Udøver - Bernd Rahn

Information

Navn: Bernd Rahn
Foreninger
Moldened Uf Bordtennis

Kampprogram

Senior C | Moldened UF 1 - Tarup UF 2
Bordtennis 19-03-18 20:00 Bernd Rahn Jörg Zimmermann 12 - 10, 11 - 7, 11 - 4
Bordtennis 19-03-18 20:00 Bernd Rahn Dierk Clausen 3 - 11, 2 - 11, 9 - 11
Bordtennis 19-03-18 20:00 Bernd Rahn Herbert Gyarmaty 11 - 6, 11 - 5, 11 - 4
Bordtennis 19-03-18 20:00 Hans-Jürgen Wille
Bernd Rahn
Herbert Gyarmaty
Jörg Zimmermann
11 - 8, 11 - 6, 11 - 6
Senior C | Tarup UF 1 - Moldened UF 1
Bordtennis 13-03-18 19:00 Hans jürgen Zschage Bernd Rahn 11 - 5, 11 - 7, 10 - 12, 4 - 11, 11 - 8
Bordtennis 13-03-18 19:00 Jürgen Otzen Bernd Rahn 11 - 4, 11 - 8, 11 - 8
Bordtennis 13-03-18 19:00 Uwe Clausen Bernd Rahn 3 - 11, 11 - 6, 8 - 11, 11 - 6, 5 - 11
Bordtennis 13-03-18 19:00 Jürgen Otzen
Uwe Clausen
Bernd Rahn
Frank Illing
11 - 6, 11 - 3, 12 - 10
Senior C | KFUM´s IF - Moldened UF 1
Bordtennis 06-03-18 20:00 Gunde Loeck Bernd Rahn 11 - 9, 9 - 11, 14 - 12, 4 - 11, 6 - 11
Bordtennis 06-03-18 20:00 Barbara Kaack-Forner Bernd Rahn 9 - 11, 14 - 12, 11 - 7, 8 - 11, 13 - 11
Bordtennis 06-03-18 20:00 Werner Kaack Bernd Rahn 11 - 8, 11 - 9, 8 - 11, 11 - 9
Senior C | Sporskifte UF 1 - Moldened UF 1
Bordtennis 19-02-18 19:30 Rainer Hugger Bernd Rahn 16 - 14, 5 - 11, 12 - 10, 5 - 11, 10 - 12
Bordtennis 19-02-18 19:30 Mario Amberg Bernd Rahn 11 - 4, 11 - 3, 11 - 6
Bordtennis 19-02-18 19:30 Reinhard Barthel Bernd Rahn 5 - 11, 11 - 4, 11 - 7, 11 - 9
Senior C | Moldened UF 2 - Moldened UF 1
Bordtennis 09-02-18 19:30 Rasmus Jansen Bernd Rahn 11 - 6, 8 - 11, 11 - 7, 11 - 4
Bordtennis 09-02-18 19:30 Kevin Seiler Bernd Rahn 7 - 11, 9 - 11, 4 - 11
Bordtennis 09-02-18 19:30 Lena Sophie Krüger Bernd Rahn 9 - 11, 12 - 10, 9 - 11, 6 - 11
Bordtennis 09-02-18 19:30 Kevin Seiler
Lena Sophie Krüger
Frank Illing
Bernd Rahn
10 - 12, 8 - 11, 12 - 10, 5 - 11
Senior C | Moldened UF 1 - Tarup UF 1
Bordtennis 22-01-18 20:00 Bernd Rahn Björn Hansen 7 - 11, 9 - 11, 8 - 11
Bordtennis 22-01-18 20:00 Bernd Rahn Uwe Clausen 11 - 9, 3 - 11, 8 - 11, 11 - 8, 11 - 7
Bordtennis 22-01-18 20:00 Bernd Rahn Jürgen Otzen 11 - 8, 6 - 11, 5 - 11, 5 - 11
