35+ Herrer | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Hverdagsfloorball 3-mands forår
Turneringsansvarlige
Nicolai Schmidt Tlf: 31399598

Bemærkninger

Pulje oversigt

35+ Herrer
Midtsjælland, runde 1 Holbæk Bombers - TFK - Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 - Midtsjælland
Midtjylland, pulje 1, runde 1 Gødvad Gorillas - HSF 15 - Herning Pirates - 2.Herre ÅFK - KLG 2 - KLG 1
Midtjylland, pulje 2, runde 1 KoldingGrizzlies - Nordenskov Rangers - Brande G&U 2 - Brande G&U 1
Fyn, runde 1 Rudkøbing Ravens 1 - Korup Floorball - Odense floorball - Morud floorball
Sydsjælland pulje 1, runde 1 Skælskør Eagles Floorball - Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles U18
Sydsjælland pulje 2. runde 1 HG/Næstved Dragons - TSG Floorball Fighters - Retro Bears - HG/Næstved 2
Storkøbenhavn, runde 1 Rødovre FC - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Vanløse Floorball 1 - Vanløse Floorball 2 - Floorball DK DT - Team Twieback
Nordjylland, runde 1 Haubro Tigers - FCKC - Aalborg Flyers FC
Nordsjælland pulje 1, runde 1 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 - Petit rouge - Fiskebodens drenge
Nordsjælland pulje 2, runde 1 Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub - Virum Floorball
Midtsjælland, runde 2 Holbæk Bombers - TFK - Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 - Midtsjælland - Holbæk Bombers 2
Midtjylland pulje 1, runde 2 HSF 15 - Herning Pirates - KLG 2 - KLG 1
Midtjylland, pulje 2, runde 2 Gødvad Gorillas - 2.Herre ÅFK - Nordenskov Rangers - Brande G&U 2 - Brande G&U 1
Fyn, runde 2 Rudkøbing Ravens 1 - Korup Floorball - Odense floorball - Morud floorball
Sydsjælland, Runde 2 Skælskør Eagles Floorball - HG/Næstved Dragons - Stevns Floorball - TSG Floorball Fighters - Retro Bears - Suså Mighty Dogs 1
Storkøbenhavn, runde 2 Rødovre FC - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Vanløse Floorball 1 - Floorball DK DT - Team Twieback - Rødovre FC 2 / 50+
Nordsjælland, pulje 1, runde 2 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 - Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub
Nordsjælland, pulje 2, runde 2 Petit rouge - Allerød Floorball 2 - Fiskebodens drenge - Virum Floorball
Midtsjælland, runde 3 Holbæk Bombers - TFK - Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 - Midtsjælland - Holbæk Bombers 2
Midtjylland pulje 1, runde 3 HSF 15 - 2.Herre ÅFK - Nordenskov Rangers - KLG 2 - KLG 1
Midtjylland, pulje 2, runde 3 Herning Pirates - 2.Herre ÅFK - Brande G&U 2 - Brande G&U 1
Fyn, runde 3 Rudkøbing Ravens 1 - Korup Floorball - Odense floorball - Morud floorball
Sydsjælland, runde 3 Skælskør Eagles Floorball - HG/Næstved Dragons - Stevns Floorball - TSG Floorball Fighters - Retro Bears - Suså Mighty Dogs 2 - Suså Mighty Dogs 1
Storkøbenhavn, runde 3 Rødovre FC - Vanløse Floorball 1 - Floorball DK DT - Team Twieback - Rødovre FC 2 / 50+
Nordsjælland, pulje 1, runde 3 Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball - Fiskebodens drenge - Virum Floorball
Nordsjælland, pulje 2, runde 3 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 - Petit rouge - Søllerød Floorball Klub
Midtsjælland, runde 4 Holbæk Bombers - TFK - Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 - Midtsjælland
Midtjylland, runde 4 Gødvad Gorillas - HSF 15 - Herning Pirates - 2.Herre ÅFK - Nordenskov Rangers - Brande G&U 2 - Brande G&U 1
Fyn, Runde 4 Rudkøbing Ravens 1 - Korup Floorball - Odense floorball - Morud floorball
Sydsjælland, Runde 4 Skælskør Eagles Floorball - Suså Mighty Dogs 2 - Suså Mighty Dogs 1 - Skælskør Eagles U18 - Sørensen
Storkøbenhavn, runde 4 Rødovre FC - Vanløse Floorball 1 - Team Twieback - Rødovre FC 2 / 50+
Nordsjælland, runde 4 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 - Petit rouge - Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub - Fiskebodens drenge - Virum Floorball
Midtjylland, runde 4 NY HSF 15 - Herning Pirates - 2.Herre ÅFK - Nordenskov Rangers - KLG 2 - KLG 1 - Brande G&U 2 - Brande G&U 1
Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - HG/Næstved Dragons - Stevns Floorball - Vanløse Floorball 2 - TSG Floorball Fighters - Retro Bears - Gødvad Gorillas - KoldingGrizzlies - Floorball DK DT - HG/Næstved 2 - Holbæk Bombers 2 - Park Hockey Klub
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=117698

Komplet kampprogram


35+ Herrer

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 28-02-22 19:00 Brande G&U 2 - Brande G&U 1 0 - 3 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 19:11 KoldingGrizzlies - Nordenskov Rangers 0 - 3 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 19:15 HG/Næstved Dragons - TSG Floorball Fighters 0 - 1 HG/Næstved Dragons
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 28-02-22 19:22 Brande G&U 2 - Nordenskov Rangers 0 - 3 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 19:26 Retro Bears - HG/Næstved 2 5 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 19:33 Brande G&U 1 - KoldingGrizzlies 5 - 0 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 19:37 HG/Næstved Dragons - HG/Næstved 2 4 - 4 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 19:44 Nordenskov Rangers - Brande G&U 1 4 - 3 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 19:48 TSG Floorball Fighters - Retro Bears 0 - 3 HG/Næstved Dragons
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 28-02-22 19:55 KoldingGrizzlies - Brande G&U 2 3 - 0 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 19:59 HG/Næstved 2 - TSG Floorball Fighters 0 - 5 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 20:00 Holbæk Bombers - TFK 0 - 5 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 20:00 Gødvad Gorillas - Herning Pirates 1 - 4 Herning Floorball Club
