C-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2022
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Benn Uhrenholt Tlf: 50952667 / 50952667
Søren Westmark Larsen Tlf: 20965726 / 20965726
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=118346

Komplet kampprogram


C-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 25-04-22 18:30 Østrup 4 - Blære IF 3 0 - 6
(24 - 78)
Mandag 25-04-22 18:30 Gug Petanque 11 - Vedsted 5
Mandag 25-04-22 18:30 Skæve If. 2 - Skæve If. 4 3 - 3
(55 - 49)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Lyngså Petanqueklub 2 - Østervrå IF 1 1 - 5
(49 - 76)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Arentsminde IF 4 - Mou IF 1 3 - 3
(71 - 62)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Farsø 2 - Aars 4 3 - 3
(72 - 67)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Aars 3 - Arden 3 - Petanquebaner 3 - 3
(62 - 61)
Onsdag 27-04-22 18:30 Østrup 3 - Haverslev 1 6 - 0
(78 - 45)
Onsdag 27-04-22 18:30 Aars 2 - Bislev IF 1 - Petanquebaner 2 - 4
(46 - 66)
Onsdag 27-04-22 18:30 Løgstør If. 2 - Farstrup BK 1 4 - 2
(62 - 54)
Onsdag 27-04-22 18:30 Tranum 2 - Østrup 6 5 - 1
(69 - 44)
Onsdag 27-04-22 18:30 LKB Gistrup 2 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(73 - 49)
Onsdag 27-04-22 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Hørby PPK - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 33)
Torsdag 28-04-22 18:30 Farsø 3 - Gundersted 1 3 - 3
(72 - 61)
Torsdag 28-04-22 18:30 Hornum 3 - Farstrup BK 2 4 - 2
(73 - 54)
Mandag 02-05-22 18:30 Bislev IF 1 - Tranum 2 4 - 2
(62 - 60)
Mandag 02-05-22 18:30 Østrup 6 - Farstrup BK 1 2 - 4
(56 - 71)
Mandag 02-05-22 18:30 Skæve If. 4 - Lyngså Petanqueklub 2 5 - 1
(73 - 48)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Østervrå IF 1 - Jerslev-Sterup 1 - Petanquebaner 4 - 2
(74 - 62)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Mou IF 1 - LKB Gistrup 2 4 - 2
(59 - 58)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Løgstør If. 2 - Aars 2 3 - 3
(59 - 58)
Tirsdag 03-05-22 18:30 Gundersted 1 - Aars 3 2 - 4
(55 - 60)
Onsdag 04-05-22 18:30 Arden 3 - Østrup 3 2 - 4
(61 - 61)
Onsdag 04-05-22 18:30 Haverslev 1 - Farsø 3 2 - 4
(56 - 61)
Onsdag 04-05-22 18:30 Blære IF 3 - Farsø 2 4 - 2
(72 - 43)
Onsdag 04-05-22 18:30 Vedsted 5 - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner 1 - 5
(34 - 73)
Onsdag 04-05-22 18:30 Hørby PPK - Skæve If. 2 - Petanquebaner 2 - 4
(53 - 66)
Torsdag 05-05-22 18:30 Aars 4 - Hornum 3 - Petanquebaner 5 - 1
(72 - 49)
Mandag 09-05-22 18:30 Bislev IF 1 - Løgstør If. 2 6 - 0
(78 - 29)
Mandag 09-05-22 18:30 Østrup 4 - Hornum 3 1 - 5
(32 - 74)
Mandag 09-05-22 18:30 Skæve If. 4 - Hørby PPK 4 - 2
(69 - 46)
