Serie 1 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturnering i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106620

Komplet kampprogram


Serie 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 10-09-20 20:30 Uvelse FC - Ganløse Floorball Klub 5 - 6
NB!
Kamp udsat
Lørdag 12-09-20 10:00 Benløse FC 4 - FF København 2
Lørdag 12-09-20 11:00 Midtsjælland Floorball - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 7 - 2
Søndag 13-09-20 11:00 Hvidovre Attack FC 5 - FF København 3 1 - 6
Søndag 13-09-20 13:00 Greve FC 2 - Herlev FC 4 3 - 5
NB!
Kamp udsat
Søndag 13-09-20 15:30 Vanløse Floorball Lavuk 4 - Hafnia FC 3
Tirsdag 15-09-20 19:30 Tårnborg Towers 1 - Sydsjællands FC 10 - 0
Torsdag 17-09-20 20:00 Allerød Floorball - Helsingør FT 3 2 - 4
Søndag 20-09-20 12:00 Sydsjællands FC - Benløse FC 4 1 - 7
Søndag 20-09-20 13:30 Hafnia FC 3 - Hvidovre Attack FC 5 0 - 6
Søndag 20-09-20 14:00 FF København 3 - Greve FC 2 - Hal 2 8 - 4
Søndag 20-09-20 15:30 Jægerspris UFC - Uvelse FC 2 - 3
Mandag 21-09-20 19:30 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Tårnborg Towers 1 6 - 7
Onsdag 23-09-20 20:15 Rødovre FC 3 - Herlev FC 4 7 - 6
Fredag 25-09-20 19:00 HG/Næstved - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 8 - 13
Lørdag 26-09-20 15:00 Herlev FC 4 - Vanløse Floorball Lavuk 4 19 - 2
Søndag 27-09-20 10:00 FF København 3 - Rødovre FC 3 - Hal 2 5 - 10
Søndag 27-09-20 12:00 FF København 2 - Midtsjælland Floorball - Hal 2 0 - 6
Søndag 27-09-20 12:30 Allerød Floorball - Vanløse Floorball 3 4 - 8
Søndag 27-09-20 16:30 Jægerspris UFC - Helsingør FT 3 8 - 0
Mandag 28-09-20 20:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - HG/Næstved 7 - 7
Torsdag 01-10-20 20:15 Benløse FC 4 - Tårnborg Towers 1 4 - 7
Torsdag 01-10-20 20:30 Uvelse FC - Vanløse Floorball 3 3 - 13
Lørdag 03-10-20 16:00 Tårnborg Towers 1 - Midtsjælland Floorball 1 - 5
Søndag 04-10-20 09:00 Hvidovre Attack FC 5 - Rødovre FC 3 1 - 8
Søndag 04-10-20 11:00 Sydsjællands FC - HG/Næstved 6 - 11
Søndag 04-10-20 11:30 Hafnia FC 3 - FF København 3 7 - 8
Søndag 04-10-20 16:30 Greve FC 2 - Vanløse Floorball Lavuk 4 6 - 5
Mandag 05-10-20 20:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Benløse FC 4 7 - 5
Torsdag 08-10-20 19:00 Ganløse Floorball Klub - Allerød Floorball 5 - 4
Lørdag 10-10-20 10:00 Helsingør FT 3 - Uvelse FC 5 - 5
Søndag 11-10-20 10:30 Herlev FC 4 - Hvidovre Attack FC 5 12 - 8
Søndag 11-10-20 13:15 Midtsjælland Floorball - Benløse FC 4 9 - 2
Søndag 11-10-20 13:30 Hafnia FC 3 - Rødovre FC 3 0 - 10
Søndag 11-10-20 14:00 FF København 2 - Sydsjællands FC - Hal 2 9 - 1
Søndag 11-10-20 14:00 Vanløse Floorball Lavuk 4 - FF København 3 2 - 16
Søndag 11-10-20 16:30 HG/Næstved - Tårnborg Towers 1 3 - 13
Torsdag 15-10-20 19:30 Ganløse Floorball Klub - Helsingør FT 3 6 - 2
Søndag 18-10-20 14:00 Rødovre FC 3 - Vanløse Floorball Lavuk 4 19 - 4
Mandag 19-10-20 20:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - FF København 2 1 - 5
NB!