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 28-02-22 20:06 Brande G&U 2 - Brande G&U 1 0 - 3 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 20:08 Herning Pirates - 2.Herre ÅFK 5 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 20:09 TFK - Midtsjælland 4 - 3 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 20:10 Retro Bears - HG/Næstved Dragons 3 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 20:16 2.Herre ÅFK - KLG 2 0 - 5 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 20:17 KoldingGrizzlies - Nordenskov Rangers 1 - 5 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 20:18 Midtsjælland - Tune Floorball 1 2 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 20:21 HG/Næstved Dragons - TSG Floorball Fighters 4 - 2 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 20:24 KLG 2 - KLG 1 3 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 20:27 Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 5 - 3 Allerslev Gymnastikforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 28-02-22 20:28 Brande G&U 2 - Nordenskov Rangers 0 - 3 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 20:32 KLG 1 - HSF 15 3 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 20:32 Retro Bears - HG/Næstved 2 2 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 20:36 Holbæk Bombers - Tune Floorball 2 3 - 4 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 20:39 Brande G&U 1 - KoldingGrizzlies 4 - 2 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 20:40 HSF 15 - Gødvad Gorillas 4 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 20:43 HG/Næstved Dragons - HG/Næstved 2 1 - 5 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 20:45 Holbæk Bombers - Midtsjælland 4 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 20:48 Gødvad Gorillas - 2.Herre ÅFK 5 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 20:50 Nordenskov Rangers - Brande G&U 1 2 - 4 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 20:54 TFK - Tune Floorball 1 2 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 20:54 TSG Floorball Fighters - Retro Bears 4 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 20:56 2.Herre ÅFK - KLG 1 0 - 5 Herning Floorball Club
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 28-02-22 21:01 KoldingGrizzlies - Brande G&U 2 3 - 0 Kolding Grizzlies
Mandag 28-02-22 21:03 Tune Floorball 2 - Midtsjælland 1 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 21:04 KLG 1 - Herning Pirates 4 - 8 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 21:05 HG/Næstved 2 - TSG Floorball Fighters 1 - 4 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 21:10 Herning Pirates - HSF 15 4 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 21:12 Tune Floorball 1 - Holbæk Bombers 1 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 21:16 Retro Bears - HG/Næstved Dragons 3 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 28-02-22 21:18 HSF 15 - KLG 2 7 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 21:21 TFK - Tune Floorball 2 1 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 28-02-22 21:26 KLG 2 - Gødvad Gorillas 4 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 21:34 Gødvad Gorillas - KLG 1 4 - 3 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 21:40 Herning Pirates - KLG 2 2 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 28-02-22 21:48 2.Herre ÅFK - HSF 15 0 - 5 Herning Floorball Club
Onsdag 02-03-22 19:00 Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball 3 - 3 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 19:11 Søllerød Floorball Klub - Virum Floorball 3 - 4 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 19:22 Allerød Floorball 2 - Virum Floorball 1 - 6 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 19:33 Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub 1 - 4 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 19:44 Virum Floorball - Allerød Floorball 5 - 1 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 19:55 Søllerød Floorball Klub - Allerød Floorball 2 3 - 1 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 20:06 Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball 1 - 4 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 20:17 Søllerød Floorball Klub - Virum Floorball 5 - 2 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 20:28 Allerød Floorball 2 - Virum Floorball 0 - 3 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 20:39 Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub 0 - 4 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 20:50 Virum Floorball - Allerød Floorball 7 - 1 Virum Floorball Klub
Onsdag 02-03-22 21:01 Søllerød Floorball Klub - Allerød Floorball 2 9 - 1 Virum Floorball Klub
Torsdag 03-03-22 18:00 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 Ølsted Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Torsdag 03-03-22 18:00 Haubro Tigers - Aalborg Flyers FC 0 - 3 Aalborg Flyers Floorball Club
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 03-03-22 18:11 FCKC - Haubro Tigers 3 - 0 Aalborg Flyers Floorball Club
Torsdag 03-03-22 18:11 Petit rouge - Fiskebodens drenge Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 18:22 Ølsted IF Floorball - Fiskebodens drenge Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 18:22 Aalborg Flyers FC - FCKC 1 - 4 Aalborg Flyers Floorball Club
Torsdag 03-03-22 18:30 Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 2 4 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 18:33 Ølsted IF 2 - Petit rouge Ølsted Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 03-03-22 18:33 Aalborg Flyers FC - Haubro Tigers 3 - 0 Aalborg Flyers Floorball Club
Torsdag 03-03-22 18:41 Skælskør Eagles U18 - Skælskør Eagles Floorball 6 - 4 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 18:44 Fiskebodens drenge - Ølsted IF 2 Ølsted Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Torsdag 03-03-22 18:44 Haubro Tigers - FCKC 0 - 3 Aalborg Flyers Floorball Club
Torsdag 03-03-22 18:52 Stevns Floorball - Skælskør Eagles Floorball 3 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 18:55 Petit rouge - Ølsted IF Floorball Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 18:55 FCKC - Aalborg Flyers FC 6 - 3 Aalborg Flyers Floorball Club