Mandag 09-05-22 18:30 Skæve If. 2 - Østervrå IF 1 3 - 3
(54 - 67)
Mandag 09-05-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Vedsted 5 3 - 3
(59 - 58)
Tirsdag 10-05-22 18:30 Arentsminde IF 4 - Gug Petanque 11 3 - 3
(53 - 55)
Tirsdag 10-05-22 18:30 Farsø 2 - Farstrup BK 2 3 - 3
(65 - 62)
Tirsdag 10-05-22 18:30 Gundersted 1 - Haverslev 1 2 - 4
(40 - 64)
Onsdag 11-05-22 18:30 Østrup 3 - Aars 3 3 - 3
(48 - 57)
Onsdag 11-05-22 18:30 Farstrup BK 1 - Tranum 2 5 - 1
(77 - 49)
Onsdag 11-05-22 18:30 Aars 2 - Østrup 6 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 45)
Onsdag 11-05-22 18:30 LKB Gistrup 6 - Mou IF 1 4 - 2
(62 - 61)
Onsdag 11-05-22 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Lyngså Petanqueklub 2 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 47)
Torsdag 12-05-22 18:30 Aars 4 - Blære IF 3 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 67)
Torsdag 12-05-22 18:30 Farsø 3 - Arden 3 4 - 2
(58 - 48)
Mandag 16-05-22 18:30 Østrup 6 - Bislev IF 1 1 - 5
(55 - 75)
Mandag 16-05-22 18:30 Skæve If. 2 - Jerslev-Sterup 1 4 - 2
(63 - 59)
Mandag 16-05-22 18:30 Gug Petanque 11 - Mou IF 1 4 - 2
(70 - 61)
Mandag 16-05-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Arentsminde IF 4 4 - 2
(70 - 60)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Lyngså Petanqueklub 2 - Hørby PPK 4 - 2
(70 - 63)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Østervrå IF 1 - Skæve If. 4 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 67)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Aars 3 - Haverslev 1 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 35)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Farstrup BK 2 - Aars 4 1 - 5
(46 - 73)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Farsø 2 - Østrup 4
Onsdag 18-05-22 18:30 Tranum 2 - Løgstør If. 2 2 - 4
(56 - 66)
Onsdag 18-05-22 18:30 Arden 3 - Gundersted 1 1 - 5
(58 - 68)
Onsdag 18-05-22 18:30 Aars 2 - Farstrup BK 1 - Petanquebaner 2 - 4
(44 - 66)
Onsdag 18-05-22 18:30 Vedsted 5 - LKB Gistrup 6 - Petanquebaner 2 - 4
(52 - 73)
Torsdag 19-05-22 18:30 Farsø 3 - Østrup 3 4 - 2
(68 - 49)
Torsdag 19-05-22 18:30 Hornum 3 - Blære IF 3 1 - 5
(41 - 76)
Mandag 23-05-22 18:00 LKB Gistrup 6 - Gug Petanque 11 2 - 4
(57 - 70)
Tirsdag 24-05-22 18:30 Farstrup BK 2 - Østrup 4 4 - 2
(64 - 43)
Mandag 30-05-22 18:30 Østrup 4 - Aars 4 4 - 2
(69 - 50)
Mandag 30-05-22 18:30 Gug Petanque 11 - LKB Gistrup 2 6 - 0
(78 - 41)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Arentsminde IF 4 - LKB Gistrup 6 5 - 1
(67 - 49)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Mou IF 1 - Vedsted 5 1 - 5
(42 - 68)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Lyngså Petanqueklub 2 - Skæve If. 2 1 - 5
