U11A | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturneringen i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U11A

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
14-09-19 10:00 Stevns FK - Jægerspris UFC 0 - 7
14-09-19 10:30 Helsingør FT - GrevLe 3 - 11
14-09-19 10:30 Fr. Blackhawks 2 - Strandby Elling IF 2 - 8
14-09-19 15:00 Sæby Floorball - AaB Floorball 5 - 6
15-09-19 10:00 Benløse FC - Vanløse/Frederiksberg 14 - 2
18-09-19 17:45 Fr. Blackhawks 3 - Fr. Blackhawks 2 3 - 2
21-09-19 10:30 Hvidovre Attack FC - Stevns FK 3 - 1
21-09-19 11:00 Sindal Dragons - Strandby Elling IF 2 - 10
21-09-19 12:30 Rungsted-Hørsholm FK - Jægerspris UFC 3 - 8
22-09-19 10:00 AaB Floorball - Fr. Blackhawks 12 - 5
22-09-19 13:30 GrevLe - Benløse FC 8 - 2
27-09-19 18:30 Benløse FC - Hvidovre Attack FC 7 - 3
28-09-19 09:30 Strandby Elling IF - AaB Floorball 2 - 6
28-09-19 10:00 Stevns FK - Vanløse/Frederiksberg 8 - 0
29-09-19 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - GrevLe 3 - 4
04-10-19 18:15 Fr. Blackhawks 2 - Sindal Dragons 7 - 5
04-10-19 19:45 Fr. Blackhawks - Sæby Floorball 13 - 9
05-10-19 09:00 Hvidovre Attack FC - Vanløse/Frederiksberg 5 - 5
05-10-19 10:00 Helsingør FT - Rungsted-Hørsholm FK 1 - 23
05-10-19 15:30 Strandby Elling IF - Esbjerg Sharks FC 4 - 10
06-10-19 10:00 Fr. Blackhawks 3 - Esbjerg Sharks FC - Hal 1 2 - 8
06-10-19 12:00 Jægerspris UFC - GrevLe 8 - 0
06-10-19 15:00 Benløse FC - Stevns FK 4 - 7
26-10-19 10:00 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks 2 - Hal 1 5 - 1
26-10-19 11:30 Esbjerg Sharks FC - Sindal Dragons 19 - 0
27-10-19 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC 7 - 10
27-10-19 10:30 Sæby Floorball - Strandby Elling IF 6 - 6
27-10-19 12:00 AaB Floorball - Fr. Blackhawks 3 5 - 7
27-10-19 13:00 Vanløse/Frederiksberg - Jægerspris UFC - Hal 1 4 - 10
27-10-19 13:30 GrevLe - Hvidovre Attack FC 1 - 2
01-11-19 18:00 Sindal Dragons - Fr. Blackhawks 3 1 - 13
02-11-19 09:30 Strandby Elling IF - Brønderslev FC 3 - 7
02-11-19 09:30 Helsingør FT - Hvidovre Attack FC 3 - 12
03-11-19 09:30 Rungsted-Hørsholm FK - Stevns FK 6 - 6
03-11-19 10:00 Jægerspris UFC - Benløse FC 8 - 4
03-11-19 11:30 Esbjerg Sharks FC - AaB Floorball 8 - 0
03-11-19 15:00 GrevLe - Vanløse/Frederiksberg 4 - 4
15-11-19 18:15 Fr. Blackhawks - Fr. Blackhawks 2 13 - 3
15-11-19 18:30 Benløse FC - Stevns FK 2 - 4
16-11-19 09:30 Helsingør FT - Jægerspris UFC 3 - 20
16-11-19 10:00 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK 6 - 3
16-11-19 11:00 Brønderslev FC - Sæby Floorball - Hal 1 12 - 2
16-11-19 14:00 Vanløse/Frederiksberg - GrevLe - Hal 1 2 - 6
18-11-19 18:30 Sindal Dragons - Fr. Blackhawks 3 - 14
23-11-19 10:00 Helsingør FT - Benløse FC 5 - 13
23-11-19 10:00 Stevns FK - Jægerspris UFC 4 - 3
23-11-19 10:30 Hvidovre Attack FC - GrevLe 11 - 1
23-11-19 13:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 3 0 - 10
23-11-19 16:30 Fr. Blackhawks 2 - Esbjerg Sharks FC 4 - 18
24-11-19 09:00 Fr. Blackhawks - Esbjerg Sharks FC 6 - 11
