Super Veteraner +50/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Super Veteraner +50/ B

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
11-08-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Gørslev If 8 - 0
11-08-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Hg Fodbold 1 - 0
11-08-20 19:00 Team AS - Bringstrup Sigersted If 3 - 2
11-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - Tømmerup G & U 8 - 0
12-08-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Lynge-Broby If +55 0 - 3
13-08-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Ørslev Bjerge If 5 - 1
17-08-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Team AS 8 - 0
18-08-20 19:00 Tømmerup G & U - Boeslunde Boldklub 5 - 5
18-08-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Kirke Helsinge IF 1 - 2
18-08-20 19:00 Hg Fodbold - Benløse IF 2 - 1
20-08-20 19:00 Høng GF - B 92 - Slagelse 1 0 - 7
20-08-20 19:00 Gørslev If - Tårnborg Idrætsforening 1 - 1
24-08-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Tømmerup G & U 10 - 1
25-08-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - B 92 - Slagelse 1 1 - 6
NB!
Udehold taberdømt
25-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - Bringstrup Sigersted If 3 - 0
26-08-20 19:00 Benløse IF - Gørslev If 1 - 2
26-08-20 19:00 Boeslunde Boldklub - Ørslev Bjerge If 2 - 4
27-08-20 19:00 Team AS - Kirke Helsinge IF 2 - 3
27-08-20 19:00 Høng GF - Hg Fodbold 2 - 3
01-09-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Hg Fodbold 2 - 0
01-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Boeslunde Boldklub 9 - 1
01-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Team AS 2 - 5
02-09-20 19:00 Benløse IF - Tårnborg Idrætsforening 0 - 3
03-09-20 18:45 Gørslev If - Høng GF 4 - 3
03-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Lynge-Broby If +55 2 - 2
03-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - B 92 - Slagelse 2 - 4
07-09-20 19:00 Lynge-Broby If +55 - Bringstrup Sigersted If 1 - 4
08-09-20 18:45 Hg Fodbold - Gørslev If 2 - 2
08-09-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Høng GF 1 - 2
08-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Ørslev Bjerge If 1 - 8
08-09-20 19:00 Team AS - B 92 - Slagelse 1 - 3
15-09-20 19:00 Bringstrup Sigersted If - Tømmerup G & U 5 - 2
15-09-20 19:15 B 92 - Slagelse - Boeslunde Boldklub 11 - 1
16-09-20 18:30 Hg Fodbold - Tårnborg Idrætsforening 2 - 2
17-09-20 19:00 Høng GF - Benløse IF - 8 mands kunst - bane 1 2 - 2
17-09-20 19:00 Gørslev If - B 92 - Slagelse 1 0 - 5
17-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Team AS
NB!
Kamp udsat
17-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Lynge-Broby If +55
NB!
Kamp udsat
21-09-20 18:30 Lynge-Broby If +55 - B 92 - Slagelse
21-09-20 19:00 Benløse IF - Hg Fodbold - Kunstgræsbane 3 - 2
22-09-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Gørslev If
23-09-20 18:15 Boeslunde Boldklub - Team AS
24-09-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Høng GF
24-09-20 19:00 Ørslev Bjerge If - Bringstrup Sigersted If
24-09-20 19:00 Tømmerup G & U - Kirke Helsinge IF
29-09-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Tårnborg Idrætsforening
29-09-20 18:15 Hg Fodbold - Høng GF
30-09-20 18:30 Boeslunde Boldklub - Kirke Helsinge IF
01-10-20 18:00 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse
01-10-20 19:00 Gørslev If - Benløse IF
04-10-20 10:30 Benløse IF - Høng GF
06-10-20 18:00 Hg Fodbold - B 92 - Slagelse 1
06-10-20 19:00 Tårnborg Idrætsforening - Benløse IF
08-10-20 19:00 Høng GF - Gørslev If - 8 mands kunst - bane 1
21-10-20 19:00 Benløse IF - B 92 - Slagelse 1 - Kunstgræsbane
22-10-20 19:00 Høng GF - Tårnborg Idrætsforening - 8 mands kunst - bane 1
22-10-20 19:00 Gørslev If - Hg Fodbold
27-10-20 18:00 B 92 - Slagelse 1 - Benløse IF

Til toppen