Kamp udsat
Lørdag 24-10-20 14:30 FF København 3 - Herlev FC 4 - Hal 2
Lørdag 24-10-20 16:30 Vanløse Floorball 3 - Ganløse Floorball Klub 14 - 4
Søndag 25-10-20 10:00 Benløse FC 4 - HG/Næstved
Søndag 25-10-20 11:00 Allerød Floorball - Jægerspris UFC
Søndag 25-10-20 11:15 Midtsjælland Floorball - Sydsjællands FC
Søndag 25-10-20 11:30 Hafnia FC 3 - Greve FC 2
Torsdag 29-10-20 20:30 Uvelse FC - Allerød Floorball
Lørdag 31-10-20 14:00 Helsingør FT 3 - Vanløse Floorball 3
Lørdag 31-10-20 16:00 Tårnborg Towers 1 - FF København 2
Søndag 01-11-20 10:00 Sydsjællands FC - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup
Søndag 01-11-20 10:45 HG/Næstved - Midtsjælland Floorball
Søndag 01-11-20 13:30 Ganløse Floorball Klub - Jægerspris UFC
Søndag 01-11-20 15:00 Herlev FC 4 - Hafnia FC 3
Søndag 01-11-20 17:00 Vanløse Floorball Lavuk 4 - Hvidovre Attack FC 5
Torsdag 05-11-20 19:30 Benløse FC 4 - Sydsjællands FC
Torsdag 05-11-20 20:30 Uvelse FC - Helsingør FT 3
Lørdag 07-11-20 09:00 Midtsjælland Floorball - FF København 2
Lørdag 07-11-20 16:00 Tårnborg Towers 1 - HG/Næstved
Lørdag 07-11-20 18:00 Hvidovre Attack FC 5 - Hafnia FC 3
Søndag 08-11-20 16:00 Greve FC 2 - FF København 3
Søndag 08-11-20 17:00 Herlev FC 4 - Rødovre FC 3
Torsdag 12-11-20 20:00 FF København 2 - HG/Næstved - Hal 2
Lørdag 14-11-20 16:30 Vanløse Floorball 3 - Allerød Floorball
Onsdag 18-11-20 20:15 Rødovre FC 3 - Vanløse Floorball Lavuk 4
Torsdag 19-11-20 19:30 Benløse FC 4 - Midtsjælland Floorball
Torsdag 19-11-20 20:00 Allerød Floorball - Uvelse FC
Lørdag 21-11-20 15:00 Helsingør FT 3 - Jægerspris UFC
Lørdag 21-11-20 16:00 Ganløse Floorball Klub - Vanløse Floorball 3
Søndag 22-11-20 10:00 FF København 3 - Hvidovre Attack FC 5 - Hal 2
Søndag 22-11-20 10:00 Sydsjællands FC - Tårnborg Towers 1
Søndag 22-11-20 13:30 Hafnia FC 3 - Vanløse Floorball Lavuk 4
Søndag 22-11-20 14:00 FF København 2 - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Hal 2
Søndag 22-11-20 16:30 Greve FC 2 - Herlev FC 4
Lørdag 28-11-20 16:00 Ganløse Floorball Klub - Allerød Floorball
Søndag 29-11-20 09:30 Hvidovre Attack FC 5 - Greve FC 2
Søndag 29-11-20 10:00 Sydsjællands FC - FF København 2
Søndag 29-11-20 16:45 HG/Næstved - Benløse FC 4
Søndag 29-11-20 17:00 Jægerspris UFC - Vanløse Floorball 3
Mandag 30-11-20 20:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Midtsjælland Floorball
Onsdag 02-12-20 20:15 Rødovre FC 3 - FF København 3
Fredag 04-12-20 19:30 Herlev FC 4 - Vanløse Floorball Lavuk 4
Lørdag 05-12-20 16:00 Tårnborg Towers 1 - Benløse FC 4
Søndag 06-12-20 10:45 HG/Næstved - FF København 2
Søndag 06-12-20 12:30 Allerød Floorball - Helsingør FT 3
