B-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 / 79404806
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


B-rækken

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
22-04-19 18:00 Eggeslevmagle 4 - Eggeslevmagle 8 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 47)
22-04-19 18:00 Hulby 1 - Hulby 6 4 - 2
(68 - 41)
23-04-19 14:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Svebølle 2 - Petanque bane 1 4 - 2
(69 - 53)
23-04-19 18:00 Holbæk 3 - Kalundborg 5 - Petanque bane 1 3 - 3
(65 - 59)
23-04-19 18:00 Eggeslevmagle 5 - Eggeslevmagle 9 - Petanquebaner 2 - 4
(49 - 73)
NB!
Kamp udsat
23-04-19 18:00 Gørslev - Hulby 5 - Petanque bane 1 4 - 2
(64 - 54)
23-04-19 19:00 Hjembæk 3 - Kalundborg 4 3 - 3
(58 - 61)
24-04-19 18:00 Team VP 3 - Tømmerup 1 - Petanque bane 1 0 - 6
(28 - 78)
24-04-19 18:00 Team VP 4 - Ugerløse IF 2 - Petanque bane 2 1 - 5
(58 - 68)
24-04-19 18:00 Team VP 5 - Vallekilde-Hørve 1 - Petanque bane 4 3 - 3
(69 - 57)
24-04-19 18:00 Vetterslev Høm 3 - Vetterslev Høm 5 - Petanque bane 3 2 - 4
(57 - 73)
24-04-19 18:00 Dianalund 3 - Hulby 3 - Petanque bane 3 3 - 3
(53 - 51)
24-04-19 18:00 Vetterslev Høm 4 - Dianalund 1 - Petanque bane 3 2 - 4
(63 - 71)
24-04-19 18:00 Dianalund 4 - Eggeslevmagle 7 - Petanque bane 4 5 - 1
(74 - 46)
25-04-19 18:00 Vetterslev Høm 6 - Bukkerup - Petanque bane 2 3 - 3
(59 - 60)
25-04-19 18:00 Kalundborg 3 - Kalundborg 7 - Petanque bane 3 3 - 3
(55 - 56)
25-04-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Svebølle 1 - Petanque bane 1 3 - 3
(63 - 64)
25-04-19 18:00 Lumsås - Petanque Odsherred - Petanque 3 - 3
(60 - 66)
29-04-19 18:00 Petanque Odsherred - Hjembæk 3 3 - 3
(57 - 55)
29-04-19 18:30 Ugerløse IF 2 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Petanque bane 2 5 - 1
(74 - 38)
NB!
Kamp afbrudt
29-04-19 18:30 Bukkerup - Gørslev 2 - 4
(61 - 73)
30-04-19 18:00 Vetterslev Høm 5 - Eggeslevmagle 5 - Petanque bane 1 4 - 2
(64 - 45)
30-04-19 18:00 Eggeslevmagle 8 - Vetterslev Høm 4 - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 64)
30-04-19 18:00 Eggeslevmagle 9 - Dianalund 3 - Petanquebaner 3 - 3
(68 - 66)
30-04-19 18:00 Kalundborg 5 - Team VP 4 - Petanque bane 1 2 - 4
(51 - 69)
30-04-19 18:00 Kalundborg 7 - Team VP 5 - Petanque bane 3 5 - 1
(70 - 49)
01-05-19 18:00 Dianalund 1 - Hulby 1 - Petanque bane 2 3 - 3
(59 - 67)
01-05-19 18:00 Eggeslevmagle 7 - Vetterslev Høm 6 - Petanquebaner 1 - 5
(46 - 72)
01-05-19 18:30 Vallekilde-Hørve 1 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Petanqie bane 1 2 - 4
(52 - 65)
02-05-19 15:00 Svebølle 2 - Kalundborg 3 - Petanque bane 1 4 - 2
(69 - 48)
02-05-19 18:00 Svebølle 1 - Holbæk 3 - Petanque bane 1 1 - 5
(26 - 70)
02-05-19 18:00 Kalundborg 4 - Team VP 3 - Petanque bane 4 3 - 3
(49 - 67)
02-05-19 18:00 Tømmerup 1 - Lumsås - Petanque bane 2 3 - 3
(61 - 53)
02-05-19 18:00 Hulby 6 - Eggeslevmagle 4 - Petanquebanerne 2 - 4
