3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, efteråret 3. runde d. 03.10.21
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113120

Komplet kampprogram


3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 03-10-21 10:00 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 3-mands
Søndag 03-10-21 10:00 Jyderup Boldklub 1 - Jyderup Boldklub 2 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 3-mands
Søndag 03-10-21 10:00 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 1 - 3-mands 5 - 1
Søndag 03-10-21 10:00 Ruds-Vedby IF - Føllenslev-S. IF - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 2 - 3-mands 1 - 2
Søndag 03-10-21 10:00 Benløse IF 1 - Slagelse B&I - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 4 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 03-10-21 10:00 FS Hashøj - FC Storebælt - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 0 - 3
Søndag 03-10-21 10:20 Rørby-Værslev IF - Raklev G&I 1 - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 1 - 3-mands 1 - 5
Søndag 03-10-21 10:20 Raklev G&I 2 - Ruds-Vedby IF - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 2 - 3-mands 2 - 7
Søndag 03-10-21 10:20 Mørkøv IF - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 3-mands
Søndag 03-10-21 10:20 Holbæk B&I 2 - Jyderup Boldklub 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 3-mands
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 03-10-21 10:30 FS Hashøj - Slagelse B&I - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 0 - 3
Søndag 03-10-21 10:30 FC Storebælt - Benløse IF 1 - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 4 - 5
Søndag 03-10-21 10:40 Jyderup Boldklub 2 - Mørkøv IF - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 3-mands
Søndag 03-10-21 10:40 Jyderup Boldklub 1 - Holbæk B&I 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 3-mands
Søndag 03-10-21 10:40 Føllenslev-S. IF - Rørby-Værslev IF - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 1 - 3-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 10:40 Ruds-Vedby IF - Raklev G&I 1 - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 2 - 3-mands 2 - 2
Søndag 03-10-21 11:00 Føllenslev-S. IF - Raklev G&I 2 - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 1 - 3-mands 6 - 1
Søndag 03-10-21 11:00 Rørby-Værslev IF - Ruds-Vedby IF - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 2 - 3-mands 0 - 9
Søndag 03-10-21 11:00 Jyderup Boldklub 2 - Holbæk B&I 2 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 3-mands
Søndag 03-10-21 11:00 Mørkøv IF - Jyderup Boldklub 1 - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 3-mands
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 03-10-21 11:00 Benløse IF 1 - FS Hashøj - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 11:00 Slagelse B&I - FC Storebælt - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 2 - 3
Søndag 03-10-21 11:20 Holbæk B&I 1 - Jyderup Boldklub 2 - Holbæk Sportsby, Bane 1 - 3-mands
Søndag 03-10-21 11:20 Holbæk B&I 2 - Mørkøv IF - Holbæk Sportsby, Bane 2 - 3-mands
Søndag 03-10-21 11:20 Raklev G&I 1 - Føllenslev-S. IF - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 1 - 3-mands 0 - 2
Søndag 03-10-21 11:20 Raklev G&I 2 - Rørby-Værslev IF - Ruds Vedby Sportsplads, Bane 2 - 3-mands 6 - 4
Søndag 03-10-21 11:30 Slagelse B&I - Benløse IF 1 - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 03-10-21 11:30 FC Storebælt - FS Hashøj - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 3 - 0
Søndag 03-10-21 12:00 HVB 1 - HVB 2 - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 3 - 3
Søndag 03-10-21 12:00 Benløse IF 3 - Jernløse BK - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 4 - 0
Søndag 03-10-21 12:30 Benløse IF 3 - HVB 2 - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 6 - 0
Søndag 03-10-21 12:30 Jernløse BK - HVB 1 - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 2 - 1
Søndag 03-10-21 13:00 HVB 1 - Benløse IF 3 - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 1 - 3
Søndag 03-10-21 13:00 HVB 2 - Jernløse BK - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 3 - 4
Søndag 03-10-21 13:30 HVB 2 - HVB 1 - Benløse Hallen , Bane 1 - 3-mands 0 - 0
Søndag 03-10-21 13:30 Jernløse BK - Benløse IF 3 - Benløse Hallen , Bane 2 - 3-mands 1 - 3

Til toppen