Søndag 06-12-20 14:30 Vanløse Floorball Lavuk 4 - Greve FC 2
Søndag 06-12-20 15:00 Herlev FC 4 - Hafnia FC 3
Søndag 06-12-20 15:00 Jægerspris UFC - Ganløse Floorball Klub
Søndag 13-12-20 13:00 Rødovre FC 3 - Hvidovre Attack FC 5
Mandag 14-12-20 20:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Sydsjællands FC
Lørdag 09-01-21 12:00 Benløse FC 4 - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup
Lørdag 09-01-21 12:00 Helsingør FT 3 - Ganløse Floorball Klub
Lørdag 09-01-21 16:30 Vanløse Floorball 3 - Uvelse FC
Søndag 10-01-21 12:00 Hafnia FC 3 - FF København 3
Søndag 10-01-21 12:15 HG/Næstved - Sydsjællands FC
Søndag 10-01-21 14:15 Midtsjælland Floorball - Tårnborg Towers 1
Søndag 10-01-21 15:00 Greve FC 2 - Rødovre FC 3
Søndag 10-01-21 19:00 Vanløse Floorball Lavuk 4 - Hvidovre Attack FC 5
Søndag 17-01-21 17:30 Greve FC 2 - Hafnia FC 3
Torsdag 21-01-21 20:30 Uvelse FC - Jægerspris UFC
Lørdag 23-01-21 13:30 Rødovre FC 3 - Greve FC 2
Lørdag 23-01-21 14:00 FF København 2 - Tårnborg Towers 1 - Hal 2
Lørdag 23-01-21 14:00 Vanløse Floorball 3 - Helsingør FT 3
Søndag 24-01-21 09:30 Hvidovre Attack FC 5 - Hafnia FC 3
Søndag 24-01-21 10:00 Sydsjællands FC - Midtsjælland Floorball
Søndag 24-01-21 14:30 Vanløse Floorball Lavuk 4 - Herlev FC 4
Lørdag 30-01-21 15:45 Midtsjælland Floorball - HG/Næstved
Lørdag 30-01-21 16:00 Benløse FC 4 - FF København 2
Lørdag 30-01-21 16:00 Tårnborg Towers 1 - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup
Lørdag 30-01-21 16:00 Ganløse Floorball Klub - Uvelse FC
Søndag 31-01-21 09:30 Hvidovre Attack FC 5 - Herlev FC 4
Søndag 31-01-21 11:30 Hafnia FC 3 - Rødovre FC 3
Søndag 31-01-21 13:00 Allerød Floorball - Jægerspris UFC
Søndag 31-01-21 17:00 Greve FC 2 - FF København 3
Tirsdag 02-02-21 19:00 Sydsjællands FC - Midtsjælland Floorball
Torsdag 04-02-21 19:30 Benløse FC 4 - HG/Næstved
Torsdag 04-02-21 19:45 Hafnia FC 3 - Vanløse Floorball Lavuk 4
Lørdag 06-02-21 10:00 Helsingør FT 3 - Jægerspris UFC
Lørdag 06-02-21 16:00 Tårnborg Towers 1 - Benløse FC 4
Søndag 07-02-21 16:30 Ganløse Floorball Klub - Vanløse Floorball 3
Søndag 07-02-21 17:30 Greve FC 2 - Hvidovre Attack FC 5
Søndag 07-02-21 18:30 Herlev FC 4 - FF København 3
Mandag 08-02-21 20:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - FF København 2
Torsdag 11-02-21 20:30 Uvelse FC - Allerød Floorball
Lørdag 13-02-21 13:30 Vanløse Floorball Lavuk 4 - FF København 3
Lørdag 13-02-21 13:30 Rødovre FC 3 - Hafnia FC 3
Søndag 14-02-21 10:00 Sydsjællands FC - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup
Søndag 14-02-21 10:45 HG/Næstved - Tårnborg Towers 1
Søndag 14-02-21 12:00 Jægerspris UFC - Ganløse Floorball Klub
