Oldboys +32/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100256

Komplet kampprogram


Oldboys +32/ C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-08-19 19:00 Dianalund If - Tølløse Boldklub 5 - 8
Mandag 12-08-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Stenlille If 4 - 2
Mandag 12-08-19 19:00 FC Storebælt - Tårnborg IF 11 - 1
Tirsdag 13-08-19 18:30 Årby - Svallerup-Bjerge G & IF 2 - 0
Tirsdag 13-08-19 19:00 Raklev 1 - Buerup/reerslev If 2 - 1
Tirsdag 13-08-19 19:00 Skælskør B&I - Team AS Fodbold 1 6 - 1
Onsdag 14-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Røsnæs Sg&i 5 - 4
Torsdag 15-08-19 19:00 Hashøj If - Lynge-Broby If 2 - 2
Mandag 19-08-19 18:30 Buerup/reerslev If - Hvidebæk Idrætsforening - Fodbold, 8-mands 4 - 0
Mandag 19-08-19 19:00 Røsnæs Sg&i - Årby 2 - 6
Mandag 19-08-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Raklev 1 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 19-08-19 19:30 Tølløse Boldklub - Rørby-Værslev 3 - 0
Mandag 19-08-19 19:30 Lynge-Broby If - Skælskør B&I 1 - 3
Onsdag 21-08-19 19:00 Tårnborg IF - B 92 - Slagelse 3 - 4
Mandag 26-08-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Rørby-Værslev 3 - 1
Mandag 26-08-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i 1 - 3
Mandag 26-08-19 19:30 Tølløse Boldklub - Stenlille If 4 - 0
Tirsdag 27-08-19 18:30 Årby - Buerup/reerslev If 2 - 2
Tirsdag 27-08-19 19:30 Lynge-Broby If - FC Storebælt 0 - 3
Onsdag 28-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Raklev 1 5 - 7
Torsdag 29-08-19 18:00 B 92 - Slagelse - Team AS Fodbold 1 1 - 0
Torsdag 29-08-19 19:00 Hashøj If - Tårnborg IF 5 - 0
Mandag 02-09-19 18:30 Buerup/reerslev If - Svallerup-Bjerge G & IF - Fodbold, 8-mands 2 - 3
Mandag 02-09-19 18:45 Dianalund If - Fodboldklubben Sorø Freja 0 - 6
Mandag 02-09-19 19:00 Rørby-Værslev - Stenlille If 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 03-09-19 18:30 Årby - Hvidebæk Idrætsforening 3 - 0
Tirsdag 03-09-19 19:00 Raklev 1 - Røsnæs Sg&i 15 - 0
Onsdag 04-09-19 19:00 Tårnborg IF - Lynge-Broby If 3 - 1
Mandag 09-09-19 18:45 Rørby-Værslev - Dianalund If 5 - 4
Mandag 09-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Tølløse Boldklub 2 - 1
Mandag 09-09-19 19:30 Lynge-Broby If - Team AS Fodbold 1 3 - 0
Tirsdag 10-09-19 18:30 Røsnæs Sg&i - Buerup/reerslev If 0 - 5
Tirsdag 10-09-19 19:00 Raklev 1 - Årby 3 - 0
Tirsdag 10-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svallerup-Bjerge G & IF 1 - 1
Tirsdag 10-09-19 19:00 Skælskør B&I - B 92 - Slagelse 2 - 3
Mandag 16-09-19 18:30 Buerup/reerslev If - Raklev 1 - Fodbold, 8-mands 1 - 3
Mandag 16-09-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Årby 3 - 0
Mandag 16-09-19 19:00 Stenlille If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 - 5
Mandag 16-09-19 19:00 FC Storebælt - Hashøj If 3 - 0
Tirsdag 17-09-19 18:30 Røsnæs Sg&i - Hvidebæk Idrætsforening 2 - 2
Onsdag 18-09-19 19:00 Tårnborg IF - Skælskør B&I 0 - 1
Mandag 23-09-19 18:00 Rørby-Værslev - Tølløse Boldklub 4 - 0
Mandag 23-09-19 18:00 Dianalund If - Stenlille If 2 - 5
Mandag 23-09-19 19:00 FC Storebælt - Skælskør B&I 0 - 1
Mandag 23-09-19 19:30 Lynge-Broby If - B 92 - Slagelse 1 - 4
Tirsdag 24-09-19 18:30 Årby - Røsnæs Sg&i 7 - 5
Tirsdag 24-09-19 19:00 Raklev 1 - Svallerup-Bjerge G & IF 5 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 25-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Buerup/reerslev If 3 - 0
Onsdag 25-09-19 19:00 Tårnborg IF - Team AS Fodbold 1 2 - 2
Torsdag 26-09-19 17:30 Hashøj If - Skælskør B&I 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 30-09-19 17:45 Buerup/reerslev If - Årby - Fodbold, 8-mands 3 - 0
Tirsdag 01-10-19 17:45 Røsnæs Sg&i - Svallerup-Bjerge G & IF 2 - 2
Tirsdag 01-10-19 18:00 B 92 - Slagelse - Hashøj If 5 - 1
Tirsdag 01-10-19 18:00 Team AS Fodbold 1 - FC Storebælt 1 - 3
Tirsdag 01-10-19 19:00 Raklev 1 - Hvidebæk Idrætsforening 5 - 1
Onsdag 02-10-19 19:00 Stenlille If - Tølløse Boldklub 1 - 5
Mandag 07-10-19 17:30 Røsnæs Sg&i - Raklev 1 0 - 5
Mandag 07-10-19 18:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Dianalund If 3 - 3
Mandag 07-10-19 19:00 Stenlille If - Rørby-Værslev 0 - 2
Mandag 07-10-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If 2 - 3
Onsdag 09-10-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby 4 - 2
Torsdag 10-10-19 18:00 B 92 - Slagelse - FC Storebælt 1 - 4
Torsdag 10-10-19 18:00 Team AS Fodbold 1 - Hashøj If
Mandag 14-10-19 17:00 Buerup/reerslev If - Røsnæs Sg&i - Fodbold, 8-mands 3 - 0
Mandag 14-10-19 18:00 Dianalund If - Rørby-Værslev 1 - 6
Mandag 14-10-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Hvidebæk Idrætsforening 3 - 1
Mandag 14-10-19 19:30 Tølløse Boldklub - Fodboldklubben Sorø Freja 0 - 2
Tirsdag 15-10-19 18:30 Årby - Raklev 1 3 - 0
Mandag 21-10-19 18:00 Stenlille If - Dianalund If - Kunstgræsbane - bane 1 2 - 1
Lørdag 26-10-19 14:00 Rørby-Værslev - Fodboldklubben Sorø Freja 3 - 0
Mandag 28-10-19 19:30 Tølløse Boldklub - Dianalund If 7 - 2

Til toppen