Torsdag 03-03-22 19:03 Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles U18 0 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 19:06 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 19:14 Skælskør Eagles Floorball - Suså Mighty Dogs 2 2 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 19:17 Petit rouge - Fiskebodens drenge Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 19:25 Skælskør Eagles U18 - Stevns Floorball 3 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 19:28 Ølsted IF Floorball - Fiskebodens drenge Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 19:36 Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 2 4 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 19:39 Ølsted IF 2 - Petit rouge Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 19:47 Skælskør Eagles U18 - Skælskør Eagles Floorball 4 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 19:50 Fiskebodens drenge - Ølsted IF 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 19:58 Stevns Floorball - Skælskør Eagles Floorball 0 - 4 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 20:01 Petit rouge - Ølsted IF Floorball Ølsted Idrætsforening
Torsdag 03-03-22 20:09 Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles U18 2 - 4 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 20:20 Skælskør Eagles Floorball - Suså Mighty Dogs 2 2 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 20:30 Rødovre FC - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 3 - 1 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 20:31 Skælskør Eagles U18 - Stevns Floorball 7 - 4 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 03-03-22 20:37 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Vanløse Floorball 1 2 - 3 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 20:44 Vanløse Floorball 1 - Vanløse Floorball 2 4 - 1 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 20:51 Vanløse Floorball 2 - Floorball DK DT 4 - 2 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 20:58 Floorball DK DT - Team Twieback 1 - 4 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:05 Team Twieback - Rødovre FC 4 - 1 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:12 Rødovre FC - Vanløse Floorball 1 2 - 1 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:19 Vanløse Floorball 1 - Floorball DK DT 1 - 1 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:26 Floorball DK DT - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 2 - 2 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:33 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Team Twieback 1 - 0 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:40 Team Twieback - Vanløse Floorball 2 0 - 1 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:47 Vanløse Floorball 2 - Rødovre FC 1 - 2 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 21:54 Rødovre FC - Floorball DK DT 3 - 2 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 22:01 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Vanløse Floorball 2 2 - 3 Vanløse Floorball
Torsdag 03-03-22 22:08 Vanløse Floorball 1 - Team Twieback 1 - 2 Kirkebjerghallen
Torsdag 10-03-22 19:30 Korup Floorball - Odense floorball 1 - 4 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 19:41 Rudkøbing Ravens 1 - Morud floorball 4 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 19:52 Korup Floorball - Morud floorball 0 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 20:03 Odense floorball - Rudkøbing Ravens 1 1 - 4 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 20:14 Morud floorball - Odense floorball 2 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 20:25 Rudkøbing Ravens 1 - Korup Floorball 2 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 20:31 Rudkøbing Ravens 1 - Korup Floorball 4 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 20:36 Korup Floorball - Odense floorball 1 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 20:47 Rudkøbing Ravens 1 - Morud floorball 2 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 20:58 Korup Floorball - Morud floorball 3 - 4 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 21:09 Odense floorball - Rudkøbing Ravens 1 3 - 5 Odense Floorball Club
Torsdag 10-03-22 21:20 Morud floorball - Odense floorball 1 - 3 Odense Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:00 Tune Floorball 2 - Midtsjælland 3 - 2 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:00 Herning Pirates - HSF 15 1 - 4 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:06 KLG 2 - KLG 1 0 - 3 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:07 Holbæk Bombers 2 - Holbæk Bombers 4 - 0 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:12 Herning Pirates - KLG 1 1 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:14 TFK - Tune Floorball 1 3 - 1 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:18 HSF 15 - KLG 2 0 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:21 Midtsjælland - Holbæk Bombers 2 1 - 3 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:24 KLG 1 - HSF 15 2 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:28 Holbæk Bombers - TFK 1 - 5 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:30 KLG 2 - Herning Pirates 1 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:35 Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 3 - 1 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:36 Herning Pirates - HSF 15 1 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:42 Midtsjælland - Holbæk Bombers 3 - 1 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:42 KLG 2 - KLG 1 1 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:48 Herning Pirates - KLG 1 2 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:49 Holbæk Bombers 2 - Tune Floorball 1 2 - 0 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 20:54 HSF 15 - KLG 2 1 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 20:56 Tune Floorball 2 - TFK 2 - 1 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 21:00 KLG 1 - HSF 15 3 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 21:03 Holbæk Bombers - Tune Floorball 1 0 - 2 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 21:06 KLG 2 - Herning Pirates 0 - 4 Herning Floorball Club
