Skoleligaen Piger | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Skoleligaerne Fodbold 2019-20
Turneringsansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057
Dokumenter
Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Der er Play-off-kampe tirs. d. 14. april, 1/4-finaler tirs. d. 28. april og Final-4 tirs. d. 26. maj.

Komplet kampprogram


Skoleligaen Piger

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
24-09-19 12:00 Københavns Idrætsefterskole - Gørlev Idrætsefterskole 12 - 0
24-09-19 12:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - Gunslevholm Idrætsefterskole 3 - 2
24-09-19 12:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - SØS Idrætsefterskole 0 - 4
24-09-19 12:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 3 - 3
24-09-19 12:00 Lyngs Idrætsefterskole - ISI Idrætsefterskole 3 - 1
26-09-19 12:00 BGI Akademiet - Hjemly Idrætefterskole 0 - 2
04-10-19 10:30 Efterskolen Ved Nyborg - Hjemly Idrætefterskole 2 - 2
04-10-19 12:00 SØS Idrætsefterskole - Svenstrup Efterskole 5 - 5
08-10-19 12:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - BGI Akademiet 4 - 2
08-10-19 12:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - Idrætsefterskolen Klintsøgaard 1 - 1
08-10-19 12:00 SØS Idrætsefterskole - Gunslevholm Idrætsefterskole 2 - 2
08-10-19 12:00 Vivild G&I - Aabybro Efterskole 0 - 4
08-10-19 12:00 ISI Idrætsefterskole - Skyum Idrætsefterskole 4 - 2
29-10-19 12:00 Levring Efterskole - Vivild G&I 5 - 2
29-10-19 12:00 Aabybro Efterskole - ISI Idrætsefterskole 2 - 5
29-10-19 12:00 Københavns Idrætsefterskole - Vestsjællands Idrætsefterskole 6 - 0
29-10-19 12:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - SØS Idrætsefterskole
29-10-19 14:30 Svenstrup Efterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund 0 - 3
04-11-19 15:30 Hjemly Idrætefterskole - Sportsefterskolen SINE 3 - 0
12-11-19 12:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Klintsøgaard 0 - 4
12-11-19 12:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - Københavns Idrætsefterskole 2 - 3
12-11-19 12:00 Lyngs Idrætsefterskole - Aabybro Efterskole 7 - 0
14-11-19 13:00 Balle Musik- og Idrætsefterskole - Hjemly Idrætefterskole 0 - 3
27-11-19 13:00 Sportsefterskolen SINE - Efterskolen Ved Nyborg 1 - 5
02-12-19 13:30 Hellebjerg Idrætsefterskole - Sportsefterskolen SINE 1 - 0
03-12-19 12:00 BGI Akademiet - Efterskolen Ved Nyborg 2 - 5
03-12-19 12:00 Skyum Idrætsefterskole - Lyngs Idrætsefterskole 1 - 5
03-12-19 13:30 Gunslevholm Idrætsefterskole - Svenstrup Efterskole 4 - 0
09-12-19 13:30 Hjemly Idrætefterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole 5 - 0
17-12-19 13:00 Svenstrup Efterskole - Københavns Idrætsefterskole 1 - 8
13-01-20 16:30 Svenstrup Efterskole - Gørlev Idrætsefterskole 5 - 0
03-02-20 12:00 Efterskolen Ved Nyborg - Hellebjerg Idrætsefterskole 3 - 0
04-02-20 12:00 Skyum Idrætsefterskole - Aabybro Efterskole 4 - 0
04-02-20 12:00 Vivild G&I - ISI Idrætsefterskole 1 - 5
04-02-20 12:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - Gunslevholm Idrætsefterskole 0 - 1
04-02-20 12:00 Gørlev Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Klintsøgaard 2 - 3
18-02-20 12:00 Vivild G&I - Lyngs Idrætsefterskole
19-02-20 10:00 Københavns Idrætsefterskole - SØS Idrætsefterskole 3 - 2
25-02-20 13:30 Levring Efterskole - Skyum Idrætsefterskole 0 - 4
02-03-20 14:30 BGI Akademiet - Sportsefterskolen SINE 1 - 1
03-03-20 12:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - Københavns Idrætsefterskole 3 - 0
03-03-20 12:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - SØS Idrætsefterskole 3 - 3
03-03-20 12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole - Gørlev Idrætsefterskole 3 - 0
05-03-20 16:15 Sportsefterskolen SINE - Balle Musik- og Idrætsefterskole 0 - 3
10-03-20 12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole - Københavns Idrætsefterskole 5 - 0
10-03-20 12:00 Gørlev Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund 0 - 6
10-03-20 12:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard - Svenstrup Efterskole
10-03-20 12:00 Skyum Idrætsefterskole - Vivild G&I 3 - 1
11-03-20 10:00 Vestsjællands Idrætsefterskole - Svenstrup Efterskole 0 - 0
11-03-20 11:30 ISI Idrætsefterskole - Levring Efterskole
13-03-20 08:30 Hellebjerg Idrætsefterskole - BGI Akademiet
13-03-20 12:30 Aabybro Efterskole - Levring Efterskole
19-03-20 12:00 Gørlev Idrætsefterskole - Vestsjællands Idrætsefterskole
20-03-20 10:30 Gunslevholm Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund
24-03-20 12:00 SØS Idrætsefterskole - Gørlev Idrætsefterskole 3 - 0
24-03-20 14:00 Lyngs Idrætsefterskole - Levring Efterskole
25-03-20 10:30 Efterskolen Ved Nyborg - Balle Musik- og Idrætsefterskole
31-03-20 12:00 Sportsefterskolen Sjælsølund - Vestsjællands Idrætsefterskole

Til toppen