Pulje 2 - Super Veteraner +50/ B

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger


https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=45897

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Super Veteraner +50/ B
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point
1. B 92 - Slagelse 7 7 0 0 40-8 21
2. Kirke Helsinge IF 7 5 1 1 28-11 16
3. Lynge-Broby If +55 7 3 2 2 25-14 11
4. Ørslev Bjerge If 6 3 1 2 23-17 10
5. Team AS 6 3 0 3 17-19 9
6. Bringstrup Sigersted If NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
7 3 0 4 23-16 9
7. Boeslunde Boldklub 7 0 1 6 11-46 1
8. Tømmerup G & U 7 0 1 6 12-48 1

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for voksne
Super Veteraner +50/ B
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
812184 19-10-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - B 92 - Slagelse 0 - 6

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for voksne
Super Veteraner +50/ B
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=45897

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Super Veteraner +50/ B
Pulje 2

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 11-08-20 19:00 Team AS - Bringstrup Sigersted If 3 - 2
Tirsdag 11-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - Tømmerup G & U 8 - 0
Onsdag 12-08-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Lynge-Broby If +55 0 - 3
Torsdag 13-08-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Ørslev Bjerge If 5 - 1
Mandag 17-08-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Team AS 8 - 0
Tirsdag 18-08-20 19:00 Tømmerup G & U - Boeslunde Boldklub 5 - 5
Tirsdag 18-08-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Kirke Helsinge IF 1 - 2
Mandag 24-08-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Tømmerup G & U 10 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 25-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - Bringstrup Sigersted If 3 - 0
Onsdag 26-08-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Ørslev Bjerge If 2 - 4
Torsdag 27-08-20 19:00 Team AS - Kirke Helsinge IF 2 - 3
Tirsdag 01-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Boeslunde Boldklub 9 - 1
Tirsdag 01-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Team AS 2 - 5
Torsdag 03-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Lynge-Broby If +55 2 - 2
Torsdag 03-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - B 92 - Slagelse 2 - 4
Mandag 07-09-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Bringstrup Sigersted If 1 - 4
Tirsdag 08-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Ørslev Bjerge If 1 - 8
Tirsdag 08-09-20 19:00 Team AS - B 92 - Slagelse 1 - 3
Tirsdag 15-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Tømmerup G & U 5 - 2
Tirsdag 15-09-20 19:15 B 92 - Slagelse - Boeslunde Boldklub 11 - 1
NB!
Kamp udsat
Torsdag 17-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Team AS
Onsdag 23-09-20 18:15 Boeslunde Boldklub - Team AS 1 - 6
Torsdag 24-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Bringstrup Sigersted If 4 - 2
Torsdag 24-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Kirke Helsinge IF 1 - 7
Mandag 28-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Lynge-Broby If +55 1 - 1
Onsdag 30-09-20 18:30 Boeslunde Boldklub - Kirke Helsinge IF 1 - 8
Torsdag 01-10-20 18:00 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse 4 - 5
Mandag 19-10-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - B 92 - Slagelse 0 - 6

Til toppen