Super Veteraner +50/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100262

Komplet kampprogram


Super Veteraner +50/ B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-08-19 19:00 Raklev G&I - Høng GF 2 - 0
Mandag 12-08-19 19:00 HG Fodbold - Bringstrup Sigersted If 6 - 0
Tirsdag 13-08-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Team AS 2 - 1
Torsdag 15-08-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Tårnborg Idrætsforening 0 - 1
Torsdag 15-08-19 19:00 Kirke Helsinge I - Tømmerup G & U 2 - 2
Torsdag 15-08-19 19:00 Benløse IF - Gørslev 2 - 2
Mandag 19-08-19 19:00 Gørlev IF - Raklev G&I - Halvbane 2 inde 3 - 8
Tirsdag 20-08-19 19:00 Slagelse B&i - Boeslunde Boldklub 7 - 2
Tirsdag 20-08-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - B 92 2 - 5
Tirsdag 20-08-19 19:00 Team AS - HG Fodbold 3 - 4
Tirsdag 20-08-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Benløse IF - Udendørs 1 - 0
Onsdag 21-08-19 19:00 Gørslev - Lynge-Broby If +55 2 - 1
Torsdag 22-08-19 19:00 Høng GF - Kirke Helsinge I 3 - 1
Mandag 26-08-19 18:30 Benløse IF - HG Fodbold 3 - 1
Tirsdag 27-08-19 19:00 Team AS - Gørslev 1 - 2
Tirsdag 27-08-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Bringstrup Sigersted If 4 - 1
Tirsdag 27-08-19 19:00 Tømmerup G & U - Gørlev IF 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 27-08-19 19:00 Slagelse B&i - Tårnborg Idrætsforening 3 - 0
Tirsdag 27-08-19 19:15 B 92 - Ørslev Bjerge If 7 - 3
Torsdag 29-08-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Boeslunde Boldklub 7 - 1
Torsdag 29-08-19 19:00 Kirke Helsinge I - Raklev G&I 6 - 2
Mandag 02-09-19 19:00 Gørlev IF - Kirke Helsinge I - Halvbane 2 inde 0 - 1
Tirsdag 03-09-19 18:00 B 92 - Slagelse B&i 13 - 4
Tirsdag 03-09-19 18:45 HG Fodbold - Gørslev 1 - 2
Tirsdag 03-09-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Team AS - Udendørs 3 - 3
Tirsdag 03-09-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Benløse IF 3 - 5
Onsdag 04-09-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Tårnborg Idrætsforening 2 - 3
Mandag 09-09-19 19:00 Raklev G&I - Tømmerup G & U 12 - 2
Tirsdag 10-09-19 18:45 HG Fodbold - Lynge-Broby If +55 5 - 3
Onsdag 11-09-19 19:00 Gørslev - Bringstrup Sigersted If 7 - 1
Onsdag 11-09-19 19:00 Boeslunde Boldklub - B 92 0 - 6
Torsdag 12-09-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Slagelse B&i 1 - 3
Torsdag 12-09-19 18:30 Benløse IF - Team AS 6 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 12-09-19 19:00 Høng GF - Gørlev IF 3 - 0
Tirsdag 17-09-19 19:00 Tømmerup G & U - Kirke Helsinge I 0 - 5
Tirsdag 17-09-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Ørslev Bjerge If 8 - 3
Tirsdag 17-09-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - HG Fodbold - Udendørs 1 - 4
Tirsdag 17-09-19 19:00 Team AS - Lynge-Broby If +55 2 - 3
Onsdag 18-09-19 19:00 Gørslev - Benløse IF 1 - 3
Torsdag 19-09-19 19:00 Høng GF - Raklev G&I 1 - 3
Mandag 23-09-19 19:00 Raklev G&I - Gørlev IF 7 - 0
Tirsdag 24-09-19 18:00 B 92 - Tårnborg Idrætsforening 4 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 24-09-19 18:30 HG Fodbold - Team AS 3 - 0
Tirsdag 24-09-19 19:00 Lynge-Broby If +55 - Gørslev 1 - 2
Onsdag 25-09-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Slagelse B&i 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 26-09-19 18:00 Benløse IF - Bringstrup Sigersted If 3 - 0
Torsdag 26-09-19 19:00 Kirke Helsinge I - Høng GF 1 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 30-09-19 19:00 Gørlev IF - Tømmerup G & U - Halvbane 2 inde 0 - 3
Mandag 30-09-19 19:00 Raklev G&I - Kirke Helsinge I 5 - 2
Tirsdag 01-10-19 18:00 HG Fodbold - Benløse IF 3 - 1
Tirsdag 01-10-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Lynge-Broby If +55 - Udendørs 2 - 4
Tirsdag 01-10-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Slagelse B&i 6 - 1
Onsdag 02-10-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Ørslev Bjerge If 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 02-10-19 19:00 Gørslev - Team AS 3 - 0
Mandag 07-10-19 17:45 Benløse IF - Lynge-Broby If +55 5 - 0
Tirsdag 08-10-19 19:00 Team AS - Bringstrup Sigersted If 5 - 1
Tirsdag 08-10-19 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Boeslunde Boldklub 7 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Tirsdag 08-10-19 19:00 Slagelse B&i - B 92 0 - 3
Onsdag 09-10-19 19:00 Gørslev - HG Fodbold 1 - 4
Torsdag 10-10-19 18:30 Ørslev Bjerge If - B 92 3 - 10
Torsdag 10-10-19 19:00 Høng GF - Tømmerup G & U 11 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 14-10-19 19:00 Gørlev IF - Høng GF - Halvbane 2 inde 0 - 3
Tirsdag 15-10-19 18:30 Lynge-Broby If +55 - HG Fodbold 2 - 1
Tirsdag 15-10-19 19:00 Team AS - Benløse IF 0 - 6
Tirsdag 15-10-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Gørslev - Udendørs 0 - 3
Tirsdag 15-10-19 19:00 Tømmerup G & U - Raklev G&I 2 - 16
Tirsdag 15-10-19 19:00 Slagelse B&i - Ørslev Bjerge If 3 - 7
Torsdag 17-10-19 18:00 B 92 - Boeslunde Boldklub 7 - 2
Tirsdag 22-10-19 19:00 Tømmerup G & U - Høng GF 1 - 3
Torsdag 24-10-19 19:00 Kirke Helsinge I - Gørlev IF 3 - 0

Til toppen