Mandag 21-03-22 21:10 TFK - Midtsjælland 1 - 0 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 21:17 Holbæk Bombers 2 - Tune Floorball 2 2 - 1 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 21:24 Tune Floorball 1 - Midtsjælland 2 - 1 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 21:31 TFK - Holbæk Bombers 2 0 - 3 Floorballklubben Holbæk Bombers
Mandag 21-03-22 21:38 Tune Floorball 2 - Holbæk Bombers 1 - 2 Floorballklubben Holbæk Bombers
Tirsdag 22-03-22 20:00 Gødvad Gorillas - 2.Herre ÅFK 3 - 0 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 20:09 Brande G&U 2 - Brande G&U 1 1 - 3 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 20:18 Nordenskov Rangers - Gødvad Gorillas 2 - 6 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 22-03-22 20:27 2.Herre ÅFK - Brande G&U 2 3 - 0 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 20:36 Brande G&U 1 - Nordenskov Rangers 4 - 1 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 20:45 Brande G&U 2 - Gødvad Gorillas 5 - 3 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 20:54 2.Herre ÅFK - Brande G&U 1 0 - 3 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 21:03 Nordenskov Rangers - Brande G&U 2 5 - 1 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 21:12 Gødvad Gorillas - Brande G&U 1 1 - 5 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Tirsdag 22-03-22 21:21 2.Herre ÅFK - Nordenskov Rangers 0 - 3 Brande Gymnastik - og Ungdomsforening
Onsdag 23-03-22 20:00 Vanløse Floorball 1 - Rødovre FC 2 / 50+ 6 - 0 Rødovre Floorball Club
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 23-03-22 20:00 Fiskebodens drenge - Virum Floorball 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:06 Petit rouge - Allerød Floorball 2 2 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:08 Team Twieback - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 2 - 4 Rødovre Floorball Club
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 23-03-22 20:12 Fiskebodens drenge - Allerød Floorball 2 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:16 Rødovre FC - Floorball DK DT 6 - 2 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 20:18 Virum Floorball - Petit rouge 2 - 4 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:24 Allerød Floorball 2 - Virum Floorball 2 - 6 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:24 Rødovre FC 2 / 50+ - Team Twieback 2 - 4 Rødovre Floorball Club
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 23-03-22 20:30 Petit rouge - Fiskebodens drenge 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:32 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Rødovre FC 6 - 5 Rødovre Floorball Club
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 23-03-22 20:36 Fiskebodens drenge - Virum Floorball 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:40 Floorball DK DT - Vanløse Floorball 1 1 - 4 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 20:42 Petit rouge - Allerød Floorball 2 1 - 1 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:48 Rødovre FC 2 / 50+ - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 3 - 7 Rødovre Floorball Club
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 23-03-22 20:48 Fiskebodens drenge - Allerød Floorball 2 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:54 Virum Floorball - Petit rouge 2 - 1 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 20:56 Team Twieback - Floorball DK DT 3 - 1 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 21:00 Allerød Floorball 2 - Virum Floorball 2 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 21:04 Vanløse Floorball 1 - Rødovre FC 2 - 4 Rødovre Floorball Club
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 23-03-22 21:06 Petit rouge - Fiskebodens drenge 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 23-03-22 21:12 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Floorball DK DT 8 - 1 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 21:20 Rødovre FC - Rødovre FC 2 / 50+ 4 - 4 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 21:28 Team Twieback - Vanløse Floorball 1 1 - 1 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 21:36 Floorball DK DT - Rødovre FC 2 / 50+ 2 - 5 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 21:44 Rødovre FC - Team Twieback 3 - 3 Rødovre Floorball Club
Onsdag 23-03-22 21:52 Vanløse Floorball 1 - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 3 - 4 Rødovre Floorball Club
Torsdag 24-03-22 18:00 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 3 - 3 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 18:11 Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub 3 - 5 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 18:22 Ølsted IF Floorball - Søllerød Floorball Klub 1 - 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 18:30 TSG Floorball Fighters - Stevns Floorball Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:30 Retro Bears - Suså Mighty Dogs 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:33 Ølsted IF 2 - Allerød Floorball 4 - 3 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 18:37 HG/Næstved Dragons - Skælskør Eagles Floorball Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:37 Stevns Floorball - Retro Bears Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:44 Suså Mighty Dogs 1 - HG/Næstved Dragons Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:44 Skælskør Eagles Floorball - TSG Floorball Fighters Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:44 Søllerød Floorball Klub - Ølsted IF 2 6 - 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 18:51 Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:51 Retro Bears - Skælskør Eagles