Herresenior +16/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 79404674
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Herresenior +16/ C

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 19:00 Slagelse Seniorklub - Slagelse IF 0 - 1
12-08-19 19:00 Skælskør B&I - B 92 - Slagelse 1 - 4
14-08-19 18:30 Jyderup Boldklub - Kirke Helsinge IF 2 - 15
14-08-19 19:00 Svebølle - Gørlev IF 9 - 1
14-08-19 19:00 Team AS Fodbold 1 - Hashøj If - Hal 1 2 - 1
14-08-19 19:00 Team AS Fodbold 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 2 - 2
14-08-19 19:00 Fuglebjerg If, 1 - Slagelse IK 4 - 5
15-08-19 19:00 Knabstrup Boldklub - Stenlille If 2 1 - 7
15-08-19 19:00 Røsnæs Sg&i - Ørslev Solbjerg If 3 - 1
19-08-19 18:30 Slagelse IF - Team AS Fodbold 1 2 - 1
NB!
Udehold taberdømt
20-08-19 19:00 Hashøj If - Skælskør B&I 3 - 0
20-08-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Røsnæs Sg&i 4 - 0
20-08-19 19:00 Ørslev Solbjerg If - Svebølle
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
20-08-19 19:00 Stenlille If 2 - Fuglebjerg If, 1 3 - 0
NB!
Kamp udsat
21-08-19 18:00 Slagelse IK - Team AS Fodbold 2
22-08-19 18:30 Gørlev IF - Jyderup Boldklub 1 - 0
22-08-19 19:15 B 92 - Slagelse - Slagelse Seniorklub 1 - 5
22-08-19 19:15 Lynge-Broby Idrætsforening - Knabstrup Boldklub 8 - 2
26-08-19 19:00 Hashøj If - Slagelse IF 1 - 4
27-08-19 19:00 Stenlille If 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - 5
27-08-19 19:00 Ørslev Solbjerg If - Kirke Helsinge IF 1 - 4
NB!
Udehold taberdømt
28-08-19 18:30 Jyderup Boldklub - Svebølle 3 - 0
28-08-19 19:00 Slagelse Seniorklub - Skælskør B&I 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
28-08-19 19:00 Team AS Fodbold 2 - Fuglebjerg If, 1 3 - 0
28-08-19 19:00 Team AS Fodbold 1 - B 92 - Slagelse - Hal 1 1 - 5
29-08-19 19:00 Knabstrup Boldklub - Slagelse IK 0 - 8
29-08-19 19:00 Røsnæs Sg&i - Gørlev IF 11 - 1
02-09-19 19:00 Skælskør B&I - Slagelse IF 3 - 3
04-09-19 18:00 Slagelse IK - Stenlille If 2 5 - 0
04-09-19 19:00 Team AS Fodbold 1 - Slagelse Seniorklub - Hal 1 1 - 3
04-09-19 19:00 Fuglebjerg If, 1 - Lynge-Broby Idrætsforening 3 - 5
04-09-19 19:00 Svebølle - Kirke Helsinge IF 0 - 1
05-09-19 18:30 Gørlev IF - Ørslev Solbjerg If 0 - 6
05-09-19 18:30 Røsnæs Sg&i - Jyderup Boldklub 7 - 0
05-09-19 19:00 Knabstrup Boldklub - Team AS Fodbold 2 2 - 3
05-09-19 19:15 B 92 - Slagelse - Hashøj If 0 - 5
09-09-19 18:30 Slagelse IF - B 92 - Slagelse 6 - 2
09-09-19 19:00 Skælskør B&I - Team AS Fodbold 1 5 - 3
10-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Gørlev IF 8 - 0
11-09-19 18:45 Slagelse Seniorklub - Hashøj If 2 - 1
11-09-19 19:00 Fuglebjerg If, 1 - Knabstrup Boldklub 7 - 0
11-09-19 19:00 Team AS Fodbold 2 - Stenlille If 2 8 - 1
11-09-19 19:00 Svebølle - Røsnæs Sg&i 1 - 7
12-09-19 18:30 Jyderup Boldklub - Ørslev Solbjerg If 0 - 6
12-09-19 19:15 Lynge-Broby Idrætsforening - Slagelse IK 3 - 6
16-09-19 18:30 Slagelse IF - Slagelse Seniorklub 3 - 3
17-09-19 18:30 Hashøj If - Team AS Fodbold 1
17-09-19 19:00 Ørslev Solbjerg If - Røsnæs Sg&i 4 - 2
17-09-19 19:00 Stenlille If 2 - Knabstrup Boldklub 5 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
18-09-19 18:00 Slagelse IK - Fuglebjerg If, 1 3 - 0
18-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Jyderup Boldklub 8 - 1
NB!
