Oldboys +32/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107285

Komplet kampprogram


Oldboys +32/ C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 10-08-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - FC Storebælt 0 - 3
Mandag 10-08-20 19:30 Lynge-Broby If - Dianalund If 2 - 0
Tirsdag 11-08-20 19:00 Sneslev If - B 73, Slagelse 3 - 3
Onsdag 12-08-20 19:00 Rørby-Værslev If - Tølløse Boldklub 2 - 4
Torsdag 13-08-20 19:00 Team AS - Bringstrup Sigersted If 0 - 2
Torsdag 13-08-20 19:00 Skælskør B&i - Hashøj If 2 - 1
Mandag 17-08-20 19:00 FC Storebælt - Sneslev If - Kunstbane - lys 4 - 1
Mandag 17-08-20 19:30 Tølløse Boldklub - Røsnæs Sg&i 8 - 1
Tirsdag 18-08-20 18:30 Årby - Buerup/reerslev If 2 - 3
Tirsdag 18-08-20 19:00 Hashøj If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 - 3
Tirsdag 18-08-20 20:00 B 73, Slagelse - Skælskør B&i - 8 mands kunst - bane 1 4 - 1
Onsdag 19-08-20 18:30 Stenlille If - Team AS 1 - 1
Onsdag 19-08-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Lynge-Broby If 1 - 6
Onsdag 19-08-20 19:00 Hvidebæk IF - Rørby-Værslev If 2 - 3
Mandag 24-08-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i 2 - 1
Mandag 24-08-20 19:00 Hashøj If - FC Storebælt 0 - 5
Mandag 24-08-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - B 73, Slagelse 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 24-08-20 19:30 Tølløse Boldklub - Årby 3 - 0
Mandag 24-08-20 19:30 Lynge-Broby If - Team AS 2 - 1
Onsdag 26-08-20 18:30 Stenlille If - Dianalund If 2 - 3
Onsdag 26-08-20 19:00 Buerup/reerslev If - Hvidebæk IF 4 - 0
Torsdag 27-08-20 19:00 Skælskør B&i - Sneslev If 2 - 1
Mandag 31-08-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Skælskør B&i 2 - 3
Mandag 31-08-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Årby 0 - 2
Onsdag 02-09-20 19:00 Hvidebæk IF - Tølløse Boldklub 2 - 1
Onsdag 02-09-20 19:00 Rørby-Værslev If - Svallerup-Bjerge G & IF 1 - 0
Onsdag 02-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Stenlille If 1 - 0
Torsdag 03-09-20 19:00 Team AS - Dianalund If 0 - 2
Torsdag 03-09-20 19:00 Sneslev If - Hashøj If 5 - 2
Mandag 07-09-20 18:30 Sneslev If - Fodboldklubben Sorø Freja 7 - 1
Mandag 07-09-20 18:30 Buerup/reerslev If - Svallerup-Bjerge G & IF 2 - 3
Mandag 07-09-20 19:00 Dianalund If - Bringstrup Sigersted If 0 - 4
Mandag 07-09-20 19:30 Lynge-Broby If - Stenlille If 6 - 1
Tirsdag 08-09-20 18:30 Årby - Hvidebæk IF 2 - 1
Tirsdag 08-09-20 18:30 Hashøj If - B 73, Slagelse 1 - 1
Onsdag 09-09-20 18:30 Rørby-Værslev If - Røsnæs Sg&i 12 - 1
NB!
Kamp udsat
Torsdag 10-09-20 19:00 Skælskør B&i - FC Storebælt
Mandag 14-09-20 18:30 Rørby-Værslev If - Buerup/reerslev If 4 - 0
Mandag 14-09-20 18:30 Røsnæs Sg&i - Hvidebæk IF 2 - 7
Mandag 14-09-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Tølløse Boldklub 1 - 6
Mandag 14-09-20 19:00 Dianalund If - Lynge-Broby If 2 - 2
Tirsdag 15-09-20 18:30 Hashøj If - Skælskør B&i 4 - 0
Tirsdag 15-09-20 20:00 B 73, Slagelse - Sneslev If - 8 mands kunst - bane 1 2 - 1
Onsdag 16-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Team AS 2 - 0
Mandag 21-09-20 18:15 Røsnæs Sg&i - Buerup/reerslev If 3 - 6
Mandag 21-09-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Årby 8 - 0
Mandag 21-09-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Hashøj If 0 - 5
Mandag 21-09-20 19:30 Lynge-Broby If - Bringstrup Sigersted If 2 - 1
Torsdag 24-09-20 18:00 Sneslev If - FC Storebælt 2 - 0
Torsdag 24-09-20 19:00 Skælskør B&i - B 73, Slagelse 2 - 1
Torsdag 24-09-20 19:00 Team AS - Stenlille If 5 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 28-09-20 19:00 Dianalund If - Stenlille If 3 - 0
Mandag 28-09-20 19:00 FC Storebælt - Hashøj If - Kunstbane - lys 2 - 1
Mandag 28-09-20 19:50 Tølløse Boldklub - Buerup/reerslev If 5 - 2
Tirsdag 29-09-20 18:00 Sneslev If - Skælskør B&i 2 - 5
Tirsdag 29-09-20 18:30 Årby - Rørby-Værslev If 1 - 5
Tirsdag 29-09-20 20:00 B 73, Slagelse - Fodboldklubben Sorø Freja - 8 mands kunst - bane 1 2 - 1
Onsdag 30-09-20 19:00 Hvidebæk IF - Svallerup-Bjerge G & IF 4 - 0
Torsdag 01-10-20 19:00 Team AS - Lynge-Broby If 1 - 4
Mandag 05-10-20 19:00 Dianalund If - Team AS 3 - 5
Mandag 05-10-20 19:00 FC Storebælt - B 73, Slagelse 2 - 2
Mandag 05-10-20 20:00 Hashøj If - Sneslev If 1 - 2
Onsdag 07-10-20 18:00 Stenlille If - Bringstrup Sigersted If - Kunstgræsbane - bane 1 1 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 08-10-20 19:00 Skælskør B&i - Fodboldklubben Sorø Freja 3 - 0
Mandag 12-10-20 19:00 FC Storebælt - Fodboldklubben Sorø Freja - Kunstbane - lys 2 - 2
Mandag 19-10-20 19:00 FC Storebælt - Skælskør B&i - Kunstbane - lys 3 - 4
Mandag 19-10-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Sneslev If 2 - 4
Tirsdag 20-10-20 20:00 B 73, Slagelse - Hashøj If - 8 mands kunst - bane 1 3 - 0
Onsdag 21-10-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Dianalund If 5 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 22-10-20 18:30 Stenlille If - Lynge-Broby If 0 - 3
Onsdag 28-10-20 18:45 B 73, Slagelse - FC Storebælt - 8 mands kunst - bane 1

Til toppen