Senior C | KFUM´s IF - Moldened UF 1
Bordtennis 15-01-18 20:00 Günter Ettinger Bernd Rahn 11 - 6, 11 - 7, 11 - 6
Bordtennis 15-01-18 20:00 Sean Patrick Kristensen Bernd Rahn 11 - 3, 11 - 8, 12 - 10
Bordtennis 15-01-18 20:00 Gunde Loeck Bernd Rahn 7 - 11, 3 - 11, 8 - 11
Senior C | Bredsted IF 3 - Moldened UF 1
Bordtennis 09-01-18 20:00 Lars Th. Kreysing Bernd Rahn 11 - 8, 4 - 11, 11 - 4, 11 - 4
Bordtennis 09-01-18 20:00 Gonne Bendixen Bernd Rahn 11 - 6, 11 - 9, 8 - 11, 13 - 11
Bordtennis 09-01-18 20:00 Jan Örekil Meier Bernd Rahn 7 - 11, 7 - 11, 7 - 11
Senior C | Moldened UF 1 - Sporskifte UF 1
Bordtennis 09-12-17 14:00 Bernd Rahn Klaus Scholz 7 - 11, 5 - 11, 10 - 12
Bordtennis 09-12-17 14:00 Bernd Rahn Klaus Dreves 4 - 11, 9 - 11, 5 - 11
Bordtennis 09-12-17 14:00 Bernd Rahn Rainer Hugger 11 - 6, 11 - 8, 11 - 9
Senior C | Moldened UF 1 - Moldened UF 2
Bordtennis 20-11-17 20:00 Bernd Rahn Kevin Seiler 11 - 8, 11 - 8, 12 - 10
Bordtennis 20-11-17 20:00 Bernd Rahn Rasmus Jansen 7 - 11, 6 - 11, 6 - 11
Bordtennis 20-11-17 20:00 Bernd Rahn Lena Sophie Krüger 11 - 5, 11 - 6, 11 - 1
Senior C | Moldened UF 3 - Moldened UF 1
Bordtennis 13-03-17 20:00 Bernd Rahn Paul Pape 8 - 11, 7 - 11, 11 - 2, 10 - 12
Bordtennis 13-03-17 20:00 Bernd Rahn Hans-Jürgen Wille 7 - 11, 5 - 11, 11 - 8, 7 - 11
Bordtennis 13-03-17 20:00 Bernd Rahn Klaus Langbehn 7 - 11, 4 - 11, 7 - 11
Bordtennis 13-03-17 20:00 Gerd Neumann
Bernd Rahn
Hans-Jürgen Wille 12 - 10, 7 - 11, 9 - 11, 10 - 12
Senior C | Tarup UF 1 - Moldened UF 3
Bordtennis 08-03-17 19:00 Jörg Zimmermann Bernd Rahn 11 - 8, 11 - 8, 11 - 3
Bordtennis 08-03-17 19:00 Herbert Gyarmaty Bernd Rahn 11 - 7, 11 - 8, 10 - 12, 11 - 9
Bordtennis 08-03-17 19:00 Dieter Blischke Bernd Rahn 4 - 11, 11 - 6, 6 - 11, 11 - 6, 11 - 6
Bordtennis 08-03-17 19:00 Herbert Gyarmaty
Jörg Zimmermann
Gerd Neumann
Bernd Rahn
4 - 11, 7 - 11, 6 - 11
Senior C | Moldened UF 3 - KFUM´s IF
Bordtennis 27-02-17 20:00 Bernd Rahn Gunde Loeck 11 - 3, 7 - 11, 11 - 9, 10 - 12, 12 - 10
Bordtennis 27-02-17 20:00 Bernd Rahn Werner Kaack 8 - 11, 6 - 11, 10 - 12
Bordtennis 27-02-17 20:00 Bernd Rahn Barbara Kaack-Forner 11 - 9, 9 - 11, 6 - 11, 11 - 9, 8 - 11
