidovre Attack FC 2
05-01-20 13:30 Vanløse/Frederiksberg 2 - Hafnia FC - Hal 1
11-01-20 12:00 Allerød Floorball - Herlev FC 2
12-01-20 11:45 Silkeborg Hurricanes - Skanderborg RKB
18-01-20 11:30 Ry Floorball - ÅFK
19-01-20 10:00 Herlev FC 2 - Hafnia FC
19-01-20 11:00 Haubro Tigers - Silkeborg Hurricanes
19-01-20 11:30 Jægerspris UFC - Vanløse/Frederiksberg 2
19-01-20 12:00 Odense Floorball Club - Sønderborg FC
19-01-20 13:30 GrevLe - Lyngby FF
19-01-20 15:30 Hvidovre Attack FC 2 - Benløse FC 2
25-01-20 13:30 Benløse FC 2 - Lyngby FF
25-01-20 14:00 Skanderborg RKB - Ry Floorball
25-01-20 14:30 Hafnia FC - Jægerspris UFC - Hal 3
25-01-20 14:30 Hvidovre Attack FC 2 - Allerød Floorball
25-01-20 14:30 Herlev FC 2 - GrevLe
26-01-20 10:00 Benløse FC 3 - Vanløse/Frederiksberg 2
26-01-20 12:00 Gørding Knights - Odense Floorball Club
08-02-20 13:30 Vanløse/Frederiksberg 2 - Benløse FC 2 - Hal 1
09-02-20 11:00 Haubro Tigers - Ry Floorball
09-02-20 11:30 Lyngby FF - GrevLe
22-02-20 11:30 Jægerspris UFC - Lyngby FF
22-02-20 15:00 Benløse FC 3 - Hvidovre Attack FC 2
23-02-20 11:00 Allerød Floorball - Vanløse/Frederiksberg 2
23-02-20 11:30 Sunds Seahawks FC - Silkeborg Hurricanes
23-02-20 12:30 Hafnia FC - Herlev FC 2 - Hal 3
29-02-20 11:30 Ry Floorball - Silkeborg Hurricanes
01-03-20 10:00 Herlev FC 2 - Hvidovre Attack FC 2
01-03-20 11:00 Haubro Tigers - Sunds Seahawks FC
01-03-20 15:00 GrevLe - Vanløse/Frederiksberg 2
01-03-20 15:00 Benløse FC 3 - Allerød Floorball - Hal B
01-03-20 16:30 Benløse FC 2 - Hafnia FC - Hal B
07-03-20 11:45 Silkeborg Hurricanes - Haubro Tigers
07-03-20 14:30 Hafnia FC - Benløse FC 3 - Hal 3
08-03-20 09:30 Allerød Floorball - Lyngby FF
08-03-20 13:30 GrevLe - Hvidovre Attack FC 2
14-03-20 11:00 Benløse FC 3 - GrevLe - Hal B
14-03-20 11:00 ÅFK - Silkeborg Hurricanes
14-03-20 12:00 Gørding Knights - Sønderborg FC
14-03-20 13:00 Hvidovre Attack FC 2 - Hafnia FC
14-03-20 13:00 Jægerspris UFC - Herlev FC 2
15-03-20 11:30 Ry Floorball - Haubro Tigers
15-03-20 13:00 Sunds Seahawks FC - Skanderborg RKB
15-03-20 14:30 Vanløse/Frederiksberg 2 - Allerød Floorball - Hal 1
17-03-20 18:30 Lyngby FF - Hafnia FC
17-03-20 18:30 Benløse FC 3 - Benløse FC 2
22-03-20 11:45 Silkeborg Hurricanes - Ry Floorball
29-03-20 10:00 Herlev FC 2 - Vanløse/Frederiksberg 2
29-03-20 10:30 Hafnia FC - Allerød Floorball - Hal 3
29-03-20 11:00 Haubro Tigers - ÅFK
29-03-20 11:00 Sønderborg FC - Odense Floorball Club
29-03-20 11:30 Lyngby FF - Benløse FC 3
29-03-20 11:30 Jægerspris UFC - Hvidovre Attack FC 2
29-03-20 13:00 Benløse FC 2 - GrevLe
04-04-20 11:30 Ry Floorball - Sunds Seahawks FC
04-04-20 14:00 Skanderborg RKB - ÅFK
05-04-20 11:30 Herlev FC 2 - Benløse FC 2
05-04-20 15:00 GrevLe - Allerød Floorball
02-05-20 13:30 Sunds Seahawks FC - ÅFK
02-05-20 13:45 Hafnia FC - GrevLe - Hal 3
02-05-20 15:00 Hvidovre Attack FC 2 - Vanløse/Frederiksberg 2
03-05-20 10:00 Lyngby FF - Herlev FC 2
03-05-20 11:30 Jægerspris UFC - Benløse FC 3
03-05-20 11:30 Allerød Floorball - Benløse FC 2
09-05-20 15:30 Vanløse/Frederiksberg 2 - Lyngby FF - Hal 1
10-05-20 11:30 Lyngby FF - Benløse FC 2 - Hal 2
10-05-20 12:30 Benløse FC 3 - Herlev FC 2
10-05-20 13:30 GrevLe - Jægerspris UFC

Til toppen