Floorball Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:55 Allerød Floorball - Ølsted IF Floorball 2 - 4 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 18:58 TSG Floorball Fighters - HG/Næstved Dragons Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 18:58 Suså Mighty Dogs 1 - Skælskør Eagles Floorball Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 19:05 HG/Næstved Dragons - Stevns Floorball Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 19:05 Retro Bears - TSG Floorball Fighters Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 19:06 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 1 - 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 19:12 Skælskør Eagles Floorball - Stevns Floorball Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 19:12 HG/Næstved Dragons - Retro Bears Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 19:17 Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub 0 - 3 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 19:19 TSG Floorball Fighters - Suså Mighty Dogs 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 24-03-22 19:28 Ølsted IF Floorball - Søllerød Floorball Klub 0 - 0 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 19:39 Ølsted IF 2 - Allerød Floorball 4 - 3 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 19:50 Søllerød Floorball Klub - Ølsted IF 2 1 - 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 24-03-22 20:01 Allerød Floorball - Ølsted IF Floorball 4 - 1 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 31-03-22 19:30 Korup Floorball - Odense floorball 1 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 19:36 Morud floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 19:42 Korup Floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 4 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 19:48 Odense floorball - Morud floorball 2 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 19:54 Rudkøbing Ravens 1 - Odense floorball 3 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 20:00 Morud floorball - Korup Floorball 0 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 20:06 Korup Floorball - Odense floorball 1 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 20:12 Morud floorball - Rudkøbing Ravens 1 1 - 5 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 20:18 Korup Floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 20:24 Odense floorball - Morud floorball 1 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 20:30 Rudkøbing Ravens 1 - Odense floorball 1 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 31-03-22 20:36 Morud floorball - Korup Floorball 0 - 1 Odense Floorball Club
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:00 Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:06 Virum Floorball - Fiskebodens drenge Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:12 Allerød Floorball 2 - Fiskebodens drenge Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:18 Allerød Floorball - Virum Floorball Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:24 Fiskebodens drenge - Allerød Floorball Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:30 Virum Floorball - Allerød Floorball 2 Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:36 Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:42 Virum Floorball - Fiskebodens drenge Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:48 Allerød Floorball 2 - Fiskebodens drenge Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 19:54 Allerød Floorball - Virum Floorball Virum Floorball Klub
Onsdag 20-04-22 20:00 Rødovre FC - Vanløse Floorball 1 3 - 1 Rødovre Floorball Club
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 20:00 Fiskebodens drenge - Allerød Floorball Virum Floorball Klub
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 20-04-22 20:06 Virum Floorball - Allerød Floorball 2 Virum Floorball Klub
Onsdag 20-04-22 20:09 Team Twieback - Floorball DK DT 1 - 2 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 20:15 KLG 1 - KLG 2 4 - 0 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 20:18 Rødovre FC 2 / 50+ - Rødovre FC 2 - 3 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 20:24 2.Herre ÅFK - HSF 15 5 - 6 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 20:27 Vanløse Floorball 1 - Team Twieback 3 - 2 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 20:33 Nordenskov Rangers - KLG 1 2 - 3 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 20:36 Floorball DK DT - Rødovre FC 2 / 50+ 1 - 3 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 20:42 KLG 2 - 2.Herre ÅFK 3 - 3 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 20:45 Team Twieback - Rødovre FC 1 - 2 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 20:51 HSF 15 - Nordenskov Rangers 5 - 1 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 20:54 Vanløse Floorball 1 - Floorball DK DT 2 - 2 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 21:00 2.Herre ÅFK - KLG 1 5 - 2 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 21:03 Rødovre FC 2 / 50+ - Team Twieback 1 - 2 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 21:09 KLG 2 - HSF 15 1 - 3 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 21:12 Rødovre FC - Floorball DK DT 2 - 1 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 21:18 Nordenskov Rangers - 2.Herre ÅFK 5 - 8 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 21:21 Vanløse Floorball 1 - Rødovre FC 2 / 50+ 0 - 1 Rødovre Floorball Club
Onsdag 20-04-22 21:27 KLG 1 - HSF 15 1 - 4 KLG Gymnastik
Onsdag 20-04-22 21:36 KLG 2 - Nordenskov Rangers 3 - 3 KLG Gymnastik