24-11-19 10:00 AaB Floorball - Brønderslev FC 0 - 7
24-11-19 10:00 Vanløse/Frederiksberg - Rungsted-Hørsholm FK - Hal 1 4 - 7
26-11-19 16:30 Fr. Blackhawks 3 - Fr. Blackhawks 6 - 4
29-11-19 17:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 2 4 - 5
30-11-19 09:30 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks 3 4 - 4
30-11-19 09:30 Helsingør FT - Vanløse/Frederiksberg 1 - 13
30-11-19 11:45 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks - Hal 1 7 - 4
01-12-19 10:00 Stevns FK - GrevLe 2 - 4
06-12-19 17:30 Sindal Dragons - Sæby Floorball 3 - 4
06-12-19 18:30 Fr. Blackhawks - Strandby Elling IF 9 - 6
07-12-19 12:00 Esbjerg Sharks FC - Brønderslev FC 3 - 4
08-12-19 09:30 Rungsted-Hørsholm FK - Stevns FK 4 - 3
08-12-19 09:30 Vanløse/Frederiksberg - Hvidovre Attack FC - Hal 1 4 - 7
08-12-19 10:00 Jægerspris UFC - Benløse FC 13 - 3
08-12-19 12:00 Fr. Blackhawks 2 - AaB Floorball 2 - 7
08-12-19 13:30 GrevLe - Helsingør FT 8 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
14-12-19 10:00 Stevns FK - Helsingør FT 5 - 0
04-01-20 10:00 Benløse FC - Jægerspris UFC - Hal A 5 - 10
04-01-20 10:00 Stevns FK - GrevLe 9 - 2
04-01-20 12:00 Helsingør FT - Hvidovre Attack FC 2 - 17
11-01-20 11:00 Sindal Dragons - AaB Floorball 2 - 9
11-01-20 11:30 Esbjerg Sharks FC - Strandby Elling IF 10 - 3
11-01-20 14:00 Helsingør FT - Stevns FK 4 - 9
12-01-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Vanløse/Frederiksberg 10 - 9
17-01-20 18:15 Fr. Blackhawks 2 - Brønderslev FC 2 - 10
17-01-20 19:45 Fr. Blackhawks 3 - Sindal Dragons 13 - 0
18-01-20 09:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 4 - 6
18-01-20 10:00 AaB Floorball - Fr. Blackhawks 2 11 - 3
18-01-20 13:30 Vanløse/Frederiksberg - Helsingør FT - Hal 1 6 - 3
19-01-20 11:00 Hvidovre Attack FC - Benløse FC 5 - 5
19-01-20 12:00 Jægerspris UFC - Stevns FK 5 - 4
19-01-20 15:00 GrevLe - Rungsted-Hørsholm FK 5 - 4
25-01-20 12:30 Sindal Dragons - Esbjerg Sharks FC 1 - 13
25-01-20 13:00 Fr. Blackhawks - AaB Floorball 13 - 2
25-01-20 13:30 Vanløse/Frederiksberg - Helsingør FT - Hal 1 8 - 3
26-01-20 10:30 AaB Floorball - Esbjerg Sharks FC 2 - 14
26-01-20 12:00 Jægerspris UFC - Rungsted-Hørsholm FK 7 - 6
29-01-20 16:15 Fr. Blackhawks 2 - Fr. Blackhawks 3 2 - 3
30-01-20 18:00 Stevns FK - Benløse FC 9 - 4
09-02-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Hvidovre Attack FC
09-02-20 11:00 Fr. Blackhawks 3 - Brønderslev FC 2 - 5
09-02-20 13:30 GrevLe - Stevns FK 5 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
22-02-20 13:00 Jægerspris UFC - GrevLe 5 - 0
22-02-20 14:00 Vanløse/Frederiksberg - Benløse FC - Hal 1 4 - 9
23-02-20 11:30 Hvidovre Attack FC - Helsingør FT 8 - 2
25-02-20 18:30 Strandby Elling IF - Sindal Dragons 12 - 6
25-02-20 19:00 Sæby Floorball - Brønderslev FC 5 - 11
27-02-20 17:30 Fr. Blackhawks - Fr. Blackhawks 3 4 - 4
29-02-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Fr. Blackhawks
29-02-20 12:00 Brønderslev FC - AaB Floorball - Hal 1