(52 - 71)
02-05-19 18:00 Hulby 3 - Vetterslev Høm 3 - Petanquebanerne 2 - 4
(64 - 71)
02-05-19 18:00 Hulby 5 - Dianalund 4 - Petanquebanerne 3 - 3
(53 - 59)
06-05-19 18:00 Hulby 1 - Vetterslev Høm 4 4 - 2
(69 - 46)
06-05-19 18:00 Eggeslevmagle 4 - Dianalund 1 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 47)
07-05-19 14:00 Kalundborg 7 - Svebølle 2 - Petanque bane 3 3 - 3
(67 - 49)
07-05-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Team VP 5 - Petanque bane 1 4 - 2
(62 - 56)
07-05-19 18:00 Kalundborg 5 - Svebølle 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(65 - 47)
07-05-19 18:00 Gørslev - Vetterslev Høm 6 - Petanque bane 1 5 - 1
(74 - 35)
07-05-19 18:00 Eggeslevmagle 9 - Vetterslev Høm 5 - Petanquebaner 4 - 2
(73 - 69)
07-05-19 18:00 Eggeslevmagle 5 - Hulby 3 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 60)
07-05-19 19:00 Hjembæk 3 - Tømmerup 1 1 - 5
(53 - 67)
08-05-19 18:00 Holbæk 3 - Ugerløse IF 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(70 - 61)
08-05-19 18:00 Vetterslev Høm 3 - Dianalund 3 - Petanque bane 3 4 - 2
(58 - 54)
08-05-19 18:00 Eggeslevmagle 7 - Hulby 5 - Petanquebaner 2 - 4
(53 - 70)
08-05-19 18:00 Dianalund 4 - Bukkerup - Petanque bane 4 4 - 2
(63 - 62)
09-05-19 18:00 Eggeslevmagle 8 - Hulby 6 - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 57)
09-05-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Team VP 4 - Petanque bane 1 2 - 4
(50 - 65)
09-05-19 18:00 Lumsås - Team VP 3 - Petanque 2 - 4
(52 - 69)
09-05-19 18:00 Kalundborg 4 - Petanque Odsherred - Petanque bane 4 4 - 2
(60 - 56)
09-05-19 18:00 Kalundborg 3 - Vallekilde-Hørve 1 - Petanque bane 3 1 - 5
(38 - 68)
13-05-19 18:00 Eggeslevmagle 4 - Hulby 1 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 51)
13-05-19 18:30 Bukkerup - Eggeslevmagle 7 6 - 0
(78 - 27)
13-05-19 18:30 Ugerløse IF 2 - Kalundborg 5 - Petanque bane 2 3 - 3
(47 - 55)
14-05-19 18:00 Eggeslevmagle 5 - Vetterslev Høm 3 - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 53)
14-05-19 18:30 Holbæk 3 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Petanque bane 1 5 - 1
(68 - 40)
14-05-19 19:00 Hjembæk 3 - Lumsås 2 - 4
(62 - 68)
15-05-19 14:00 Team VP 5 - Svebølle 2 - Petanque bane 4 4 - 2
(68 - 44)
15-05-19 18:00 Team VP 3 - Petanque Odsherred - Petanque bane 1 3 - 3
(66 - 57)
15-05-19 18:00 Team VP 4 - Svebølle 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(71 - 50)
15-05-19 18:00 Dianalund 3 - Vetterslev Høm 5 - Petanque bane 3 4 - 2
(67 - 56)
15-05-19 18:00 Dianalund 4 - Gørslev - Petanque bane 4 2 - 4
(51 - 63)
15-05-19 18:00 Vetterslev Høm 4 - Hulby 6 - Petanque bane 3 1 - 5
(64 - 65)
15-05-19 18:00 Dianalund 1 - Eggeslevmagle 8 - Petanque bane 2 3 - 3
(64 - 60)
15-05-19 18:30 Vallekilde-Hørve 1 - Kalundborg 7 - Petanqie bane 1 4 - 2
(64 - 47)
16-05-19 18:00 Kalundborg 3 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Petanque bane 3 4 - 2
