Super Veteraner +50/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Super Veteraner +50/ B

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Kamp udsat
10-08-20 19:00 Benløse IF - Høng GF
11-08-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Gørslev If 8 - 0
11-08-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Hg Fodbold 1 - 0
11-08-20 19:00 Team AS - Bringstrup Sigersted If 3 - 2
11-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - Tømmerup G & U 8 - 0
12-08-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Lynge-Broby If +55 0 - 3
13-08-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Ørslev Bjerge If 5 - 1
17-08-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Team AS
18-08-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Kirke Helsinge IF
18-08-20 19:00 Hg Fodbold - Benløse IF
18-08-20 19:00 Tømmerup G & U - Boeslunde Boldklub
19-08-20 19:00 Gørslev If - Tårnborg Idrætsforening
20-08-20 19:00 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse
20-08-20 19:00 Høng GF - B 92 - Slagelse 1
24-08-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Tømmerup G & U
25-08-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - B 92 - Slagelse 1
25-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - Bringstrup Sigersted If
26-08-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Ørslev Bjerge If
26-08-20 19:00 Benløse IF - Gørslev If
27-08-20 19:00 Høng GF - Hg Fodbold
27-08-20 19:00 Team AS - Kirke Helsinge IF
01-09-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Hg Fodbold
01-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Team AS
01-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Boeslunde Boldklub
02-09-20 19:00 Gørslev If - Høng GF
02-09-20 19:00 Benløse IF - Tårnborg Idrætsforening
03-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Lynge-Broby If +55
03-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - B 92 - Slagelse
07-09-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Bringstrup Sigersted If
08-09-20 18:45 Hg Fodbold - Gørslev If
08-09-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Høng GF
08-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Ørslev Bjerge If
08-09-20 19:00 Team AS - B 92 - Slagelse
09-09-20 18:45 Boeslunde Boldklub - Kirke Helsinge IF
15-09-20 18:30 Hg Fodbold - Tårnborg Idrætsforening
15-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Tømmerup G & U
15-09-20 19:15 B 92 - Slagelse - Boeslunde Boldklub
16-09-20 19:00 Gørslev If - B 92 - Slagelse 1
17-09-20 19:00 Høng GF - Benløse IF
17-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Team AS
17-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Lynge-Broby If +55
21-09-20 18:30 Lynge-Broby If +55 - B 92 - Slagelse
21-09-20 19:00 Benløse IF - Hg Fodbold - Kunstgræsbane
22-09-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Gørslev If
23-09-20 18:15 Boeslunde Boldklub - Team AS
24-09-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Høng GF
24-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Bringstrup Sigersted If
24-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Kirke Helsinge IF
29-09-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Tårnborg Idrætsforening
29-09-20 18:15 Hg Fodbold - Høng GF
30-09-20 19:00 Gørslev If - Benløse IF
06-10-20 18:00 Hg Fodbold - B 92 - Slagelse 1
06-10-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Benløse IF
08-10-20 19:00 Høng GF - Gørslev If
21-10-20 19:00 Gørslev If - Hg Fodbold
21-10-20 19:00 Benløse IF - B 92 - Slagelse 1 - Kunstgræsbane
22-10-20 19:00 Høng GF - Tårnborg Idrætsforening
27-10-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Benløse IF

Til toppen