U10B drenge | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100225

Komplet kampprogram


U10B drenge

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 20-08-19 17:00 Skælskør B&I - Vemmelev SG&I 5 - 12
Tirsdag 20-08-19 17:00 B 73, Slagelse 1 - Lynge-Broby IF 5 - 7
Torsdag 22-08-19 18:00 Tuse IF - FC Storebælt 9 - 0
Lørdag 24-08-19 10:00 Hg Fodbold 1 - Høng GF 0 - 3
Torsdag 29-08-19 17:30 Lynge-Broby IF - Tuse IF 6 - 6
Lørdag 31-08-19 10:00 Vemmelev SG&I - B 73, Slagelse 1 9 - 3
Lørdag 31-08-19 11:00 FC Storebælt - Hg Fodbold 1 7 - 2
Søndag 01-09-19 10:00 Høng GF - Skælskør B&I 6 - 4
Tirsdag 03-09-19 17:00 B 73, Slagelse 1 - Høng GF 2 - 6
Torsdag 05-09-19 18:00 Tuse IF - Vemmelev SG&I 3 - 5
Lørdag 07-09-19 10:00 Hg Fodbold 1 - Skælskør B&I 3 - 6
Lørdag 07-09-19 11:00 FC Storebælt - Lynge-Broby IF 4 - 6
Tirsdag 10-09-19 17:00 Skælskør B&I - B 73, Slagelse 1 5 - 6
Fredag 13-09-19 17:30 Lynge-Broby IF - Hg Fodbold 1 10 - 4
Lørdag 14-09-19 10:00 Vemmelev SG&I - FC Storebælt 8 - 2
Søndag 15-09-19 10:00 Høng GF - Tuse IF 4 - 7
Torsdag 19-09-19 17:30 Lynge-Broby IF - Vemmelev SG&I 4 - 9
Torsdag 19-09-19 17:45 Tuse IF - Skælskør B&I 6 - 4
Lørdag 21-09-19 10:00 Hg Fodbold 1 - B 73, Slagelse 1 4 - 8
Lørdag 21-09-19 11:00 FC Storebælt - Høng GF 0 - 3
Tirsdag 24-09-19 17:00 Skælskør B&I - FC Storebælt 4 - 3
Tirsdag 24-09-19 18:00 B 73, Slagelse 1 - Tuse IF 1 - 8
Lørdag 28-09-19 10:00 Vemmelev SG&I - Hg Fodbold 1 16 - 1
Søndag 29-09-19 10:00 Høng GF - Lynge-Broby IF 2 - 5
Torsdag 03-10-19 17:30 Lynge-Broby IF - Skælskør B&I 6 - 2
Lørdag 05-10-19 10:00 Vemmelev SG&I - Høng GF 3 - 1
Lørdag 05-10-19 11:00 FC Storebælt - B 73, Slagelse 1 2 - 2
Søndag 06-10-19 10:30 Tuse IF - Hg Fodbold 1 4 - 2

Til toppen