29-02-20 12:30 Sindal Dragons - Fr. Blackhawks 2
29-02-20 13:00 Hvidovre Attack FC - Stevns FK
01-03-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Jægerspris UFC
01-03-20 13:30 GrevLe - Vanløse/Frederiksberg
01-03-20 15:30 Benløse FC - Helsingør FT
05-03-20 17:15 AaB Floorball - Sæby Floorball
05-03-20 18:30 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks 2
07-03-20 09:00 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks
07-03-20 10:00 Brønderslev FC - Sindal Dragons - Hal 1
07-03-20 10:00 Stevns FK - Rungsted-Hørsholm FK
08-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Vanløse/Frederiksberg
08-03-20 10:00 Helsingør FT - Benløse FC
08-03-20 15:00 GrevLe - Hvidovre Attack FC
13-03-20 18:30 Fr. Blackhawks 3 - Sæby Floorball
14-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Hvidovre Attack FC
14-03-20 12:30 Benløse FC - GrevLe - Hal B
14-03-20 14:00 Esbjerg Sharks FC - Fr. Blackhawks 2
15-03-20 10:30 AaB Floorball - Sindal Dragons
15-03-20 13:00 Vanløse/Frederiksberg - Rungsted-Hørsholm FK - Hal 1
20-03-20 17:30 Sindal Dragons - Brønderslev FC
20-03-20 18:30 Benløse FC - Rungsted-Hørsholm FK
21-03-20 08:30 Hvidovre Attack FC - Jægerspris UFC
21-03-20 10:00 Stevns FK - Vanløse/Frederiksberg
21-03-20 14:00 Sæby Floorball - Esbjerg Sharks FC
21-03-20 16:00 Esbjerg Sharks FC - Sæby Floorball
22-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Helsingør FT
27-03-20 18:15 Fr. Blackhawks 3 - Strandby Elling IF
27-03-20 19:45 Fr. Blackhawks 2 - Fr. Blackhawks
28-03-20 10:00 Stevns FK - Hvidovre Attack FC
28-03-20 12:00 Brønderslev FC - Esbjerg Sharks FC - Hal 1
29-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Vanløse/Frederiksberg
29-03-20 11:00 Rungsted-Hørsholm FK - Helsingør FT
29-03-20 11:00 Sæby Floorball - Sindal Dragons
29-03-20 11:30 Benløse FC - GrevLe
04-04-20 10:00 Hvidovre Attack FC - Jægerspris UFC
04-04-20 11:30 Stevns FK - Helsingør FT
04-04-20 15:30 Vanløse/Frederiksberg - Benløse FC - Hal 1
05-04-20 11:00 Fr. Blackhawks 2 - Sæby Floorball
05-04-20 12:00 AaB Floorball - Strandby Elling IF
05-04-20 12:30 Fr. Blackhawks - Sindal Dragons
05-04-20 13:30 GrevLe - Rungsted-Hørsholm FK
14-04-20 18:00 Strandby Elling IF - Sæby Floorball
15-04-20 18:30 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks 3 - Hal 1
18-04-20 09:00 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK
19-04-20 10:00 GrevLe - Helsingør FT
02-05-20 10:30 Hvidovre Attack FC - Vanløse/Frederiksberg
02-05-20 13:00 Fr. Blackhawks - Brønderslev FC
02-05-20 14:30 Fr. Blackhawks 3 - AaB Floorball
02-05-20 14:30 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC
03-05-20 10:00 Jægerspris UFC - Helsingør FT
09-05-20 10:00 Helsingør FT - Rungsted-Hørsholm FK
09-05-20 10:00 Brønderslev FC - Strandby Elling IF - Hal 1
09-05-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Fr. Blackhawks 3
09-05-20 14:00 Vanløse/Frederiksberg - Stevns FK - Hal 1
09-05-20 15:00 Benløse FC - Hvidovre Attack FC
10-05-20 15:00 GrevLe - Jægerspris UFC

Til toppen