(64 - 60)
16-05-19 18:00 Tømmerup 1 - Kalundborg 4 - Petanque bane 2 4 - 2
(64 - 62)
16-05-19 18:00 Vetterslev Høm 6 - Hulby 5 - Petanque bane 2 4 - 2
(64 - 53)
16-05-19 18:00 Hulby 3 - Eggeslevmagle 9 - Petanquebanerne 4 - 2
(68 - 54)
20-05-19 18:00 Hulby 1 - Eggeslevmagle 8 2 - 4
(51 - 66)
20-05-19 18:00 Petanque Odsherred - Tømmerup 1 3 - 3
(71 - 55)
21-05-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Kalundborg 7 - Petanque bane 1 3 - 3
(70 - 53)
21-05-19 18:00 Vetterslev Høm 5 - Hulby 3 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 43)
22-05-19 18:00 Dianalund 3 - Eggeslevmagle 5 - Petanque bane 3 3 - 3
(63 - 59)
22-05-19 18:00 Vetterslev Høm 3 - Eggeslevmagle 9 - Petanque bane 3 5 - 1
(75 - 51)
22-05-19 18:00 Team VP 5 - Kalundborg 3 - Petanque bane 4 4 - 2
(65 - 62)
22-05-19 18:00 Vetterslev Høm 4 - Eggeslevmagle 4 - Petanque bane 3 3 - 3
(61 - 59)
22-05-19 18:00 Team VP 3 - Hjembæk 3 - Petanque bane 1 4 - 2
(62 - 49)
22-05-19 18:00 Team VP 4 - Holbæk 3 - Petanque bane 2 3 - 3
(67 - 46)
22-05-19 18:00 Gørslev - Eggeslevmagle 7 - Petanque bane 1 5 - 1
(75 - 56)
23-05-19 14:00 Svebølle 2 - Vallekilde-Hørve 1 - Petanque bane 1 1 - 5
(44 - 73)
23-05-19 18:00 Lumsås - Kalundborg 4 - Petanque 5 - 1
(76 - 44)
23-05-19 18:00 Svebølle 1 - Ugerløse IF 2 - Petanque bane 1 0 - 6
(46 - 78)
23-05-19 18:00 Hulby 6 - Dianalund 1 - Petanquebanerne 5 - 1
(75 - 44)
23-05-19 18:00 Hulby 5 - Bukkerup - Petanquebanerne 3 - 3
(54 - 58)
23-05-19 18:00 Vetterslev Høm 6 - Dianalund 4 - Petanque bane 2 2 - 4
(62 - 65)
27-05-19 18:00 Petanque Odsherred - Lumsås 6 - 0
(78 - 34)
27-05-19 18:30 Ugerløse IF 2 - Team VP 4 - Petanque bane 2 4 - 2
(62 - 37)
27-05-19 18:30 Bukkerup - Vetterslev Høm 6 5 - 1
(73 - 44)
28-05-19 18:00 Kalundborg 5 - Holbæk 3 - Petanque bane 1 0 - 6
(40 - 78)
28-05-19 18:00 Kalundborg 7 - Kalundborg 3 - Petanque bane 3 1 - 5
(36 - 75)
28-05-19 18:00 Vetterslev Høm 5 - Vetterslev Høm 3 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 26)
28-05-19 18:00 Eggeslevmagle 9 - Eggeslevmagle 5 - Petanquebaner 3 - 3
(67 - 59)
28-05-19 18:00 Eggeslevmagle 8 - Eggeslevmagle 4 - Petanquebaner 0 - 6
(33 - 78)
29-05-19 18:00 Dianalund 1 - Vetterslev Høm 4 - Petanque bane 2 5 - 1
(70 - 49)
29-05-19 18:00 Eggeslevmagle 7 - Dianalund 4 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 64)
29-05-19 18:30 Vallekilde-Hørve 1 - Team VP 5 - Petanqie bane 1 4 - 2
(75 - 51)
30-05-19 14:00 Svebølle 2 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(57 - 65)
30-05-19 18:00 Hulby 6 - Hulby 1 - Petanquebanerne 3 - 3
(61 - 63)
30-05-19 18:00 Hulby 3 - Dianalund 3 - Petanquebanerne 2 - 4
(59 - 70)
30-05-19 18:00 Svebølle 1 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Petanque bane 1 5 - 1
(73 - 57)
30-05-19 18:00 Kalundborg 4 - Hjembæk 3 - Petanque bane 4 4 - 2
(61 - 47)
30-05-19 18:00 Tømmerup 1 - Team VP 3 - Petanque bane 2 5 - 1
(76 - 32)