Torsdag 21-04-22 19:30 Korup Floorball - Odense floorball 2 - 4 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 19:36 Morud floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 4 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 19:42 Korup Floorball - Rudkøbing Ravens 1 2 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 19:48 Odense floorball - Morud floorball 2 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 19:54 Rudkøbing Ravens 1 - Odense floorball 2 - 7 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 20:00 Morud floorball - Korup Floorball 0 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 20:06 Korup Floorball - Odense floorball 0 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 20:12 Morud floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 4 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 20:18 Korup Floorball - Rudkøbing Ravens 1 1 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 20:24 Odense floorball - Morud floorball 3 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 20:30 Rudkøbing Ravens 1 - Odense floorball 3 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 21-04-22 20:36 Morud floorball - Korup Floorball 0 - 6 Odense Floorball Club
Mandag 25-04-22 18:00 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 2 - 1 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:06 Søllerød Floorball Klub - Petit rouge 3 - 2 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:12 Ølsted IF Floorball - Petit rouge 3 - 2 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:18 Ølsted IF 2 - Søllerød Floorball Klub 1 - 1 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:24 Petit rouge - Ølsted IF 2 0 - 4 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:30 Søllerød Floorball Klub - Ølsted IF Floorball 0 - 1 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:30 Brande G&U 1 - Brande G&U 2 Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 18:36 Herning Pirates - 2.Herre ÅFK Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 18:36 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 4 - 2 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:42 Brande G&U 1 - 2.Herre ÅFK Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 18:42 Søllerød Floorball Klub - Petit rouge 4 - 3 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:48 Brande G&U 2 - Herning Pirates Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 18:48 Ølsted IF Floorball - Petit rouge 3 - 2 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 18:54 2.Herre ÅFK - Brande G&U 2 Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 18:54 Ølsted IF 2 - Søllerød Floorball Klub 1 - 3 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 19:00 Herning Pirates - Brande G&U 1 Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 19:00 Petit rouge - Ølsted IF 2 3 - 1 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 19:06 Søllerød Floorball Klub - Ølsted IF Floorball 1 - 3 Ølsted Idrætsforening
Mandag 25-04-22 19:06 Brande G&U 1 - Brande G&U 2 Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 19:12 Herning Pirates - 2.Herre ÅFK Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 19:15 Stevns Floorball - TSG Floorball Fighters 4 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 19:18 Brande G&U 1 - 2.Herre ÅFK Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 19:21 Retro Bears - Suså Mighty Dogs 2 3 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 19:24 Brande G&U 2 - Herning Pirates Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 19:27 Suså Mighty Dogs 1 - Skælskør Eagles Floorball 2 - 2 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 19:30 2.Herre ÅFK - Brande G&U 2 Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 19:33 HG/Næstved Dragons - Stevns Floorball 3 - 1 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 19:36 Herning Pirates - Brande G&U 1 Århus Floorball Klub - tst
Mandag 25-04-22 19:39 TSG Floorball Fighters - Retro Bears 1 - 5 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 19:45 Suså Mighty Dogs 2 - Suså Mighty Dogs 1 3 - 1 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 19:51 Skælskør Eagles Floorball - HG/Næstved Dragons 3 - 4 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 19:57 Stevns Floorball - Retro Bears 0 - 5 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:00 Holbæk Bombers - TFK 2 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:03 TSG Floorball Fighters - Suså Mighty Dogs 2 0 - 4 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:06 Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 2 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:09 Suså Mighty Dogs 1 - HG/Næstved Dragons 1 - 1 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:12 Midtsjælland - Holbæk Bombers 2 4 - 3 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:15 Stevns Floorball - Skælskør Eagles Floorball 3 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:18 TFK - Tune Floorball 1 1 - 4 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:21 Retro Bears - Suså Mighty Dogs 1 1 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:24 Tune Floorball 2 - Midtsjælland 1 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:27 Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles Floorball 3 - 4 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:30 Holbæk Bombers 2 - Holbæk Bombers 1 - 3 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:33 Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 1 1 - 2 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:36 TFK - Tune Floorball 2 2 - 0 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:39 Retro Bears - HG/Næstved Dragons 1 - 1 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:42 Tune Floorball 1 - Holbæk Bombers 2 4 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:45 TSG Floorball Fighters - Suså Mighty Dogs 1 0 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:48 Holbæk Bombers - Midtsjælland 0 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:51 Retro Bears - Skælskør Eagles Floorball 1 - 2 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 20:54 Tune Floorball 2 - Holbæk Bombers 2 1 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 20:57 TSG Floorball Fighters - HG/Næstved Dragons 1 - 6 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 21:00 Midtsjælland - TFK 4 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 21:03 Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 2 2 - 2 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 21:06 Tune Floorball 1 - Holbæk Bombers 3 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 21:09 TSG Floorball Fighters - Skælskør Eagles Floorball 1 - 7 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 21:12 Holbæk Bombers 2 - TFK 2 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 21:15 Suså Mighty Dogs 2 - HG/Næstved Dragons 2 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 25-04-22 21:18 Midtsjælland - Tune Floorball 1 0 - 2 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 25-04-22 21:24 Holbæk Bombers - Tune Floorball 2 1 - 1 Allerslev Gymnastikforening
