Oldboys +32/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands Forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111594

Komplet kampprogram


Oldboys +32/C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-04-21 Kirke Helsinge IF - Boeslunde
Mandag 12-04-21 19:00 Dianalund If - Stenlille If 5 - 2
Mandag 12-04-21 19:00 Hashøj If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 3 - 1
Mandag 12-04-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 4
Tirsdag 13-04-21 18:30 Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If 1 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 13-04-21 19:00 Årby G&I - Rørby-Værslev if 0 - 3
Tirsdag 13-04-21 19:00 B 73, Slagelse - Tølløse Old Boys 1 - 0
Onsdag 14-04-21 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Lynge-Broby If 2 - 1
Mandag 19-04-21 19:00 Boeslunde - Skælskør B&I - Hal 1 4 - 1
Mandag 19-04-21 19:00 Tølløse Old Boys - Hashøj If 3 - 0
Mandag 19-04-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Dianalund If 4 - 0
Mandag 19-04-21 19:15 Rørby-Værslev if - Svallerup-Bjerge G & IF 3 - 2
Mandag 19-04-21 19:30 Lynge-Broby If - Kirke Helsinge IF 1 - 7
Tirsdag 20-04-21 19:00 Skælskør B&I - B 92 - Slagelse 2 - 5
Tirsdag 20-04-21 19:00 Raklev - Svebølle 4 - 2
Tirsdag 20-04-21 19:00 Årby G&I - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 4
Torsdag 22-04-21 18:00 B 92 - Slagelse - Bringstrup Sigersted If 1 2 - 0
Mandag 26-04-21 19:00 Hashøj If - B 73, Slagelse 3 - 0
Mandag 26-04-21 19:00 Dianalund If - Tølløse Old Boys 4 - 4
Mandag 26-04-21 19:30 Lynge-Broby If - B 92 - Slagelse 1 - 3
Tirsdag 27-04-21 18:30 Svebølle - Årby G&I 10 - 1
Tirsdag 27-04-21 19:00 Raklev - Buerup/reerslev If 5 - 0
Onsdag 28-04-21 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Boeslunde 1 - 4
Onsdag 28-04-21 19:00 Stenlille If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 1 - 8
Mandag 03-05-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Raklev 2 - 2
Mandag 03-05-21 19:00 Tølløse Old Boys - Stenlille If 4 - 2
Mandag 03-05-21 19:00 Dianalund If - Hashøj If 6 - 5
Mandag 03-05-21 19:00 Boeslunde - Lynge-Broby If - Hal 1 8 - 0
Tirsdag 04-05-21 18:30 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i 5 - 1
Tirsdag 04-05-21 19:00 B 73, Slagelse - Fodboldklubben Sorø Freja 2 4 - 3
Tirsdag 04-05-21 19:00 Kirke Helsinge IF - B 92 - Slagelse 1 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 05-05-21 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Skælskør B&I 3 - 0
Mandag 10-05-21 18:00 Boeslunde - B 92 - Slagelse 2 - 2
Mandag 10-05-21 19:00 Røsnæs Sg&i - Raklev 1 - 4
Mandag 10-05-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Tølløse Old Boys 5 - 3
Mandag 10-05-21 19:00 Hashøj If - Stenlille If 4 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 11-05-21 18:00 Buerup/reerslev If - Årby G&I 3 - 0
Tirsdag 11-05-21 18:30 Svebølle - Svallerup-Bjerge G & IF 11 - 2
Tirsdag 11-05-21 19:00 B 73, Slagelse - Dianalund If 9 - 2
Tirsdag 11-05-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Bringstrup Sigersted If 1 12 - 1
Onsdag 12-05-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Rørby-Værslev if 3 - 3
Mandag 17-05-21 19:00 Boeslunde - Kirke Helsinge IF - Hal 1 1 - 4
Mandag 17-05-21 19:00 Tølløse Old Boys - B 73, Slagelse 1 - 3
Mandag 17-05-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Hashøj If 1 - 0
Mandag 17-05-21 19:30 Lynge-Broby If - Bringstrup Sigersted If 1 0 - 1