30-05-19 18:00 Hulby 5 - Gørslev - Petanquebanerne 4 - 2
(57 - 44)
03-06-19 18:00 Hulby 1 - Dianalund 1 5 - 1
(67 - 36)
03-06-19 18:00 Eggeslevmagle 4 - Hulby 6 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 27)
04-06-19 18:00 Eggeslevmagle 5 - Vetterslev Høm 5 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 50)
04-06-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Vallekilde-Hørve 1 - Petanque bane 1 3 - 3
(56 - 53)
04-06-19 18:00 Gørslev - Bukkerup - Petanque bane 1 4 - 2
(73 - 54)
04-06-19 18:30 Holbæk 3 - Svebølle 1 - Petanque bane 1 5 - 1
(75 - 40)
04-06-19 19:00 Hjembæk 3 - Petanque Odsherred 3 - 3
(68 - 61)
05-06-19 18:00 Team VP 3 - Kalundborg 4 - Petanque bane 1 5 - 1
(76 - 42)
05-06-19 18:00 Team VP 4 - Kalundborg 5 - Petanque bane 2 6 - 0
(78 - 24)
05-06-19 18:00 Team VP 5 - Kalundborg 7 - Petanque bane 4 5 - 1
(76 - 58)
05-06-19 18:00 Vetterslev Høm 3 - Hulby 3 - Petanque bane 3 3 - 3
(66 - 59)
05-06-19 18:00 Dianalund 3 - Eggeslevmagle 9 - Petanque bane 3 5 - 1
(73 - 54)
05-06-19 18:00 Vetterslev Høm 4 - Eggeslevmagle 8 - Petanque bane 3 3 - 3
(66 - 57)
05-06-19 18:00 Dianalund 4 - Hulby 5 - Petanque bane 4 5 - 1
(74 - 44)
06-06-19 15:00 Kalundborg 3 - Svebølle 2 - Petanque bane 3 6 - 0
(78 - 42)
06-06-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Ugerløse IF 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(63 - 67)
06-06-19 18:00 Lumsås - Tømmerup 1 - Petanque 4 - 2
(68 - 47)
06-06-19 18:00 Vetterslev Høm 6 - Eggeslevmagle 7 - Petanque bane 2 6 - 0
(78 - 24)
10-06-19 18:00 Petanque Odsherred - Kalundborg 4 4 - 2
(65 - 48)
10-06-19 18:30 Ugerløse IF 2 - Holbæk 3 - Petanque bane 2 3 - 3
(49 - 61)
10-06-19 18:30 Bukkerup - Dianalund 4 4 - 2
(66 - 52)
11-06-19 18:00 Vetterslev Høm 5 - Eggeslevmagle 9 - Petanque bane 1 3 - 3
(63 - 42)
12-06-19 18:00 Dianalund 3 - Vetterslev Høm 3 - Petanque bane 3 3 - 3
(75 - 58)
12-06-19 18:00 Vetterslev Høm 4 - Hulby 1 - Petanque bane 3 4 - 2
(61 - 54)
12-06-19 18:00 Dianalund 1 - Eggeslevmagle 4 - Petanque bane 2 1 - 5
(44 - 77)
12-06-19 18:00 Team VP 4 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(68 - 58)
12-06-19 18:00 Team VP 5 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Petanque bane 4 2 - 4
(53 - 66)
12-06-19 18:00 Team VP 3 - Lumsås - Petanque bane 1 2 - 4
(56 - 70)
12-06-19 18:30 Vallekilde-Hørve 1 - Kalundborg 3 - Petanqie bane 1 2 - 4
(55 - 61)
13-06-19 14:00 Svebølle 2 - Kalundborg 7 - Petanque bane 1 3 - 3
(60 - 66)
13-06-19 18:00 Svebølle 1 - Kalundborg 5 - Petanque bane 1 4 - 2
(63 - 60)
13-06-19 18:00 Tømmerup 1 - Hjembæk 3 - Petanque bane 2 3 - 3
(68 - 59)
13-06-19 18:00 Hulby 6 - Eggeslevmagle 8 - Petanquebanerne 4 - 2
(67 - 70)
13-06-19 18:00 Hulby 3 - Eggeslevmagle 5 - Petanquebanerne 2 - 4
(48 - 67)
13-06-19 18:00 Hulby 5 - Eggeslevmagle 7 - Petanquebanerne 5 - 1
(71 - 56)
13-06-19 18:00 Vetterslev Høm 6 - Gørslev - Petanque bane 2 2 - 4
(46 - 66)