(52 - 75)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Aars 3 - Farsø 3 - Petanquebaner 3 - 3
(46 - 56)
Tirsdag 31-05-22 18:30 Løgstør If. 2 - Østrup 6 2 - 4
(56 - 66)
Onsdag 01-06-22 18:30 Tranum 2 - Aars 2 4 - 2
(66 - 44)
Onsdag 01-06-22 18:30 Farstrup BK 1 - Bislev IF 1 1 - 5
(48 - 77)
Onsdag 01-06-22 18:30 Østrup 3 - Gundersted 1 4 - 2
(58 - 50)
Onsdag 01-06-22 18:30 Haverslev 1 - Arden 3 4 - 2
(73 - 49)
Onsdag 01-06-22 18:30 Blære IF 3 - Farstrup BK 2 5 - 1
(76 - 39)
Onsdag 01-06-22 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Skæve If. 4 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 62)
Onsdag 01-06-22 18:30 Hørby PPK - Østervrå IF 1 - Petanquebaner 1 - 5
(35 - 77)
Torsdag 02-06-22 18:30 Hornum 3 - Farsø 2 3 - 3
(66 - 59)
Mandag 13-06-22 18:30 Bislev IF 1 - Aars 2 4 - 2
(72 - 43)
Mandag 13-06-22 18:30 Østrup 6 - Tranum 2 6 - 0
(78 - 47)
Mandag 13-06-22 18:30 Skæve If. 4 - Skæve If. 2 3 - 3
(66 - 60)
Mandag 13-06-22 18:30 LKB Gistrup 6 - LKB Gistrup 2 6 - 0
(78 - 39)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Østervrå IF 1 - Lyngså Petanqueklub 2 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 47)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Mou IF 1 - Arentsminde IF 4 2 - 4
(45 - 70)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Farstrup BK 1 - Løgstør If. 2 4 - 2
(58 - 67)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Gundersted 1 - Farsø 3 1 - 5
(46 - 73)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Farstrup BK 2 - Hornum 3 3 - 3
(68 - 61)
Onsdag 15-06-22 18:30 Blære IF 3 - Østrup 4 6 - 0
(78 - 43)
Onsdag 15-06-22 18:30 Arden 3 - Aars 3 3 - 3
(57 - 63)
Onsdag 15-06-22 18:30 Haverslev 1 - Østrup 3 4 - 2
(64 - 43)
Onsdag 15-06-22 18:30 Hørby PPK - Jerslev-Sterup 1 - Petanquebaner 2 - 4
(39 - 64)
Onsdag 15-06-22 18:30 Vedsted 5 - Gug Petanque 11 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 65)
Torsdag 16-06-22 18:30 Aars 4 - Farsø 2 - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 66)
Mandag 20-06-22 18:30 Østrup 4 - Farstrup BK 2
Mandag 20-06-22 18:30 Gug Petanque 11 - LKB Gistrup 6
Mandag 20-06-22 18:30 Skæve If. 2 - Hørby PPK 4 - 2
(67 - 46)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Lyngså Petanqueklub 2 - Skæve If. 4 0 - 6
(29 - 78)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Arentsminde IF 4 - Vedsted 5 5 - 1
(70 - 46)
Tirsdag 21-06-22 18:30 Farsø 2 - Blære IF 3
Tirsdag 21-06-22 18:30 Aars 3 - Gundersted 1 - Petanquebaner
Onsdag 22-06-22 18:30 Østrup 3 - Arden 3
Onsdag 22-06-22 18:30 Farstrup BK 1 - Østrup 6
Onsdag 22-06-22 18:30 Tranum 2 - Bislev IF 1 0 - 6
(28 - 77)
Onsdag 22-06-22 18:30 Aars 2 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 1 - 5
(63 - 76)
