U10 drenge C/D | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands forårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111713

Komplet kampprogram


U10 drenge C/D

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-04-21 18:00 Jyderup Boldklub - Fk Odsherred 7 - 3
Torsdag 15-04-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja 3 - 3
Torsdag 15-04-21 17:00 Vipperød Boldklub - Gislinge 3 - 0
Søndag 18-04-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Benløse IF 15 - 0
Mandag 19-04-21 17:30 Gislinge - Gevninge Idrætsforening 0 - 15
Lørdag 24-04-21 10:00 Fk Odsherred - Vipperød Boldklub - Fodbold, 8-mands 5 - 2
Søndag 25-04-21 10:00 Benløse IF - Stillinge Idrætsforening 9 - 3
Søndag 25-04-21 12:00 Vemmelev - B 73, Slagelse 1 - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 3 - 4
Mandag 26-04-21 17:30 Gislinge - Fk Odsherred 0 - 5
Mandag 26-04-21 18:00 Jyderup Boldklub - Gevninge Idrætsforening
Onsdag 28-04-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Benløse IF 9 - 4
Torsdag 29-04-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Vemmelev 1 - 12
NB!
Kamp udsat
Mandag 03-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Benløse IF - Fodbold, 8-mands
Torsdag 06-05-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - B 73, Slagelse 1 1 - 9
Torsdag 06-05-21 17:00 Vipperød Boldklub - Jyderup Boldklub 0 - 6
Lørdag 08-05-21 10:00 Gevninge Idrætsforening - Fk Odsherred 7 - 1
Lørdag 08-05-21 12:00 Vemmelev - Fodboldklubben Sorø Freja - 8-mands kunstgræsbane - bane 2 9 - 4
Mandag 10-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Stillinge Idrætsforening - Fodbold, 8-mands 7 - 2
Mandag 10-05-21 18:00 Jyderup Boldklub - Gislinge 7 - 1
Lørdag 15-05-21 10:00 Gevninge Idrætsforening - Vipperød Boldklub 14 - 1
Søndag 16-05-21 10:00 Benløse IF - Vemmelev
Søndag 16-05-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Fodboldklubben Sorø Freja
Mandag 17-05-21 17:30 Gislinge - Vipperød Boldklub
Lørdag 22-05-21 10:00 Fk Odsherred - Jyderup Boldklub - Fodbold, 8-mands
Søndag 23-05-21 10:00 Benløse IF - B 73, Slagelse 1
Søndag 23-05-21 12:00 Vemmelev - Svebølle/Buerup/Reerslev - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Mandag 24-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Fodboldklubben Sorø Freja - Fodbold, 8-mands
Torsdag 27-05-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Benløse IF
Torsdag 27-05-21 17:00 Vipperød Boldklub - Fk Odsherred
Lørdag 29-05-21 10:00 Gevninge Idrætsforening - Gislinge
Søndag 30-05-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Vemmelev
Mandag 31-05-21 18:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - B 73, Slagelse 1 - Fodbold, 8-mands
Onsdag 02-06-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Stillinge Idrætsforening
Lørdag 05-06-21 10:00 B 73, Slagelse 1 - Svebølle/Buerup/Reerslev
Lørdag 05-06-21 10:00 Gevninge Idrætsforening - Jyderup Boldklub
Lørdag 05-06-21 10:00 Fk Odsherred - Gislinge - Fodbold, 8-mands
Søndag 06-06-21 10:00 Benløse IF - Fodboldklubben Sorø Freja
Søndag 06-06-21 12:00 Vemmelev - Stillinge Idrætsforening - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Mandag 07-06-21 18:00 Jyderup Boldklub - Vipperød Boldklub
Onsdag 09-06-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Vemmelev
Lørdag 12-06-21 10:00 Fk Odsherred - Gevninge Idrætsforening - Fodbold, 8-mands
Søndag 13-06-21 10:00 Benløse IF - Svebølle/Buerup/Reerslev
Søndag 13-06-21 12:00 B 73, Slagelse 1 - Stillinge Idrætsforening
Mandag 14-06-21 17:30 Gislinge - Jyderup Boldklub
Onsdag 16-06-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - B 73, Slagelse 1
Torsdag 17-06-21 17:00 Stillinge Idrætsforening - Svebølle/Buerup/Reerslev
Torsdag 17-06-21 17:00 Vipperød Boldklub - Gevninge Idrætsforening
Lørdag 19-06-21 12:00 Vemmelev - Benløse IF - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
Mandag 21-06-21 17:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Svebølle/Buerup/Reerslev
Lørdag 26-06-21 11:00 Svebølle/Buerup/Reerslev - Vemmelev - Fodbold, 8-mands

Til toppen