Søndag 14-02-21 15:30 Midtsjælland Floorball - Benløse FC 4
Søndag 21-02-21 14:00 Hvidovre Attack FC 5 - Greve FC 2
Torsdag 25-02-21 20:30 Uvelse FC - Ganløse Floorball Klub
Lørdag 27-02-21 12:30 Helsingør FT 3 - Allerød Floorball
Lørdag 27-02-21 15:30 Vanløse Floorball 3 - Jægerspris UFC
Lørdag 27-02-21 17:30 Vanløse Floorball Lavuk 4 - Rødovre FC 3
Søndag 28-02-21 10:00 FF København 3 - Hvidovre Attack FC 5 - Hal 2
Søndag 28-02-21 12:00 FF København 2 - Benløse FC 4 - Hal 2
Søndag 28-02-21 12:00 Sydsjællands FC - HG/Næstved
Søndag 28-02-21 14:00 Herlev FC 4 - Greve FC 2
Mandag 01-03-21 19:30 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Tårnborg Towers 1
Tirsdag 02-03-21 20:30 Helsingør FT 3 - Uvelse FC
Søndag 07-03-21 10:00 FF København 3 - Vanløse Floorball Lavuk 4 - Hal 2
Søndag 07-03-21 10:30 Herlev FC 4 - Rødovre FC 3
Søndag 07-03-21 12:15 HG/Næstved - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup
Søndag 07-03-21 12:30 Allerød Floorball - Vanløse Floorball 3
Søndag 07-03-21 13:00 Greve FC 2 - Hafnia FC 3
Søndag 07-03-21 14:00 FF København 2 - Midtsjælland Floorball - Hal 2
Søndag 07-03-21 14:30 Benløse FC 4 - Sydsjællands FC
Torsdag 11-03-21 20:00 FF København 3 - Rødovre FC 3
Lørdag 13-03-21 16:00 Tårnborg Towers 1 - Sydsjællands FC
Lørdag 13-03-21 16:30 Hafnia FC 3 - Herlev FC 4
Søndag 14-03-21 12:15 HG/Næstved - FF København 2
Søndag 14-03-21 14:30 Jægerspris UFC - Uvelse FC
Søndag 14-03-21 15:30 Midtsjælland Floorball - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup
Søndag 14-03-21 16:30 Ganløse Floorball Klub - Helsingør FT 3
Søndag 14-03-21 18:00 Hvidovre Attack FC 5 - Vanløse Floorball Lavuk 4
Onsdag 17-03-21 20:15 Rødovre FC 3 - Hvidovre Attack FC 5
Torsdag 18-03-21 20:30 Uvelse FC - Vanløse Floorball 3
Lørdag 20-03-21 14:00 Vanløse Floorball 3 - Jægerspris UFC
Søndag 21-03-21 11:00 Allerød Floorball - Ganløse Floorball Klub
Søndag 21-03-21 12:00 FF København 2 - Tårnborg Towers 1 - Hal 2
Søndag 21-03-21 14:00 FF København 3 - Herlev FC 4 - Hal 2
Mandag 22-03-21 20:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Benløse FC 4
Onsdag 24-03-21 20:30 Midtsjælland Floorball - HG/Næstved
Fredag 26-03-21 18:30 Rødovre FC 3 - Greve FC 2
Lørdag 27-03-21 16:00 Tårnborg Towers 1 - Midtsjælland Floorball
Søndag 28-03-21 10:00 FF København 3 - Hafnia FC 3 - Hal 2
Søndag 28-03-21 12:00 FF København 2 - Sydsjællands FC - Hal 2
Søndag 28-03-21 12:00 Jægerspris UFC - Allerød Floorball
Søndag 28-03-21 14:30 Vanløse Floorball Lavuk 4 - Greve FC 2
Søndag 28-03-21 16:30 Vanløse Floorball 3 - Helsingør FT 3
Lørdag 10-04-21 14:00 Hvidovre Attack FC 5 - Herlev FC 4

Til toppen