U11A | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturneringen i Floorball
Turneringsansvarlige
Steffen Aagaard Fabricius Tlf: 24481429
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U11A

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
14-09-19 10:00 Stevns FK - Jægerspris UFC 0 - 7
14-09-19 10:30 Helsingør FT - GrevLe 3 - 11
14-09-19 10:30 Fr. Blackhawks 2 - Strandby Elling IF 2 - 8
14-09-19 12:00 Fr. Blackhawks 3 - Aalborg Flyers FC 8 - 0
14-09-19 15:00 Sæby Floorball - AaB Floorball 5 - 6
15-09-19 10:00 Benløse FC - Vanløse/Frederiksberg 14 - 2
18-09-19 17:45 Fr. Blackhawks 3 - Fr. Blackhawks 2 3 - 2
21-09-19 10:30 Hvidovre Attack FC - Stevns FK 3 - 1
21-09-19 11:00 Sindal Dragons - Strandby Elling IF 2 - 10
21-09-19 12:30 Rungsted-Hørsholm FK - Jægerspris UFC 3 - 8
22-09-19 10:00 AaB Floorball - Fr. Blackhawks 12 - 5
22-09-19 13:00 Aalborg Flyers FC - Brønderslev FC 0 - 14
22-09-19 13:30 GrevLe - Benløse FC 8 - 2
27-09-19 18:30 Benløse FC - Hvidovre Attack FC 7 - 3
28-09-19 09:30 Strandby Elling IF - AaB Floorball 2 - 6
28-09-19 10:00 Stevns FK - Vanløse/Frederiksberg 8 - 0
29-09-19 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - GrevLe 3 - 4
29-09-19 11:00 Aalborg Flyers FC - Fr. Blackhawks 2 2 - 12
04-10-19 18:15 Fr. Blackhawks 2 - Sindal Dragons 7 - 5
04-10-19 19:45 Fr. Blackhawks - Sæby Floorball 13 - 9
05-10-19 09:00 Hvidovre Attack FC - Vanløse/Frederiksberg 5 - 5
05-10-19 10:00 Helsingør FT - Rungsted-Hørsholm FK 1 - 23
05-10-19 15:30 Strandby Elling IF - Esbjerg Sharks FC 4 - 10
06-10-19 09:30 AaB Floorball - Aalborg Flyers FC 18 - 1
06-10-19 10:00 Fr. Blackhawks 3 - Esbjerg Sharks FC - Hal 1 2 - 8
06-10-19 12:00 Jægerspris UFC - GrevLe 8 - 0
06-10-19 15:00 Benløse FC - Stevns FK 4 - 7
26-10-19 10:00 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks 2 - Hal 1
26-10-19 11:30 Esbjerg Sharks FC - Sindal Dragons
26-10-19 11:30 Stevns FK - Helsingør FT
27-10-19 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC
27-10-19 10:30 Sæby Floorball - Strandby Elling IF
27-10-19 11:00 Aalborg Flyers FC - Fr. Blackhawks
27-10-19 12:00 AaB Floorball - Fr. Blackhawks 3
27-10-19 13:00 Vanløse/Frederiksberg - Jægerspris UFC - Hal 1
27-10-19 13:30 GrevLe - Hvidovre Attack FC
01-11-19 18:00 Sindal Dragons - Fr. Blackhawks 3
01-11-19 18:15 Fr. Blackhawks - Fr. Blackhawks 2
02-11-19 09:30 Strandby Elling IF - Brønderslev FC
02-11-19 09:30 Helsingør FT - Hvidovre Attack FC
03-11-19 09:30 Rungsted-Hørsholm FK - Stevns FK
03-11-19 10:00 Jægerspris UFC - Benløse FC
03-11-19 11:30 Esbjerg Sharks FC - AaB Floorball
03-11-19 15:00 GrevLe - Vanløse/Frederiksberg
15-11-19 18:15 Fr. Blackhawks 3 - Fr. Blackhawks
15-11-19 18:30 Benløse FC - Stevns FK
16-11-19 09:30 Helsingør FT - Jægerspris UFC
16-11-19 10:00 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK
16-11-19 10:00 Aalborg Flyers FC - Strandby Elling IF
16-11-19 11:00 Brønderslev FC - Sæby Floorball - Hal 1
16-11-19 14:00 Vanløse/Frederiksberg - GrevLe - Hal 1
18-11-19 18:30 Sindal Dragons - Fr. Blackhawks
23-11-19 10:00 Helsingør FT - Benløse FC
23-11-19 10:00 Stevns FK - Jægerspris UFC