Tirsdag 18-05-21 18:30 Svallerup-Bjerge G & IF - Raklev 2 - 6
Tirsdag 18-05-21 19:00 Årby G&I - Røsnæs Sg&i 1 - 4
Onsdag 19-05-21 19:00 Stenlille If - Dianalund If 4 - 0
Torsdag 20-05-21 18:00 B 92 - Slagelse - Skælskør B&I 3 - 1
Torsdag 20-05-21 18:00 Buerup/reerslev If - Svebølle 2 - 5
Mandag 24-05-21 19:00 Dianalund If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 2 - 3
Tirsdag 25-05-21 18:30 Svebølle - Hvidebæk Idrætsforening 3 - 2
Tirsdag 25-05-21 19:00 B 73, Slagelse - Stenlille If 3 - 1
Tirsdag 25-05-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Lynge-Broby If 1 - 0
Onsdag 26-05-21 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - B 92 - Slagelse 1 - 4
Onsdag 26-05-21 19:15 Rørby-Værslev if - Buerup/reerslev If 2 - 3
Torsdag 27-05-21 19:00 Skælskør B&I - Boeslunde 4 - 3
Mandag 31-05-21 18:00 Buerup/reerslev If - Røsnæs Sg&i 4 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 31-05-21 19:00 Tølløse Old Boys - Dianalund If 3 - 0
Mandag 31-05-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Stenlille If 11 - 2
Mandag 31-05-21 19:00 Boeslunde - Bringstrup Sigersted If 1 - Hal 1 4 - 0
Tirsdag 01-06-21 19:00 Raklev - Årby G&I 2 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 01-06-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Skælskør B&I 3 - 0
Tirsdag 01-06-21 19:00 B 73, Slagelse - Hashøj If 1 - 2
Onsdag 02-06-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svallerup-Bjerge G & IF 7 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 03-06-21 18:00 B 92 - Slagelse - Lynge-Broby If 3 - 0
Mandag 07-06-21 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja 2 - B 73, Slagelse 2 - 6
Mandag 07-06-21 19:00 Hashøj If - Dianalund If 5 - 0
Onsdag 09-06-21 19:00 Årby G&I - Svallerup-Bjerge G & IF 4 - 1
Onsdag 09-06-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Buerup/reerslev If 1 - 0
Onsdag 09-06-21 19:00 Stenlille If - Tølløse Old Boys 1 - 5
Torsdag 10-06-21 18:00 B 92 - Slagelse - Kirke Helsinge IF 3 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 10-06-21 19:00 Skælskør B&I - Bringstrup Sigersted If 1 0 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 14-06-21 18:30 Svebølle - Røsnæs Sg&i 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 14-06-21 19:00 Tølløse Old Boys - Fodboldklubben Sorø Freja 2 3 - 0
Mandag 14-06-21 19:00 Dianalund If - B 73, Slagelse 2 - 12
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 14-06-21 19:30 Lynge-Broby If - Skælskør B&I 3 - 0
Tirsdag 15-06-21 19:00 Rørby-Værslev if - Raklev 2 - 2
Tirsdag 15-06-21 19:00 B 92 - Slagelse - Boeslunde 2 - 2
Onsdag 16-06-21 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Kirke Helsinge IF 2 - 7
Onsdag 16-06-21 19:00 Stenlille If - Hashøj If 1 - 6
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Lørdag 19-06-21 13:00 Rørby-Værslev if - Svebølle 0 - 3
Mandag 21-06-21 18:00 Røsnæs Sg&i - Rørby-Værslev if 3 - 8
Mandag 21-06-21 18:30 Hashøj If - Tølløse Old Boys 2 - 2
Tirsdag 22-06-21 19:00 Lynge-Broby If - Boeslunde 0 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Aflyst pga Sct. Hans
Skriv selv
Onsdag 23-06-21 19:00 Stenlille If - B 73, Slagelse 0 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 24-06-21 19:00 Skælskør B&I - Kirke Helsinge IF 0 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Tirsdag 29-06-21 19:00 Skælskør B&I - Lynge-Broby If 0 - 3

Til toppen