Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Oldboys +32/ C | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Turneringsinfo
Turneringsinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
Oldboys +32/ C
Pulje 1
Fodboldklubben Sorø Freja
-
FC Storebælt
-
Skælskør B&i
-
Hashøj If
-
Sneslev If
-
B 73, Slagelse
Pulje 2
Tølløse Boldklub
-
Røsnæs Sg&i
-
Årby
-
Buerup/reerslev If
-
Hvidebæk IF
-
Rørby-Værslev If
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Pulje 3
Stenlille If
-
Lynge-Broby If
-
Dianalund If
-
Team AS
-
Bringstrup Sigersted If
B 92 - Slagelse - Trukket
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107285
Komplet kampprogram
Oldboys +32/ C
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
812563
Mandag
10-08-20
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
FC Storebælt
Spillested
Sorø Hallen
0 - 3
812624
Mandag
10-08-20
19:30
Lynge-Broby If
-
Dianalund If
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
2 - 0
812565
Tirsdag
11-08-20
19:00
Sneslev If
-
B 73, Slagelse
Spillested
Sneslev Skole - Spillesteder
3 - 3
817063
Onsdag
12-08-20
19:00
Rørby-Værslev If
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
2 - 4
812625
Torsdag
13-08-20
19:00
Team AS
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Alsted Fjenneslev hallen
0 - 2
812564
Torsdag
13-08-20
19:00
Skælskør B&i
-
Hashøj If
Spillested
Skælskør Stadion
2 - 1
812566
Mandag
17-08-20
19:00
FC Storebælt
-
Sneslev If
Spillested
Korsør Gl. Stadion
- Kunstbane - lys
4 - 1
817047
Mandag
17-08-20
19:30
Tølløse Boldklub
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Tølløse Stadion
8 - 1
817048
Tirsdag
18-08-20
18:30
Årby
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Årby Fritidscenter
2 - 3
812568
Tirsdag
18-08-20
19:00
Hashøj If
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Gerlev Hallen
2 - 3
812567
Tirsdag
18-08-20
20:00
B 73, Slagelse
-
Skælskør B&i
Spillested
Stadion Vest
- 8 mands kunst - bane 1
4 - 1
812626
Onsdag
19-08-20
18:30
Stenlille If
-
Team AS
Spillested
Stenlille-Hallen
1 - 1
817049
Onsdag
19-08-20
19:00
Hvidebæk IF
-
Rørby-Værslev If
Spillested
Hvidebæk Stadion
2 - 3
812627
Onsdag
19-08-20
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Lynge-Broby If
Spillested
Bringstrup Skole
1 - 6
817050
Mandag
24-08-20
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Svallerup Sportplads
2 - 1
812571
Mandag
24-08-20
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
B 73, Slagelse
Spillested
Sorø Hallen
2 - 2
812586
Mandag
24-08-20
19:00
Hashøj If
-
FC Storebælt
Spillested
Gerlev Hallen
0 - 5
817051
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Mandag
24-08-20
19:30
Tølløse Boldklub
-
Årby
Spillested
Tølløse Stadion
3 - 0
812629
Mandag
24-08-20
19:30
Lynge-Broby If
-
Team AS
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
2 - 1
812630
Onsdag
26-08-20
18:30
Stenlille If
-
Dianalund If
Spillested
Stenlille-Hallen
2 - 3
817052
Onsdag
26-08-20
19:00
Buerup/reerslev If
-
Hvidebæk IF
Spillested
Hvidebæk Stadion
4 - 0
812569
Torsdag
27-08-20
19:00
Skælskør B&i
-
Sneslev If
Spillested
Skælskør Stadion
2 - 1
817054
Mandag
31-08-20
19:00
Røsnæs Sg&i
-
Årby
Spillested
Røsnæs Sportsplads
0 - 2
812574
Mandag
31-08-20
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Skælskør B&i
Spillested
Sorø Hallen
2 - 3
817055
Onsdag
02-09-20
19:00
Hvidebæk IF
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Hvidebæk Stadion
2 - 1
817053
Onsdag
02-09-20
19:00
Rørby-Værslev If
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
1 - 0
812633
Onsdag
02-09-20
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Stenlille If
Spillested
Bringstrup Skole
1 - 0
812632
Torsdag
03-09-20
19:00
Team AS
-
Dianalund If
Spillested
Alsted Fjenneslev hallen
0 - 2
812572
Torsdag
03-09-20
19:00
Sneslev If
-
Hashøj If
Spillested
Sneslev Skole - Spillesteder
5 - 2
817056
Mandag
07-09-20
18:30
Buerup/reerslev If
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Svallerup Sportplads
2 - 3
812576
Mandag
07-09-20
18:30
Sneslev If
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Sneslev Skole - Spillesteder
7 - 1
812635
Mandag
07-09-20
19:00
Dianalund If
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Holberghallen
0 - 4
812637
Mandag
07-09-20
19:30
Lynge-Broby If
-
Stenlille If
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
6 - 1
817058
Tirsdag
08-09-20
18:30
Årby
-
Hvidebæk IF
Spillested
Årby Fritidscenter
2 - 1
812575
Tirsdag
08-09-20
18:30
Hashøj If
-
B 73, Slagelse
Spillested
Gerlev Hallen
1 - 1
817057
Onsdag
09-09-20
18:30
Rørby-Værslev If
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
12 - 1
812577
NB!