Onsdag 22-06-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Mou IF 1 5 - 1
(75 - 59)
Onsdag 22-06-22 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Østervrå IF 1 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 66)
Torsdag 23-06-22 18:30 Hornum 3 - Aars 4 2 - 4
(59 - 63)
Torsdag 23-06-22 18:30 Farsø 3 - Haverslev 1 5 - 1
(71 - 41)
Mandag 25-07-22 18:30 Østrup 6 - Aars 2
Mandag 25-07-22 18:30 Gug Petanque 11 - Arentsminde IF 4
Tirsdag 26-07-22 18:30 Mou IF 1 - LKB Gistrup 6
Tirsdag 26-07-22 18:30 Lyngså Petanqueklub 2 - Jerslev-Sterup 1
Tirsdag 26-07-22 18:30 Østervrå IF 1 - Skæve If. 2 - Petanquebaner
Tirsdag 26-07-22 18:30 Løgstør If. 2 - Bislev IF 1
Tirsdag 26-07-22 18:30 Farstrup BK 2 - Farsø 2
Tirsdag 26-07-22 18:30 Aars 3 - Østrup 3 - Petanquebaner 2 - 4
(52 - 65)
Onsdag 27-07-22 18:30 Arden 3 - Farsø 3
Onsdag 27-07-22 18:30 Haverslev 1 - Gundersted 1
Onsdag 27-07-22 18:30 Blære IF 3 - Aars 4
Onsdag 27-07-22 18:30 Tranum 2 - Farstrup BK 1
Onsdag 27-07-22 18:30 Hørby PPK - Skæve If. 4 - Petanquebaner
Onsdag 27-07-22 18:30 Vedsted 5 - LKB Gistrup 2 - Petanquebaner
Torsdag 28-07-22 18:30 Hornum 3 - Østrup 4
Mandag 01-08-22 18:30 LKB Gistrup 6 - Vedsted 5
Mandag 01-08-22 18:30 Skæve If. 4 - Østervrå IF 1
Mandag 01-08-22 18:30 Bislev IF 1 - Østrup 6
Mandag 01-08-22 18:30 Østrup 4 - Farsø 2
Tirsdag 02-08-22 18:30 Løgstør If. 2 - Tranum 2
Tirsdag 02-08-22 18:30 Gundersted 1 - Arden 3
Tirsdag 02-08-22 18:30 Mou IF 1 - Gug Petanque 11
Tirsdag 02-08-22 18:30 Arentsminde IF 4 - LKB Gistrup 2
Onsdag 03-08-22 18:30 Blære IF 3 - Hornum 3
Onsdag 03-08-22 18:30 Hørby PPK - Lyngså Petanqueklub 2 - Petanquebaner
Onsdag 03-08-22 18:30 Jerslev-Sterup 1 - Skæve If. 2 - Petanquebaner
Onsdag 03-08-22 18:30 Haverslev 1 - Aars 3
Onsdag 03-08-22 18:30 Østrup 3 - Farsø 3
Onsdag 03-08-22 18:30 Farstrup BK 1 - Aars 2
Torsdag 04-08-22 18:30 Aars 4 - Farstrup BK 2 - Petanquebaner
Mandag 08-08-22 18:30 Bislev IF 1 - Farstrup BK 1
Mandag 08-08-22 18:30 Østrup 6 - Løgstør If. 2 5 - 1
(75 - 39)
Mandag 08-08-22 18:30 Skæve If. 4 - Jerslev-Sterup 1
Mandag 08-08-22 18:30 Skæve If. 2 - Lyngså Petanqueklub 2
Mandag 08-08-22 18:30 LKB Gistrup 2 - Gug Petanque 11
Mandag 08-08-22 18:30 LKB Gistrup 6 - Arentsminde IF 4
Tirsdag 09-08-22 18:30 Farstrup BK 2 - Blære IF 3
Tirsdag 09-08-22 18:30 Farsø 2 - Hornum 3
Tirsdag 09-08-22 18:30 Østervrå IF 1 - Hørby PPK - Petanquebaner
Tirsdag 09-08-22 18:30 Gundersted 1 - Østrup 3
Onsdag 10-08-22 18:30 Arden 3 - Haverslev 1
Onsdag 10-08-22 18:30 Aars 2 - Tranum 2 - Petanquebaner
Onsdag 10-08-22 18:30 Vedsted 5 - Mou IF 1 - Petanquebaner
Torsdag 11-08-22 18:30 Aars 4 - Østrup 4 - Petanquebaner
Torsdag 11-08-22 18:30 Farsø 3 - Aars 3

Til toppen