Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Oldboys +32/ C | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Turneringsinfo
Turneringsinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
Oldboys +32/ C
Pulje 1
Tølløse Boldklub
-
Rørby-Værslev
-
Stenlille If
-
Dianalund If
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Pulje 2
Hvidebæk Idrætsforening
-
Røsnæs Sg&i
-
Årby
-
Raklev 1
-
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Buerup/reerslev If
Pulje 3
Hashøj If
-
FC Storebælt
-
Skælskør B&I
-
Tårnborg IF
-
Team AS Fodbold 1
-
Lynge-Broby If
-
B 92 - Slagelse
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100256
Komplet kampprogram
Oldboys +32/ C
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
753436
Mandag
12-08-19
19:00
Dianalund If
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Holberghallen
5 - 8
753437
Mandag
12-08-19
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Stenlille If
Spillested
Sorø Hallen
4 - 2
755477
Mandag
12-08-19
19:00
FC Storebælt
-
Tårnborg IF
Spillested
Korsør Gl. Stadion
11 - 1
753466
Tirsdag
13-08-19
18:30
Årby
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Årby Fritidscenter
2 - 0
753468
Tirsdag
13-08-19
19:00
Raklev 1
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Røsnæshallen
2 - 1
755459
Tirsdag
13-08-19
19:00
Skælskør B&I
-
Team AS Fodbold 1
Spillested
Skælskør Stadion
6 - 1
753467
Onsdag
14-08-19
19:00
Hvidebæk Idrætsforening
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Hvidebækhallen
5 - 4
755458
Torsdag
15-08-19
19:00
Hashøj If
-
Lynge-Broby If
Spillested
Gerlev Hallen
2 - 2
753470
Mandag
19-08-19
18:30
Buerup/reerslev If
-
Hvidebæk Idrætsforening
Spillested
Buerup Skole spillested
- Fodbold, 8-mands
4 - 0
753471
Mandag
19-08-19
19:00
Røsnæs Sg&i
-
Årby
Spillested
Røsnæs Sportsplads
2 - 6
753469
Mandag
19-08-19
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Raklev 1
Spillested
Svallerup Sportplads
2 - 4
753439
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Mandag
19-08-19
19:30
Tølløse Boldklub
-
Rørby-Værslev
Spillested
Tølløse Stadion
3 - 0
755463
Mandag
19-08-19
19:30
Lynge-Broby If
-
Skælskør B&I
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
1 - 3
755464
Onsdag
21-08-19
19:00
Tårnborg IF
-
B 92 - Slagelse
Spillested
Tårnborg hallen
3 - 4
753442
Mandag
26-08-19
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Rørby-Værslev
Spillested
Sorø Hallen
3 - 1
753473
Mandag
26-08-19
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Svallerup Sportplads
1 - 3
753443
Mandag
26-08-19
19:30
Tølløse Boldklub
-
Stenlille If
Spillested
Tølløse Stadion
4 - 0
753474
Tirsdag
27-08-19
18:30
Årby
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Årby Fritidscenter
2 - 2
755468
Tirsdag
27-08-19
19:30
Lynge-Broby If
-
FC Storebælt
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
0 - 3
753472
Onsdag
28-08-19
19:00
Hvidebæk Idrætsforening
-
Raklev 1
Spillested
Hvidebækhallen
5 - 7
755469
Torsdag
29-08-19
18:00
B 92 - Slagelse
-
Team AS Fodbold 1
Spillested
Stadion Nord
1 - 0
755466
Torsdag
29-08-19
19:00
Hashøj If
-
Tårnborg IF
Spillested
Gerlev Hallen
5 - 0
753476
Mandag
02-09-19
18:30
Buerup/reerslev If
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Buerup Skole spillested
- Fodbold, 8-mands
2 - 3
753447
Mandag
02-09-19
18:45
Dianalund If
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Holberghallen
0 - 6
753445
Mandag
02-09-19
19:00
Rørby-Værslev
-
Stenlille If
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
3 - 2
753477
NB!