17-06-19 18:00 Hulby 1 - Eggeslevmagle 4 3 - 3
(61 - 59)
17-06-19 18:00 Petanque Odsherred - Team VP 3 3 - 3
(68 - 60)
18-06-19 18:00 Kalundborg 5 - Ugerløse IF 2 - Petanque bane 1 2 - 4
(57 - 60)
18-06-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Kalundborg 3 - Petanque bane 1 3 - 3
(60 - 58)
18-06-19 18:00 Kalundborg 7 - Vallekilde-Hørve 1 - Petanque bane 3 3 - 3
(56 - 60)
18-06-19 18:00 Eggeslevmagle 8 - Dianalund 1 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 63)
18-06-19 18:00 Eggeslevmagle 9 - Hulby 3 - Petanquebaner 5 - 1
(75 - 36)
18-06-19 18:00 Vetterslev Høm 5 - Dianalund 3 - Petanque bane 1 6 - 0
(78 - 54)
18-06-19 18:00 Gørslev - Dianalund 4 - Petanque bane 1 3 - 3
(66 - 45)
19-06-19 18:00 Vetterslev Høm 3 - Eggeslevmagle 5 - Petanque bane 3 6 - 0
(78 - 42)
20-06-19 14:00 Svebølle 2 - Team VP 5 - Petanque bane 1 5 - 1
(75 - 42)
20-06-19 18:00 Svebølle 1 - Team VP 4 - Petanque bane 1 2 - 4
(64 - 66)
20-06-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Holbæk 3 - Petanque bane 1 0 - 6
(33 - 78)
20-06-19 18:00 Lumsås - Hjembæk 3 - Petanque 4 - 2
(64 - 51)
20-06-19 18:00 Kalundborg 4 - Tømmerup 1 - Petanque bane 4 5 - 1
(68 - 50)
20-06-19 18:00 Hulby 6 - Vetterslev Høm 4 - Petanquebanerne 3 - 3
(60 - 53)
20-06-19 18:00 Eggeslevmagle 8 - Hulby 1 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 51)
20-06-19 18:00 Hulby 5 - Vetterslev Høm 6 - Petanquebanerne 4 - 2
(63 - 56)
24-06-19 18:00 Eggeslevmagle 4 - Vetterslev Høm 4 - Petanquebaner 3 - 3
(72 - 46)
24-06-19 18:30 Ugerløse IF 2 - Svebølle 1 - Petanque bane 2 4 - 2
(65 - 38)
24-06-19 18:30 Bukkerup - Hulby 5 5 - 1
(66 - 48)
25-06-19 18:00 Kalundborg 5 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Petanque bane 1 4 - 2
(60 - 37)
25-06-19 18:00 Kalundborg 7 - Nykøbing Sj. Petanque Klub 2 - Petanque bane 3 2 - 4
(64 - 68)
25-06-19 18:00 Eggeslevmagle 5 - Dianalund 3 - Petanquebaner 1 - 5
(54 - 72)
25-06-19 18:00 Eggeslevmagle 9 - Vetterslev Høm 3 - Petanquebaner 2 - 4
(48 - 68)
25-06-19 18:30 Holbæk 3 - Team VP 4 - Petanque bane 1 4 - 2
(69 - 49)
25-06-19 19:00 Hjembæk 3 - Team VP 3 3 - 3
(67 - 55)
26-06-19 14:00 Vallekilde-Hørve 1 - Svebølle 2 - Petanqie bane 1 4 - 2
(74 - 61)
26-06-19 18:00 Dianalund 1 - Hulby 6 - Petanque bane 2 4 - 2
(61 - 64)
26-06-19 18:00 Dianalund 4 - Vetterslev Høm 6 - Petanque bane 4 5 - 1
(77 - 53)
26-06-19 18:00 Eggeslevmagle 7 - Gørslev - Petanquebaner 1 - 5
(37 - 76)
27-06-19 18:00 Hulby 3 - Vetterslev Høm 5 - Petanquebanerne 0 - 6
(42 - 78)
27-06-19 18:00 Kalundborg 3 - Team VP 5 - Petanque bane 3 5 - 1
(75 - 43)
27-06-19 18:00 Kalundborg 4 - Lumsås - Petanque bane 4 3 - 3
(65 - 65)
27-06-19 18:00 Tømmerup 1 - Petanque Odsherred - Petanque bane 2 3 - 3
(55 - 60)
01-07-19 18:00 Eggeslevmagle 7 - Bukkerup - Petanquebaner 0 - 6
(30 - 78)
02-07-19 18:00 Nykøbing Sj. Petanque Klub 1 - Kalundborg 5 - Petanque bane 1 5 - 1
(69 - 55)

Til toppen