23-11-19 10:30 Hvidovre Attack FC - GrevLe
23-11-19 11:00 Sindal Dragons - Aalborg Flyers FC
23-11-19 13:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 3
23-11-19 16:30 Fr. Blackhawks 2 - Esbjerg Sharks FC
24-11-19 09:00 Fr. Blackhawks - Esbjerg Sharks FC
24-11-19 10:00 AaB Floorball - Brønderslev FC
24-11-19 10:00 Vanløse/Frederiksberg - Rungsted-Hørsholm FK - Hal 1
29-11-19 17:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 2
30-11-19 09:30 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks 3
30-11-19 09:30 Helsingør FT - Vanløse/Frederiksberg
30-11-19 10:00 Brønderslev FC - Fr. Blackhawks - Hal 1
30-11-19 11:00 Hvidovre Attack FC - Jægerspris UFC
01-12-19 10:00 Stevns FK - GrevLe
01-12-19 10:00 Benløse FC - Rungsted-Hørsholm FK
06-12-19 17:30 Sindal Dragons - Sæby Floorball
06-12-19 18:30 Fr. Blackhawks - Strandby Elling IF
07-12-19 12:00 Esbjerg Sharks FC - Brønderslev FC
08-12-19 09:30 Rungsted-Hørsholm FK - Stevns FK
08-12-19 09:30 Vanløse/Frederiksberg - Hvidovre Attack FC - Hal 1
08-12-19 10:00 Jægerspris UFC - Benløse FC
08-12-19 12:00 Fr. Blackhawks 2 - AaB Floorball
08-12-19 13:30 GrevLe - Helsingør FT
03-01-20 18:30 Fr. Blackhawks 3 - Sindal Dragons
04-01-20 09:30 Helsingør FT - Hvidovre Attack FC
04-01-20 10:00 Stevns FK - GrevLe
04-01-20 10:00 Benløse FC - Jægerspris UFC - Hal A
04-01-20 10:00 Brønderslev FC - Aalborg Flyers FC - Hal 1
04-01-20 10:00 Strandby Elling IF - Sæby Floorball
04-01-20 12:00 AaB Floorball - Fr. Blackhawks 2
11-01-20 11:00 Sindal Dragons - AaB Floorball
11-01-20 11:30 Esbjerg Sharks FC - Strandby Elling IF
11-01-20 14:00 Helsingør FT - Stevns FK
12-01-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Vanløse/Frederiksberg
17-01-20 18:15 Fr. Blackhawks 2 - Brønderslev FC
18-01-20 09:30 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks
18-01-20 13:30 Vanløse/Frederiksberg - Helsingør FT - Hal 1
19-01-20 10:00 Jægerspris UFC - Stevns FK
19-01-20 10:00 Aalborg Flyers FC - AaB Floorball
19-01-20 11:00 Hvidovre Attack FC - Benløse FC
19-01-20 15:00 GrevLe - Rungsted-Hørsholm FK
24-01-20 18:00 Strandby Elling IF - Aalborg Flyers FC
25-01-20 12:30 Sindal Dragons - Esbjerg Sharks FC
25-01-20 13:00 Fr. Blackhawks - AaB Floorball
25-01-20 13:30 Vanløse/Frederiksberg - Helsingør FT - Hal 1
25-01-20 14:30 Fr. Blackhawks 3 - Brønderslev FC
26-01-20 10:00 Jægerspris UFC - Rungsted-Hørsholm FK
26-01-20 10:30 AaB Floorball - Esbjerg Sharks FC
26-01-20 13:30 GrevLe - Helsingør FT
30-01-20 18:00 Stevns FK - Benløse FC
07-02-20 18:15 Fr. Blackhawks 2 - Fr. Blackhawks 3
08-02-20 11:00 Fr. Blackhawks - Aalborg Flyers FC
08-02-20 12:00 AaB Floorball - Sindal Dragons
09-02-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Hvidovre Attack FC
09-02-20 12:30 Vanløse/Frederiksberg - Benløse FC - Hal 1
09-02-20 13:30 GrevLe - Stevns FK
22-02-20 10:00 Jægerspris UFC - GrevLe
22-02-20 10:00 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks 2
22-02-20 14:00 Aalborg Flyers FC - Sindal Dragons
23-02-20 10:00 Sæby Floorball - Brønderslev FC
23-02-20 11:30 Hvidovre Attack FC - Helsingør FT