Mandag 16-05-22 20:00 Holbæk Bombers - TFK 0 - 4 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 20:00 Brande G&U 2 - Brande G&U 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:00 Brande G&U 2 - Brande G&U 1 1 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:00 KLG 2 - Herning Pirates 0 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:06 Nordenskov Rangers - 2.Herre ÅFK 1 - 5 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:06 HSF 15 - KLG 1 1 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:06 Gødvad Gorillas - Herning Pirates Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:09 Tune Floorball 1 - Tune Floorball 2 1 - 1 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 20:12 Nordenskov Rangers - 2.Herre ÅFK Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:12 Brande G&U 1 - KLG 2 0 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:12 Herning Pirates - Brande G&U 2 4 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:18 HSF 15 - Brande G&U 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:18 Midtsjælland - Holbæk Bombers 4 - 1 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 20:18 Nordenskov Rangers - HSF 15 2 - 3 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:18 KLG 1 - 2.Herre ÅFK 2 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:24 Brande G&U 1 - Gødvad Gorillas Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:24 Brande G&U 1 - Herning Pirates 0 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:24 Brande G&U 2 - KLG 2 2 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:27 TFK - Tune Floorball 1 0 - 2 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 20:30 Herning Pirates - Nordenskov Rangers Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:30 2.Herre ÅFK - HSF 15 3 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:30 KLG 2 - Nordenskov Rangers 2 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:36 2.Herre ÅFK - HSF 15 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:36 Tune Floorball 2 - Midtsjælland 2 - 2 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 20:36 2.Herre ÅFK - Herning Pirates 2 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:36 KLG 1 - Nordenskov Rangers 4 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:42 Brande G&U 2 - Gødvad Gorillas Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:42 KLG 1 - Brande G&U 2 1 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:42 Brande G&U 1 - HSF 15 0 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:45 Tune Floorball 1 - Holbæk Bombers 7 - 3 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 20:48 Brande G&U 1 - Herning Pirates Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:48 Herning Pirates - Nordenskov Rangers 5 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:48 2.Herre ÅFK - KLG 2 1 - 0 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:54 Nordenskov Rangers - HSF 15 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:54 TFK - Tune Floorball 2 1 - 1 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 20:54 Brande G&U 1 - KLG 1 1 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 20:54 HSF 15 - Brande G&U 2 2 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:00 Brande G&U 2 - 2.Herre ÅFK Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:00 HSF 15 - Herning Pirates 2 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:00 KLG 1 - KLG 2 1 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:03 Midtsjælland - Tune Floorball 1 1 - 4 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 21:06 Gødvad Gorillas - Nordenskov Rangers Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:06 2.Herre ÅFK - Brande G&U 1 2 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:06 Brande G&U 2 - Nordenskov Rangers 2 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:12 Herning Pirates - 2.Herre ÅFK Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:12 Holbæk Bombers - Tune Floorball 2 1 - 1 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 21:12 KLG 2 - HSF 15 3 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:12 Herning Pirates - KLG 1 1 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:18 Brande G&U 2 - Nordenskov Rangers Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:18 Brande G&U 2 - 2.Herre ÅFK 4 - 1 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:18 Nordenskov Rangers - Brande G&U 1 0 - 2 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:21 TFK - Midtsjælland 2 - 1 Tune Idrætsforening
Mandag 16-05-22 21:24 Gødvad Gorillas - HSF 15 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:30 Brande G&U 1 - Nordenskov Rangers Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:36 Gødvad Gorillas - 2.Herre ÅFK Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:42 Brande G&U 1 - HSF 15 Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:48 Brande G&U 2 - Herning Pirates Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 21:54 Brande G&U 1 - 2.Herre ÅFK Herning Floorball Club
Mandag 16-05-22 22:00 Herning Pirates - HSF 15 Herning Floorball Club
