Super Veteraner +50/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 79404674
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Super Veteraner +50/ B

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 19:00 Raklev G&I - Høng GF 2 - 0
12-08-19 19:00 HG Fodbold - Bringstrup Sigersted If 6 - 0
13-08-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Team AS 2 - 1
15-08-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Tårnborg Idrætsforening 0 - 1
15-08-19 19:00 Kirke Helsinge I - Tømmerup G & U 2 - 2
15-08-19 19:00 Benløse IF - Gørslev 2 - 2
19-08-19 19:00 Gørlev IF - Raklev G&I - Halvbane 2 inde 3 - 8
20-08-19 19:00 Slagelse B&i - Boeslunde Boldklub 7 - 2
20-08-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - B 92 2 - 5
20-08-19 19:00 Team AS - HG Fodbold 3 - 4
20-08-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Benløse IF - Udendørs 1 - 0
21-08-19 19:00 Gørslev - Lynge-Broby If +55 2 - 1
22-08-19 19:00 Høng GF - Kirke Helsinge I 3 - 1
26-08-19 18:30 Benløse IF - HG Fodbold 3 - 1
27-08-19 19:00 Team AS - Gørslev 1 - 2
27-08-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Bringstrup Sigersted If 4 - 1
27-08-19 19:00 Tømmerup G & U - Gørlev IF 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
27-08-19 19:00 Slagelse B&i - Tårnborg Idrætsforening 3 - 0
27-08-19 19:15 B 92 - Ørslev Bjerge If 7 - 3
29-08-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Boeslunde Boldklub 7 - 1
29-08-19 19:00 Kirke Helsinge I - Raklev G&I 6 - 2
02-09-19 19:00 Gørlev IF - Kirke Helsinge I - Halvbane 2 inde 0 - 1
03-09-19 18:00 B 92 - Slagelse B&i 13 - 4
03-09-19 18:45 HG Fodbold - Gørslev 1 - 2
03-09-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Team AS - Udendørs 3 - 3
03-09-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Benløse IF 3 - 5
04-09-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Tårnborg Idrætsforening 2 - 3
09-09-19 19:00 Raklev G&I - Tømmerup G & U 12 - 2
10-09-19 18:45 HG Fodbold - Lynge-Broby If +55 5 - 3
11-09-19 19:00 Gørslev - Bringstrup Sigersted If 7 - 1
11-09-19 19:00 Boeslunde Boldklub - B 92 0 - 6
12-09-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Slagelse B&i 1 - 3
12-09-19 18:30 Benløse IF - Team AS 6 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
12-09-19 19:00 Høng GF - Gørlev IF 3 - 0
17-09-19 19:00 Tømmerup G & U - Kirke Helsinge I 0 - 5
17-09-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Ørslev Bjerge If 8 - 3
17-09-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - HG Fodbold - Udendørs
17-09-19 19:00 Team AS - Lynge-Broby If +55 2 - 3
18-09-19 19:00 Gørslev - Benløse IF
19-09-19 19:00 Høng GF - Raklev G&I
23-09-19 19:00 Raklev G&I - Gørlev IF
24-09-19 18:00 B 92 - Tårnborg Idrætsforening
24-09-19 18:30 HG Fodbold - Team AS
24-09-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Gørslev
25-09-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Slagelse B&i
26-09-19 18:00 Benløse IF - Bringstrup Sigersted If
26-09-19 19:00 Kirke Helsinge I - Høng GF
30-09-19 19:00 Gørlev IF - Tømmerup G & U - Halvbane 2 inde
30-09-19 19:00 Raklev G&I - Kirke Helsinge I
01-10-19 18:15 HG Fodbold - Benløse IF
01-10-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Lynge-Broby If +55 - Udendørs
01-10-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Slagelse B&i
02-10-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Ørslev Bjerge If
02-10-19 19:00 Gørslev - Team AS
07-10-19 17:45 Benløse IF - Lynge-Broby If +55
08-10-19 19:00 Team AS - Bringstrup Sigersted If
08-10-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Boeslunde Boldklub
08-10-19 19:00 Slagelse B&i - B 92
09-10-19 19:00 Gørslev - HG Fodbold
10-10-19 18:30 Ørslev Bjerge If - B 92
10-10-19 19:00 Høng GF - Tømmerup G & U
10-10-19 19:00 Kirke Helsinge I - Gørlev IF
14-10-19 19:00 Gørlev IF - Høng GF - Halvbane 2 inde
15-10-19 18:30 Lynge-Broby If +55 - HG Fodbold
15-10-19 19:00 Team AS - Benløse IF
15-10-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Gørslev - Udendørs
15-10-19 19:00 Slagelse B&i - Ørslev Bjerge If
15-10-19 19:00 Tømmerup G & U - Raklev G&I
17-10-19 18:00 B 92 - Boeslunde Boldklub
22-10-19 19:00 Tømmerup G & U - Høng GF

Til toppen