23-02-20 12:00 Fr. Blackhawks - Fr. Blackhawks 3
29-02-20 10:00 Brønderslev FC - AaB Floorball - Hal 1
29-02-20 11:00 Sindal Dragons - Fr. Blackhawks 2
29-02-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Fr. Blackhawks
29-02-20 13:00 Hvidovre Attack FC - Stevns FK
01-03-20 09:00 Rungsted-Hørsholm FK - Jægerspris UFC
01-03-20 10:00 Aalborg Flyers FC - Fr. Blackhawks 3
01-03-20 13:30 GrevLe - Vanløse/Frederiksberg
01-03-20 15:30 Benløse FC - Helsingør FT
07-03-20 10:00 Stevns FK - Rungsted-Hørsholm FK
07-03-20 10:00 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks
07-03-20 10:00 Brønderslev FC - Sindal Dragons - Hal 1
07-03-20 12:00 AaB Floorball - Sæby Floorball
08-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Vanløse/Frederiksberg
08-03-20 10:00 Helsingør FT - Benløse FC
08-03-20 11:00 Fr. Blackhawks 2 - Aalborg Flyers FC
08-03-20 15:00 GrevLe - Hvidovre Attack FC
13-03-20 18:30 Fr. Blackhawks 3 - Sæby Floorball
14-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Hvidovre Attack FC
14-03-20 11:00 Sindal Dragons - Brønderslev FC
14-03-20 12:30 Benløse FC - GrevLe - Hal B
14-03-20 14:00 Esbjerg Sharks FC - Fr. Blackhawks 2
15-03-20 13:00 Vanløse/Frederiksberg - Rungsted-Hørsholm FK - Hal 1
21-03-20 10:00 Stevns FK - Vanløse/Frederiksberg
21-03-20 14:00 Sæby Floorball - Esbjerg Sharks FC
21-03-20 16:00 Esbjerg Sharks FC - Sæby Floorball
22-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Helsingør FT
27-03-20 18:15 Fr. Blackhawks 3 - Strandby Elling IF
27-03-20 19:45 Fr. Blackhawks 2 - Fr. Blackhawks
28-03-20 10:00 Stevns FK - Hvidovre Attack FC
28-03-20 12:00 Brønderslev FC - Esbjerg Sharks FC - Hal 1
28-03-20 16:00 Aalborg Flyers FC - Esbjerg Sharks FC
29-03-20 10:00 Jægerspris UFC - Vanløse/Frederiksberg
29-03-20 11:00 Rungsted-Hørsholm FK - Helsingør FT
29-03-20 11:00 Sæby Floorball - Sindal Dragons
29-03-20 11:30 Benløse FC - GrevLe
04-04-20 10:00 Hvidovre Attack FC - Jægerspris UFC
04-04-20 11:30 Stevns FK - Helsingør FT
04-04-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Aalborg Flyers FC
04-04-20 15:30 Vanløse/Frederiksberg - Benløse FC - Hal 1
05-04-20 11:00 Fr. Blackhawks 2 - Sæby Floorball
05-04-20 12:00 AaB Floorball - Strandby Elling IF
05-04-20 12:30 Fr. Blackhawks - Sindal Dragons
05-04-20 13:30 GrevLe - Rungsted-Hørsholm FK
18-04-20 09:00 Hvidovre Attack FC - Rungsted-Hørsholm FK
01-05-20 17:30 Sæby Floorball - Aalborg Flyers FC
02-05-20 10:00 Strandby Elling IF - Sindal Dragons
02-05-20 10:30 Hvidovre Attack FC - Vanløse/Frederiksberg
02-05-20 13:00 Fr. Blackhawks - Brønderslev FC
02-05-20 14:30 Fr. Blackhawks 3 - AaB Floorball
02-05-20 14:30 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC
03-05-20 10:00 Jægerspris UFC - Helsingør FT
09-05-20 10:00 Helsingør FT - Rungsted-Hørsholm FK
09-05-20 10:00 Brønderslev FC - Strandby Elling IF - Hal 1
09-05-20 12:00 Aalborg Flyers FC - Sæby Floorball
09-05-20 12:00 Esbjerg Sharks FC - Fr. Blackhawks 3
09-05-20 14:00 Vanløse/Frederiksberg - Stevns FK - Hal 1
09-05-20 15:00 Benløse FC - Hvidovre Attack FC
10-05-20 15:00 GrevLe - Jægerspris UFC

Til toppen