Damesenior +15/ C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere: Lars Kulle @: kulle1@stofanet.dk, tlf.: 21663985 Per Svendson @: per.svendson@mail.dk, tlf.: 22249069

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100247

Komplet kampprogram


Damesenior +15/ C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Dianalund If 2 - 2
Mandag 12-08-19 19:00 Vipperød 1 - Gislinge 3 - 0
Onsdag 14-08-19 18:30 Ringsted If - Pi - KV Damefodbold 2 - 1
Torsdag 15-08-19 19:00 Stillinge Idrætsforening - Skælskør 2 0 - 0
Torsdag 15-08-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Vipperød 2 5 - 0
Torsdag 15-08-19 19:00 Hg Fodbold - KHI/GIF-HG/LIF 3 - 1
Torsdag 15-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby 2 - 3
Mandag 19-08-19 18:30 Årby - Kirke Helsinge IF 3 - 6
Onsdag 21-08-19 18:30 KV Damefodbold - Hg Fodbold 0 - 8
Onsdag 21-08-19 19:00 Skælskør 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 0 - 2
Torsdag 22-08-19 19:00 Sørbymagle If - Fodboldklubben Sorø Freja 1 - 1
Torsdag 22-08-19 19:00 Vipperød 2 - Svinninge, 1 5 - 1
Torsdag 22-08-19 19:00 Dianalund If - Hvidebæk Idrætsforening 4 - 0
Mandag 26-08-19 18:30 Svinninge, 1 - Kirke Helsinge IF 2 - 2
Mandag 26-08-19 18:30 Årby - Dianalund If 1 - 3
Tirsdag 27-08-19 19:00 KHI/GIF-HG/LIF - KV Damefodbold 1 - 0
Onsdag 28-08-19 19:00 Skælskør 2 - Fodboldklubben Sorø Freja 0 - 3
Torsdag 29-08-19 19:00 Raklev 1 - Tuse Næs BK 7 - 0
Torsdag 29-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Vipperød 2 1 - 4
Onsdag 04-09-19 18:30 Vipperød 2 - Årby 1 - 3
Onsdag 04-09-19 19:00 Gislinge - Tuse Næs BK 0 - 0
Onsdag 04-09-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja 1 - 0
Torsdag 05-09-19 18:45 Hg Fodbold - Ringsted If - Pi 2 - 1
Torsdag 05-09-19 19:00 Stillinge Idrætsforening - Sørbymagle If 0 - 0
Torsdag 05-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svinninge, 1 4 - 1
Torsdag 05-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Dianalund If 2 - 4
Mandag 09-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Årby 4 - 3
Mandag 09-09-19 18:30 Tuse Næs BK - Vipperød 1 - 8 mands bane (lys) 0 - 6
Mandag 09-09-19 19:00 Sørbymagle If - Skælskør 2 0 - 1
Mandag 09-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Stillinge Idrætsforening 3 - 3
Onsdag 11-09-19 18:30 Ringsted If - Pi - KHI/GIF-HG/LIF 3 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 11-09-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Stillinge Idrætsforening 0 - 3
Torsdag 12-09-19 19:00 Raklev 1 - Gislinge 6 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Mandag 16-09-19 18:30 Årby - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 3
Mandag 16-09-19 19:00 Dianalund If - Svinninge, 1 4 - 1
Mandag 16-09-19 19:00 Gislinge - Vipperød 1 2 - 5
Mandag 16-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Sørbymagle If 4 - 4
Tirsdag 17-09-19 19:00 KHI/GIF-HG/LIF - Hg Fodbold 2 - 8
Onsdag 18-09-19 18:00 Vipperød 2 - Kirke Helsinge IF 1 - 2
Onsdag 18-09-19 18:30 KV Damefodbold - Ringsted If - Pi 1 - 2
Onsdag 18-09-19 19:00 Skælskør 2 - Stillinge Idrætsforening 1 - 4
Mandag 23-09-19 18:30 Tuse Næs BK - Gislinge - 8 mands bane (lys) 0 - 2
Mandag 23-09-19 18:30 Svinninge, 1 - Vipperød 2 0 - 3
Mandag 23-09-19 19:00 Sørbymagle If - Lynge-Broby Idrætsforening 0 - 7
Onsdag 25-09-19 19:00 Vipperød 1 - Raklev 1 3 - 2
Onsdag 25-09-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Skælskør 2 3 - 1
Torsdag 26-09-19 18:00 Stillinge Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja 0 - 0
Torsdag 26-09-19 18:00 Hg Fodbold - KV Damefodbold 6 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 26-09-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Årby 3 - 0
Torsdag 26-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Dianalund If 1 - 3
Mandag 30-09-19 18:30 Tuse Næs BK - Raklev 1 - 8 mands bane (lys)
Mandag 30-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Skælskør 2 1 - 3
Mandag 30-09-19 19:00 Dianalund If - Årby 4 - 1
Tirsdag 01-10-19 17:45 Vipperød 2 - Hvidebæk Idrætsforening 6 - 0
Onsdag 02-10-19 18:30 KV Damefodbold - KHI/GIF-HG/LIF 2 - 0
Torsdag 03-10-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Svinninge, 1 5 - 2
Torsdag 03-10-19 19:00 Gislinge - Raklev 1 3 - 3
Mandag 07-10-19 18:30 Svinninge, 1 - Hvidebæk Idrætsforening 0 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 07-10-19 18:30 Årby - Vipperød 2 0 - 3
Mandag 07-10-19 19:00 Sørbymagle If - Stillinge Idrætsforening 1 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 07-10-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Lynge-Broby Idrætsforening 3 - 0
Onsdag 09-10-19 18:30 Ringsted If - Pi - Hg Fodbold 1 - 7
Onsdag 09-10-19 19:00 Raklev 1 - Vipperød 1 1 - 1
Torsdag 10-10-19 19:00 Dianalund If - Kirke Helsinge IF 2 - 1
NB!
Kamp udsat
Mandag 14-10-19 18:30 Årby - Svinninge, 1 3 - 0
Mandag 14-10-19 19:00 Vipperød 1 - Tuse Næs BK 4 - 2
Onsdag 16-10-19 18:30 Vipperød 2 - Dianalund If 4 - 0
Onsdag 16-10-19 19:00 Skælskør 2 - Sørbymagle If - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 17-10-19 19:00 Stillinge Idrætsforening - Lynge-Broby Idrætsforening 3 - 0
Torsdag 17-10-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Kirke Helsinge IF 2 - 1
Mandag 21-10-19 18:30 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk Idrætsforening 2 - 1
Mandag 21-10-19 19:00 KHI/GIF-HG/LIF - Ringsted If - Pi 1 - 8
Mandag 28-10-19 19:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Sørbymagle If 10 - 0
Mandag 28-10-19 19:00 Dianalund If - Vipperød 2 0 - 1

Til toppen