Kamp udsat
19-09-19 18:30 Gørlev IF - Svebølle
19-09-19 19:15 Lynge-Broby Idrætsforening - Team AS Fodbold 2
19-09-19 19:15 B 92 - Slagelse - Skælskør B&I 2 - 8
23-09-19 19:00 Skælskør B&I - Hashøj If
23-09-19 19:00 Team AS Fodbold 1 - Slagelse IF
25-09-19 18:15 Slagelse Seniorklub - B 92 - Slagelse
25-09-19 18:30 Jyderup Boldklub - Gørlev IF
25-09-19 19:00 Svebølle - Ørslev Solbjerg If
25-09-19 19:00 Team AS Fodbold 2 - Slagelse IK
25-09-19 19:00 Fuglebjerg If, 1 - Stenlille If 2
26-09-19 19:00 Knabstrup Boldklub - Lynge-Broby Idrætsforening
26-09-19 19:00 Røsnæs Sg&i - Kirke Helsinge IF
30-09-19 18:30 Slagelse IF - Hashøj If
30-09-19 19:00 Skælskør B&I - Slagelse Seniorklub
01-10-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Ørslev Solbjerg If
02-10-19 18:00 Slagelse IK - Knabstrup Boldklub
02-10-19 19:00 Fuglebjerg If, 1 - Team AS Fodbold 2
02-10-19 19:00 Svebølle - Jyderup Boldklub
03-10-19 18:30 Gørlev IF - Røsnæs Sg&i
03-10-19 19:00 B 92 - Slagelse - Team AS Fodbold 1
03-10-19 19:15 Lynge-Broby Idrætsforening - Stenlille If 2
07-10-19 18:30 Slagelse IF - Skælskør B&I
08-10-19 17:30 Hashøj If - B 92 - Slagelse
08-10-19 19:00 Ørslev Solbjerg If - Gørlev IF
08-10-19 19:00 Stenlille If 2 - Slagelse IK
08-10-19 19:10 Kirke Helsinge IF - Svebølle
09-10-19 17:30 Slagelse Seniorklub - Team AS Fodbold 1
09-10-19 18:30 Jyderup Boldklub - Røsnæs Sg&i
09-10-19 19:00 Team AS Fodbold 2 - Knabstrup Boldklub
10-10-19 19:15 Lynge-Broby Idrætsforening - Fuglebjerg If, 1
15-10-19 17:00 Hashøj If - Slagelse Seniorklub
15-10-19 19:00 Ørslev Solbjerg If - Jyderup Boldklub
15-10-19 19:00 Stenlille If 2 - Team AS Fodbold 2
16-10-19 18:00 Slagelse IK - Lynge-Broby Idrætsforening
16-10-19 19:00 Team AS Fodbold 1 - Skælskør B&I - Hal 1
17-10-19 18:30 Gørlev IF - Kirke Helsinge IF
17-10-19 19:00 Røsnæs Sg&i - Svebølle
17-10-19 19:00 B 92 - Slagelse - Slagelse IF
17-10-19 19:00 Knabstrup Boldklub - Fuglebjerg If, 1

Til toppen