Bordtennis 27-02-17 20:00 Gerd Neumann
Bernd Rahn
Barbara Kaack-Forner
Gunde Loeck
7 - 11, 11 - 5, 11 - 3, 11 - 8
Senior C | Moldened UF 3 - Tarup UF 2
Bordtennis 20-02-17 20:00 Bernd Rahn Holger Hansen 11 - 6, 11 - 4, 11 - 2
Bordtennis 20-02-17 20:00 Bernd Rahn Björn Hansen 10 - 12, 11 - 9, 11 - 8, 11 - 9
Bordtennis 20-02-17 20:00 Bernd Rahn Jürgen Otzen 1 - 11, 12 - 10, 8 - 11, 5 - 11
Bordtennis 20-02-17 20:00 Gerd Neumann
Bernd Rahn
Jürgen Otzen
Björn Hansen
8 - 11, 10 - 12, 12 - 10, 13 - 15
Senior C | Bredsted IF 2 - Moldened UF 3
Bordtennis 16-02-17 20:00 Gonne Bendixen Bernd Rahn 11 - 5, 9 - 11, 11 - 6, 11 - 9
Bordtennis 16-02-17 20:00 Lars Th. Kreysing Bernd Rahn 11 - 9, 11 - 9, 9 - 11, 11 - 7
Bordtennis 16-02-17 20:00 Marc Schrödl Bernd Rahn 16 - 14, 6 - 11, 4 - 11, 3 - 11
Bordtennis 16-02-17 20:00 Lars Th. Kreysing
Marc Schrödl
Gerd Neumann
Bernd Rahn
7 - 11, 11 - 3, 9 - 11, 7 - 11
Senior C | Sporskifte UF - Moldened UF 3
Bordtennis 06-02-17 19:30 Klaus Dreves Bernd Rahn 11 - 7, 11 - 4, 13 - 11
Bordtennis 06-02-17 19:30 Klaus Scholz Bernd Rahn 11 - 6, 8 - 11, 12 - 10, 11 - 8
Bordtennis 06-02-17 19:30 Reinhard Barthel Bernd Rahn 11 - 9, 11 - 8, 13 - 11
Bordtennis 06-02-17 19:30 Klaus Scholz
Klaus Dreves
Gerd Neumann
Bernd Rahn
11 - 8, 12 - 14, 11 - 6, 9 - 11, 11 - 5
Senior C | Moldened UF 3 - Moldened UF 2
Bordtennis 30-01-17 20:00 Bernd Rahn Nils-Holger Lau 12 - 10, 6 - 11, 12 - 14, 5 - 11
Bordtennis 30-01-17 20:00 Bernd Rahn Kevin Seiler 11 - 9, 8 - 11, 9 - 11, 11 - 13
Bordtennis 30-01-17 20:00 Bernd Rahn Rasmus Jansen 11 - 6, 5 - 11, 9 - 11, 9 - 11
Bordtennis 30-01-17 20:00 Gerd Neumann
Bernd Rahn
Nils-Holger Lau
Kevin Seiler
4 - 11, 11 - 6, 8 - 11, 5 - 11
Senior C | Moldened UF 1 - Moldened UF 3
Bordtennis 16-01-17 20:00 Paul Pape Bernd Rahn 11 - 6, 11 - 5, 11 - 8
Bordtennis 16-01-17 20:00 Hans-Jürgen Wille Bernd Rahn 11 - 8, 11 - 9, 11 - 6
Bordtennis 16-01-17 20:00 Bernd Rahn 11 - 6, 11 - 3, 8 - 11, 8 - 11, 9 - 11
Bordtennis 16-01-17 20:00 Hans-Jürgen Wille
Paul Pape
Gerd Neumann
Bernd Rahn
11 - 7, 11 - 9, 9 - 11, 11 - 3
Senior C | Moldened UF 3 - Tarup UF 1
