Pulje 1 - U10B drenge

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40564

Stilling 8-mands efterårsturnering for børn og unge
U10B drenge
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Vemmelev SG&I 7 7 0 0 62-19 21
2. Tuse IF 7 5 1 1 43-22 16
3. Lynge-Broby IF 7 5 1 1 44-32 16
4. Høng GF 7 4 0 3 25-21 12
5. B 73, Slagelse 1 7 2 1 4 27-41 7
6. Skælskør B&I 7 2 0 5 30-42 6
7. FC Storebælt 7 1 1 5 18-34 4
8. Hg Fodbold 1 7 0 0 7 16-54 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U10B drenge
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U10B drenge
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40564

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U10B drenge
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 20-08-19 17:00 Skælskør B&I - Vemmelev SG&I 5 - 12
Tirsdag 20-08-19 17:00 B 73, Slagelse 1 - Lynge-Broby IF 5 - 7
Torsdag 22-08-19 18:00 Tuse IF - FC Storebælt 9 - 0
Lørdag 24-08-19 10:00 Hg Fodbold 1 - Høng GF 0 - 3
Torsdag 29-08-19 17:30 Lynge-Broby IF - Tuse IF 6 - 6
Lørdag 31-08-19 10:00 Vemmelev SG&I - B 73, Slagelse 1 9 - 3
Lørdag 31-08-19 11:00 FC Storebælt - Hg Fodbold 1 7 - 2
Søndag 01-09-19 10:00 Høng GF - Skælskør B&I 6 - 4
Tirsdag 03-09-19 17:00 B 73, Slagelse 1 - Høng GF 2 - 6
Torsdag 05-09-19 18:00 Tuse IF - Vemmelev SG&I 3 - 5
Lørdag 07-09-19 10:00 Hg Fodbold 1 - Skælskør B&I 3 - 6
Lørdag 07-09-19 11:00 FC Storebælt - Lynge-Broby IF 4 - 6
Tirsdag 10-09-19 17:00 Skælskør B&I - B 73, Slagelse 1 5 - 6
Fredag 13-09-19 17:30 Lynge-Broby IF - Hg Fodbold 1 10 - 4
Lørdag 14-09-19 10:00 Vemmelev SG&I - FC Storebælt 8 - 2
Søndag 15-09-19 10:00 Høng GF - Tuse IF 4 - 7
Torsdag 19-09-19 17:30 Lynge-Broby IF - Vemmelev SG&I 4 - 9
Torsdag 19-09-19 17:45 Tuse IF - Skælskør B&I 6 - 4
Lørdag 21-09-19 10:00 Hg Fodbold 1 - B 73, Slagelse 1 4 - 8
Lørdag 21-09-19 11:00 FC Storebælt - Høng GF 0 - 3
Tirsdag 24-09-19 17:00 Skælskør B&I - FC Storebælt 4 - 3
Tirsdag 24-09-19 18:00 B 73, Slagelse 1 - Tuse IF 1 - 8
Lørdag 28-09-19 10:00 Vemmelev SG&I - Hg Fodbold 1 16 - 1
Søndag 29-09-19 10:00 Høng GF - Lynge-Broby IF 2 - 5
Torsdag 03-10-19 17:30 Lynge-Broby IF - Skælskør B&I 6 - 2
Lørdag 05-10-19 10:00 Vemmelev SG&I - Høng GF 3 - 1
Lørdag 05-10-19 11:00 FC Storebælt - B 73, Slagelse 1 2 - 2
Søndag 06-10-19 10:30 Tuse IF - Hg Fodbold 1 4 - 2

Til toppen