Status
Udehold taberdømt
Tirsdag
03-09-19
18:30
Årby
-
Hvidebæk Idrætsforening
Spillested
Årby Fritidscenter
3 - 0
753475
Tirsdag
03-09-19
19:00
Raklev 1
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Røsnæshallen
15 - 0
755471
Onsdag
04-09-19
19:00
Tårnborg IF
-
Lynge-Broby If
Spillested
Tårnborg hallen
3 - 1
753449
Mandag
09-09-19
18:45
Rørby-Værslev
-
Dianalund If
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
5 - 4
753450
Mandag
09-09-19
19:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Sorø Hallen
2 - 1
755476
Mandag
09-09-19
19:30
Lynge-Broby If
-
Team AS Fodbold 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
3 - 0
753478
Tirsdag
10-09-19
18:30
Røsnæs Sg&i
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Røsnæs Sportsplads
0 - 5
753479
Tirsdag
10-09-19
19:00
Raklev 1
-
Årby
Spillested
Røsnæshallen
3 - 0
753480
Tirsdag
10-09-19
19:00
Hvidebæk Idrætsforening
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Hvidebækhallen
1 - 1
755475
Tirsdag
10-09-19
19:00
Skælskør B&I
-
B 92 - Slagelse
Spillested
Skælskør Stadion
2 - 3
753481
Mandag
16-09-19
18:30
Buerup/reerslev If
-
Raklev 1
Spillested
Buerup Skole spillested
- Fodbold, 8-mands
1 - 3
755465
Mandag
16-09-19
19:00
FC Storebælt
-
Hashøj If
Spillested
Korsør Gl. Stadion
3 - 0
753483
Mandag
16-09-19
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Årby
Spillested
Svallerup Sportplads
3 - 0
753452
Mandag
16-09-19
19:00
Stenlille If
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Stenlille-Hallen
2 - 5
753482
Tirsdag
17-09-19
18:30
Røsnæs Sg&i
-
Hvidebæk Idrætsforening
Spillested
Røsnæs Sportsplads
2 - 2
755479
Onsdag
18-09-19
19:00
Tårnborg IF
-
Skælskør B&I
Spillested
Tårnborg hallen
0 - 1
753455
Mandag
23-09-19
18:00
Rørby-Værslev
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
4 - 0
753456
Mandag
23-09-19
18:00
Dianalund If
-
Stenlille If
Spillested
Holberghallen
2 - 5
755473
Mandag
23-09-19
19:00
FC Storebælt
-
Skælskør B&I
Spillested
Korsør Gl. Stadion
0 - 1
755484
Mandag
23-09-19
19:30
Lynge-Broby If
-
B 92 - Slagelse
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
1 - 4
753486
Tirsdag
24-09-19
18:30
Årby
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Årby Fritidscenter
7 - 5
753485
Tirsdag
24-09-19
19:00
Raklev 1
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Røsnæshallen
5 - 3
753484
NB!
Status
Udehold taberdømt
Onsdag
25-09-19
19:00
Hvidebæk Idrætsforening
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Hvidebækhallen
3 - 0
755483
Onsdag
25-09-19
19:00
Tårnborg IF
-
Team AS Fodbold 1
Spillested
Tårnborg hallen
2 - 2
755482
Torsdag
26-09-19
17:30
Hashøj If
-
Skælskør B&I
Spillested
Gerlev Hallen
1 - 1
753488
NB!
Status
Udehold taberdømt
Mandag
30-09-19
17:45
Buerup/reerslev If
-
Årby
Spillested
Buerup Skole spillested
- Fodbold, 8-mands
3 - 0
753489
Tirsdag
01-10-19
17:45
Røsnæs Sg&i
-
Svallerup-Bjerge G & IF
Spillested
Røsnæs Sportsplads
2 - 2
755481
Tirsdag
01-10-19
18:00
B 92 - Slagelse
-
Hashøj If
Spillested
Stadion Nord
5 - 1
755478
Tirsdag
01-10-19
18:00
Team AS Fodbold 1
-
FC Storebælt
Spillested
Alsted Fjenneslev hallen
1 - 3
753487
Tirsdag
01-10-19
19:00
Raklev 1
-
Hvidebæk Idrætsforening
Spillested
Røsnæshallen
5 - 1
753459
Onsdag
02-10-19
19:00
Stenlille If
-
Tølløse Boldklub
Spillested
Stenlille-Hallen
1 - 5
753492
Mandag
07-10-19
17:30
Røsnæs Sg&i
-
Raklev 1
Spillested
Røsnæs Sportsplads
0 - 5
753460
Mandag
07-10-19
18:00
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Dianalund If
Spillested
Sorø Hallen
3 - 3
753462
Mandag
07-10-19
19:00
Stenlille If
-
Rørby-Værslev
Spillested
Stenlille-Hallen
0 - 2
753491
Mandag
07-10-19
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Buerup/reerslev If
Spillested
Svallerup Sportplads
2 - 3
753490
Onsdag
09-10-19
19:00
Hvidebæk Idrætsforening
-
Årby
Spillested
Hvidebækhallen
4 - 2
755461
Torsdag
10-10-19
18:00
B 92 - Slagelse
-
FC Storebælt
Spillested
Stadion Nord
1 - 4
755470
Torsdag
10-10-19
18:00
Team AS Fodbold 1
-
Hashøj If
Spillested
Alsted Fjenneslev hallen
753494
Mandag
14-10-19
17:00
Buerup/reerslev If
-
Røsnæs Sg&i
Spillested
Buerup Skole spillested
- Fodbold, 8-mands
3 - 0
753465
Mandag
14-10-19
18:00
Dianalund If
-
Rørby-Værslev
Spillested
Holberghallen
1 - 6
753493
Mandag
14-10-19
19:00
Svallerup-Bjerge G & IF
-
Hvidebæk Idrætsforening
Spillested
Svallerup Sportplads
3 - 1
753463
Mandag
14-10-19
19:30
Tølløse Boldklub
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Tølløse Stadion
0 - 2
753495
Tirsdag
15-10-19
18:30
Årby
-
Raklev 1
Spillested
Årby Fritidscenter
3 - 0
753441
Mandag
21-10-19
18:00
Stenlille If
-
Dianalund If
Spillested
Holberghallen
- Kunstgræsbane - bane 1
2 - 1
753457
Lørdag
26-10-19
14:00
Rørby-Værslev
-
Fodboldklubben Sorø Freja
Spillested
Rørby Stadion - Abkjær Park
3 - 0
753453
Mandag
28-10-19
19:30
Tølløse Boldklub
-
Dianalund If
Spillested
Tølløse Stadion
7 - 2
Til toppen