Bordtennis 09-01-17 20:00 Bernd Rahn Dierk Clausen 2 - 11, 3 - 11, 5 - 11
Bordtennis 09-01-17 20:00 Bernd Rahn Dieter Blischke 6 - 11, 11 - 9, 6 - 11, 7 - 11
Bordtennis 09-01-17 20:00 Bernd Rahn Rüdiger Schmidt 11 - 8, 9 - 11, 11 - 9, 11 - 9
Bordtennis 09-01-17 20:00 Gerd Neumann
Bernd Rahn
Dierk Clausen
Dieter Blischke
11 - 8, 13 - 11, 11 - 7
Senior C | KFUM´s IF - Moldened UF 3
Bordtennis 10-12-16 14:00 Barbara Kaack-Forner Bernd Rahn 11 - 7, 9 - 11, 11 - 7, 11 - 8
Bordtennis 10-12-16 14:00 Gunde Loeck Bernd Rahn 6 - 11, 12 - 14, 11 - 6, 7 - 11
Bordtennis 10-12-16 14:00 Werner Kaack Bernd Rahn 10 - 12, 9 - 11, 11 - 7, 11 - 3, 9 - 11
Bordtennis 10-12-16 14:00 Barbara Kaack-Forner
Gunde Loeck
Gerd Neumann
Bernd Rahn
6 - 11, 3 - 11, 10 - 12
Senior C | Tarup UF 2 - Moldened UF 3
Bordtennis 24-11-16 19:00 Uwe Clausen Bernd Rahn 11 - 4, 11 - 6, 11 - 4
Bordtennis 24-11-16 19:00 Björn Hansen Bernd Rahn 11 - 4, 11 - 5, 11 - 6
Bordtennis 24-11-16 19:00 Jürgen Otzen Bernd Rahn 11 - 4, 11 - 7, 11 - 8
Bordtennis 24-11-16 19:00 Jürgen Otzen
Holger Hansen
Bernd Rahn
Gerd Neumann
11 - 9, 11 - 5, 11 - 4
Senior C | Moldened UF 3 - Bredsted IF 2
Bordtennis 14-11-16 20:00 Bernd Rahn Jan Örekil Meier 11 - 3, 11 - 5, 11 - 9
Bordtennis 14-11-16 20:00 Bernd Rahn Jan Örekil Meier 11 - 9, 7 - 11, 10 - 12, 6 - 11
Bordtennis 14-11-16 20:00 Bernd Rahn Marc Schrödl 11 - 4, 11 - 9, 12 - 10
Bordtennis 14-11-16 20:00 Gerd Neumann
Bernd Rahn
Lars Th. Kreysing
Jan Örekil Meier
11 - 9, 11 - 7, 11 - 8
Senior C | Moldened UF 3 - Sporskifte UF
Bordtennis 07-11-16 20:00 Bernd Rahn Klaus Dreves 3 - 11, 1 - 11, 7 - 11
Bordtennis 07-11-16 20:00 Bernd Rahn Klaus Scholz 8 - 11, 3 - 11, 9 - 11
Bordtennis 07-11-16 20:00 Bernd Rahn Mario Amberg 8 - 11, 8 - 11, 5 - 11
Senior C | Moldened UF 2 - Moldened UF 3
Bordtennis 04-11-16 19:30 Kevin Seiler Bernd Rahn 4 - 11, 5 - 11, 16 - 14, 13 - 15
Bordtennis 04-11-16 19:30 Nils-Holger Lau Bernd Rahn 11 - 1, 11 - 6, 11 - 4
Bordtennis 04-11-16 19:30 Rasmus Jansen Bernd Rahn 11 - 7, 9 - 11, 11 - 5, 4 - 11, 11 - 7
Bordtennis 04-11-16 19:30 Nils-Holger Lau
Rasmus Jansen
Gerd Neumann
Bernd Rahn
11 - 8, 11 - 5, 11 - 8

Til toppen