Onsdag 18-05-22 19:00 Korup Floorball - Odense floorball 0 - 3 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:06 Morud floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 3 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:12 Korup Floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 1 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:18 Odense floorball - Morud floorball 6 - 1 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:24 Rudkøbing Ravens 1 - Odense floorball 2 - 2 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:30 Morud floorball - Korup Floorball 2 - 0 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:36 Korup Floorball - Odense floorball 2 - 3 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:42 Morud floorball - Rudkøbing Ravens 1 0 - 4 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:48 Korup Floorball - Rudkøbing Ravens 1 1 - 4 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 19:54 Odense floorball - Morud floorball 2 - 0 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 20:00 Vanløse Floorball 1 - Team Twieback Rødovre Floorball Club
Onsdag 18-05-22 20:00 Rudkøbing Ravens 1 - Odense floorball 2 - 2 Morud Idrætsforening, Gymnastik
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 18-05-22 20:00 Fiskebodens drenge - Ølsted IF Floorball 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:00 Allerød Floorball 2 - Søllerød Floorball Klub 2 - 1 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:06 Morud floorball - Korup Floorball 0 - 2 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Onsdag 18-05-22 20:06 Allerød Floorball - Petit rouge 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:06 Ølsted IF 2 - Virum Floorball 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:08 Rødovre FC 2 / 50+ - Rødovre FC Rødovre Floorball Club
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 18-05-22 20:12 Søllerød Floorball Klub - Fiskebodens drenge 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:12 Ølsted IF Floorball - Allerød Floorball 2 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:16 Vanløse Floorball 1 - Rødovre FC Rødovre Floorball Club
Onsdag 18-05-22 20:18 Allerød Floorball - Ølsted IF 2 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:18 Virum Floorball - Petit rouge 6 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:24 Team Twieback - Rødovre FC 2 / 50+ Rødovre Floorball Club
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 18-05-22 20:24 Allerød Floorball 2 - Fiskebodens drenge 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:24 Søllerød Floorball Klub - Ølsted IF Floorball 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:30 Allerød Floorball 2 - Allerød Floorball 3 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:30 Petit rouge - Ølsted IF 2 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:32 Rødovre FC - Team Twieback Rødovre Floorball Club
Onsdag 18-05-22 20:36 Søllerød Floorball Klub - Petit rouge 2 - 2 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:36 Virum Floorball - Allerød Floorball 2 - 2 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:40 Rødovre FC 2 / 50+ - Vanløse Floorball 1 Rødovre Floorball Club
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 18-05-22 20:42 Fiskebodens drenge - Virum Floorball 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:42 Ølsted IF Floorball - Ølsted IF 2 0 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:48 Vanløse Floorball 1 - Team Twieback
Onsdag 18-05-22 20:48 Allerød Floorball - Søllerød Floorball Klub 2 - 4 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:48 Petit rouge - Allerød Floorball 2 1 - 1 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:54 Virum Floorball - Ølsted IF Floorball 3 - 0 Allerød Floorball
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 18-05-22 20:54 Ølsted IF 2 - Fiskebodens drenge 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 20:56 Rødovre FC 2 / 50+ - Rødovre FC
Onsdag 18-05-22 21:00 Allerød Floorball 2 - Virum Floorball 1 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 21:00 Ølsted IF 2 - Søllerød Floorball Klub 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 21:04 Vanløse Floorball 1 - Rødovre FC
Onsdag 18-05-22 21:06 Ølsted IF Floorball - Petit rouge 0 - 3 Allerød Floorball
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 18-05-22 21:06 Fiskebodens drenge - Allerød Floorball 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 21:12 Ølsted IF 2 - Allerød Floorball 2 0 - 3 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 21:12 Team Twieback - Rødovre FC 2 / 50+
Onsdag 18-05-22 21:12 Virum Floorball - Søllerød Floorball Klub 1 - 0 Allerød Floorball
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 18-05-22 21:18 Petit rouge - Fiskebodens drenge 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 21:18 Allerød Floorball - Ølsted IF Floorball 3 - 0 Allerød Floorball
Onsdag 18-05-22 21:20 Rødovre FC - Team Twieback
Onsdag 18-05-22 21:28 Rødovre FC 2 / 50+ - Vanløse Floorball 1
Torsdag 19-05-22 18:30 Sørensen - Suså Mighty Dogs 2 5 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 18:39 Suså Mighty Dogs 1 - Skælskør Eagles Floorball 3 - 4 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 18:48 Skælskør Eagles U18 - Sørensen 7 - 8 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 18:57 Suså Mighty Dogs 2 - Suså Mighty Dogs 1 3 - 6 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 19:06 Skælskør Eagles Floorball - Skælskør Eagles U18 3 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 19:15 Suså Mighty Dogs 1 - Sørensen 3 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 19:24 Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles Floorball 1 - 6 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 19:33 Skælskør Eagles U18 - Suså Mighty Dogs 1 6 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 19:42 Sørensen - Skælskør Eagles Floorball 2 - 6 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 19-05-22 19:51 Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles U18 2 - 3 Skælskør Eagles Floorball

Til toppen