Status
Kamp udsat
Torsdag
10-09-20
19:00
Skælskør B&i
-
FC Storebælt
Spillested
Skælskør Stadion
817060
Mandag
14-09-20
18:30
Rørby-Værslev If
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
4 - 0
817061
Mandag
14-09-20
18:30
Røsnæs Sg&i
-
Hvidebæk IF
Spillested
Røsnæs Sportsplads
2 - 7
817059
Mandag
14-09-20
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Svallerup Sportplads
1 - 6
812639
Mandag
14-09-20
19:00
Dianalund If
-
Lynge-Broby If
Spillested
Holberghallen
2 - 2
812579
Tirsdag
15-09-20
18:30
Hashøj If
-
Skælskør B&i
Spillested
Gerlev Hallen
4 - 0
812578
Tirsdag
15-09-20
20:00
B 73, Slagelse
-
Sneslev If
Spillested
Stadion Vest
- 8 mands kunst - bane 1
2 - 1
812638
Onsdag
16-09-20
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Team AS
Spillested
Bringstrup Skole
2 - 0
817064
Mandag
21-09-20
18:15
Røsnæs Sg&i
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Røsnæs Sportsplads
3 - 6
817062
Mandag
21-09-20
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Årby
Spillested
Svallerup Sportplads
8 - 0
812583
Mandag
21-09-20
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Hashøj If
Spillested
Sorø Hallen
0 - 5
812641
Mandag
21-09-20
19:30
Lynge-Broby If
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
2 - 1
812582
Torsdag
24-09-20
18:00
Sneslev If
-
FC Storebælt
Spillested
Sneslev Skole - Spillesteder
2 - 0
812581
Torsdag
24-09-20
19:00
Skælskør B&i
-
B 73, Slagelse
Spillested
Skælskør Stadion
2 - 1
812642
Torsdag
24-09-20
19:00
Team AS
-
Stenlille If
Spillested
Alsted Fjenneslev hallen
5 - 1
812570
Mandag
28-09-20
19:00
FC Storebælt
-
Hashøj If
Spillested
Korsør Gl. Stadion
- Kunstbane - lys
2 - 1
812646
NB!
Status
Udehold taberdømt
Mandag
28-09-20
19:00
Dianalund If
-
Stenlille If
Spillested
Holberghallen
3 - 0
817067
Mandag
28-09-20
19:50
Tølløse Boldklub
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Tølløse Stadion
5 - 2
812584
Tirsdag
29-09-20
18:00
Sneslev If
-
Skælskør B&i
Spillested
Sneslev Skole - Spillesteder
2 - 5
817066
Tirsdag
29-09-20
18:30
Årby
-
Rørby-Værslev If
Spillested
Årby Fritidscenter
1 - 5
812585
Tirsdag
29-09-20
20:00
B 73, Slagelse
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Stadion Vest
- 8 mands kunst - bane 1
2 - 1
817065
Onsdag
30-09-20
19:00
Hvidebæk IF
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Hvidebæk Stadion
4 - 0
812644
Torsdag
01-10-20
19:00
Team AS
-
Lynge-Broby If
Spillested
Alsted Fjenneslev hallen
1 - 4
812649
Mandag
05-10-20
19:00
Dianalund If
-
Team AS
Spillested
Holberghallen
3 - 5
812588
Mandag
05-10-20
19:00
FC Storebælt
-
B 73, Slagelse
Spillested
Korsør Gl. Stadion
2 - 2
812589
Mandag
05-10-20
20:00
Hashøj If
-
Sneslev If
Spillested
Vemmelev Hallen
1 - 2
812648
Onsdag
07-10-20
18:00
Stenlille If
-
Bringstrup Sigersted If
Spillested
Holberghallen
- Kunstgræsbane - bane 1
1 - 4
812587
NB!
Status
Udehold taberdømt
Torsdag
08-10-20
19:00
Skælskør B&i
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Skælskør Stadion
3 - 0
812580
Mandag
12-10-20
19:00
FC Storebælt
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Korsør Gl. Stadion
- Kunstbane - lys
2 - 2
812590
Mandag
19-10-20
19:00
FC Storebælt
-
Skælskør B&i
Spillested
Korsør Gl. Stadion
- Kunstbane - lys
3 - 4
812592
Mandag
19-10-20
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Sneslev If
Spillested
Sorø Hallen
2 - 4
812591
Tirsdag
20-10-20
20:00
B 73, Slagelse
-
Hashøj If
Spillested
Stadion Vest
- 8 mands kunst - bane 1
3 - 0
812651
Onsdag
21-10-20
19:00
Bringstrup Sigersted If
-
Dianalund If
Spillested
Bringstrup Skole
5 - 1
812650
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Hj.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Torsdag
22-10-20
18:30
Stenlille If
-
Lynge-Broby If
Spillested
Holberghallen
0 - 3
812573
Onsdag
28-10-20
18:45
B 73, Slagelse
-
FC Storebælt
Spillested
Stadion Vest
- 8 mands kunst - bane 1
Til toppen