Damesenior +15/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 79404674
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere: Lars Kulle @: kulle1@stofanet.dk, tlf.: 21663985 Per Svendson @: per.svendson@mail.dk, tlf.: 22249069

Komplet kampprogram


Damesenior +15/ C

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Dianalund If 2 - 2
12-08-19 19:00 Vipperød 1 - Gislinge 3 - 0
14-08-19 18:30 Ringsted If - Pi - KV Damefodbold 2 - 1
15-08-19 19:00 Stillinge Idrætsforening - Skælskør 2 0 - 0
15-08-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Vipperød 2 5 - 0
15-08-19 19:00 Hg Fodbold - KHI/GIF-HG/LIF 3 - 1
15-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby 2 - 3
19-08-19 18:30 Årby - Kirke Helsinge IF 3 - 6
21-08-19 18:30 KV Damefodbold - Hg Fodbold 0 - 8
21-08-19 19:00 Skælskør 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 0 - 2
22-08-19 19:00 Sørbymagle If - Fodboldklubben Sorø Freja 1 - 1
22-08-19 19:00 Vipperød 2 - Svinninge, 1 5 - 1
22-08-19 19:00 Dianalund If - Hvidebæk Idrætsforening 4 - 0
26-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Kirke Helsinge IF 2 - 2
26-08-19 18:30 Årby - Dianalund If 1 - 3
27-08-19 19:00 KHI/GIF-HG/LIF - KV Damefodbold 1 - 0
28-08-19 19:00 Skælskør 2 - Fodboldklubben Sorø Freja 0 - 3
29-08-19 19:00 Raklev 1 - Tuse Næs BK 7 - 0
29-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Vipperød 2 1 - 4
04-09-19 18:30 Vipperød 2 - Årby 1 - 3
04-09-19 19:00 Gislinge - Tuse Næs BK 0 - 0
04-09-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja 1 - 0
05-09-19 18:45 Hg Fodbold - Ringsted If - Pi 2 - 1
05-09-19 19:00 Stillinge Idrætsforening - Sørbymagle If 0 - 0
05-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svinninge, 1 4 - 1
05-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Dianalund If 2 - 4
09-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Årby 4 - 3
09-09-19 18:30 Tuse Næs BK - Vipperød 1 - 8 mands bane (lys) 0 - 6
09-09-19 19:00 Sørbymagle If - Skælskør 2 0 - 1
09-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Stillinge Idrætsforening 3 - 3
11-09-19 18:30 Ringsted If - Pi - KHI/GIF-HG/LIF 3 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
11-09-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Stillinge Idrætsforening 0 - 3
12-09-19 19:00 Raklev 1 - Gislinge 6 - 2
NB!
Kamp udsat
12-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
16-09-19 18:30 Årby - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 3
16-09-19 19:00 Dianalund If - Svinninge, 1 4 - 1
16-09-19 19:00 Gislinge - Vipperød 1 2 - 5
16-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Sørbymagle If
17-09-19 19:00 KHI/GIF-HG/LIF - Hg Fodbold 2 - 8
18-09-19 18:00 Vipperød 2 - Kirke Helsinge IF 1 - 2
18-09-19 18:30 KV Damefodbold - Ringsted If - Pi 1 - 2
18-09-19 19:00 Skælskør 2 - Stillinge Idrætsforening 1 - 4
23-09-19 18:30 Tuse Næs BK - Gislinge - 8 mands bane (lys)
23-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Vipperød 2
23-09-19 19:00 Sørbymagle If - Lynge-Broby Idrætsforening
25-09-19 19:00 Vipperød 1 - Raklev 1
25-09-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Skælskør 2
26-09-19 18:00 Stillinge Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja
26-09-19 18:00 Hg Fodbold - KV Damefodbold
26-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Årby
26-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Dianalund If
30-09-19 18:30 Tuse Næs BK - Raklev 1 - 8 mands bane (lys)
30-09-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Sørbymagle If
30-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Skælskør 2
30-09-19 19:00 Dianalund If - Årby
02-10-19 17:30 Vipperød 2 - Hvidebæk Idrætsforening
02-10-19 18:30 KV Damefodbold - KHI/GIF-HG/LIF
03-10-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Svinninge, 1
03-10-19 19:00 Gislinge - Raklev 1
07-10-19 18:30 Svinninge, 1 - Hvidebæk Idrætsforening
07-10-19 18:30 Årby - Vipperød 2
07-10-19 19:00 Sørbymagle If - Stillinge Idrætsforening
07-10-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Lynge-Broby Idrætsforening
09-10-19 18:30 Ringsted If - Pi - Hg Fodbold
10-10-19 19:00 Raklev 1 - Vipperød 1
10-10-19 19:00 Dianalund If - Kirke Helsinge IF
14-10-19 18:30 Årby - Svinninge, 1
14-10-19 19:00 Vipperød 1 - Tuse Næs BK
15-10-19 19:00 KHI/GIF-HG/LIF - Ringsted If - Pi
16-10-19 17:00 Vipperød 2 - Dianalund If
16-10-19 19:00 Skælskør 2 - Sørbymagle If - 8-mands kunstgræsbane - bane 1
17-10-19 19:00 Stillinge Idrætsforening - Lynge-Broby Idrætsforening
17-10-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Kirke Helsinge IF
28-10-19 19:00 Dianalund If - Vipperød 2

Til toppen